Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie Rozumiem

Dôležitý oznam: Predajne zatvorené.

Vážení zákazník,
v súlade s nariadením vlády budú naše predajne od soboty 24.10.2020 uzavreté až do ukončenia tzv. „lockdownu“.
Osobný odber v Showroome Bratislava možný!
Využite prosím služby nášho eshopu www.fitplus.sk a Buďte FIT!

team FIT PLUS 

Pozor na zaručené prípravky na rast svalov

Od našich zákazníkov potom na základe takýchto klamlivých reklám, dostávame otázky, či aj my máme v predajniach tieto super tabletky. Odpoveď od nás je však vždy jasná a jednoznačná, nie nemáme! Prečo?

Pretože v tomto prípade sa jedná o zavádzanie zákazníka, ktorý je uvedený do omylu. Na takýchto podvodných prípravkoch, často nie sú uvedené ani základné informácie o produkte. O podvode sa presvedčíte ak sa neviete dopátrať, koľko účinnej látky vlastne kupujete. Veľa krát sa už stalo, že si zákazníci kúpili klasický L-arginín za 4 násobok bežnej ceny (Xtreme Power produkty a podobne).

Okrem toho, že kupujete úplne bežný prípravok, sa môže veľmi dobre stať, že si sami poškodíte zdravie, konzumáciou nevhodných výživových doplnkov.

Naše odporúčanie na záver: „Nekupujte produkt, kde nevidíte obsah a koncentráciu látok“! Príďte radšej do ktorejkoľvek z našich 8 predajní, kde Vám poradí personál, ktorý vie čo predáva. A ešte jedna rada na záver, bez tvrdej práce a odriekania sa k vytúženej postave nedopracujete.

Magazín
Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2015 - vítěz Pricemania.sk Bezpečný nákup
Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
© FIT PLUS s.r.o.
Hore