Značka WEIDER získala ocenenie Superbrands 2016

 

Vážení priatelia, sme hrdí, že vás môžeme informovať o tom že značka WEIDER získala prestížne ocenenie SLOVAK SUPERBRANDS 2016 v kategórii fitness / bodybuilding.

FIT PLUS je výhradným dovozcom značky Weider od roku 1993 a popri samotnej kvalite a inovatívnosti zohrala rolu aj jej dlhodobo dobrá a stabilná pozícia na slovenskom trhuProgram Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky Weider na lokálnom trhu.

Weider Superbrands 2016

 

Pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou. Zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah. Od svojho vzniku vo Veľkej Británii si projekt získal celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award  uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Ocenenie Superbrands pre daný rok získa značka, ktorá obstojí vo viackolovom výberovom procese. Do programu Superbrands sa jednotlivé značky nemôžu prihlásiť. Pri nominácii sa vychádza z databázy všetkých obchodných trade-mark značiek. Ďalším krokom je spotrebiteľský prieskum, jeden z najdôležitejších prvkov výberového konania, v rámci ktorého agentúra GfK na základe známosti a obľuby zúži výber na zoznam semifinalistov. Konečné slovo pri udeľovaní titulov v danom roku má odborná komisia Brand Council. Na konci hodnotiaceho procesu získavajú spotrebiteľské značky ocenenie Superbrands.

 

Bol tento článok pre vás zaujímavý? Povedzte o ňom svojim priateľom