Už po piaty krát za sebou: Ocenenie SUPERBRANDS pre náš Weider je doma

Bezpochyby najkrajšia správa, akú sme za posledné obdobie dostali! To, že ti prinášame špičkovú kvalitu už dávno vieš. Sme si istí, že aj to je jeden z dôvodov, prečo máme stále tvoju priazeň. Servírovať ti top značky nás nikdy neprestane baviť a vďaka oceneniam nás to baví ešte viac!

Už piaty rok za sebou sme so značkou WEIDER získali ocenenie SUPERBRANDS. Ocenenie, ktoré nedostáva len tak hocijaký produkt, ale len tie najkvalitnejšie, overené a bezpečné produkty.

Kvalita overená časom

Weider má dlhú históriu, veď kto by si nepamätal produkt Weider Mega Mass gainer, ktorý ako prvý propagoval Arnold Schwarzenegger. Veril by si tomu, že to bolo ešte za čias, kedy dojčenská výživa v prášku zažívala svoj najväčší boom? To už je nejaký ten rok späť!

Trendy vo fitness a výžive

Weider dodnes vždy dodáva presne to, čo trh potrebuje. V spolupráci s ním ti každý rok prinášame na trh nové, aktuálne produkty, adaptované pre lokálne potreby. Weider popri klasických výrobkoch prichádza aj s originálnymi prvkami ako Krea-genic + PTK, Premium Tribulus, Weider Gummies, či netradičnými príchuťami obľúbených proteínov.

superbrands, ocenenie, weide, krea-genic ptk, protein, fitplus, fit plus, vyziva, joe weider, proteiny, vyzivove doplnky, antidopping, olympionik, sport, sportovec,

Hodnota značky

Synonymom pre silu a stabilitu značky Weider boli jednoznačne jeho zakladatelia a súrodenci Ben a Joe Weiderovci. Joe sa z útleho chlapca dokázal v krátkom čase vďaka svojej húževnatosti tak vypracovať, že už v 16 rokoch dokázal vytlačiť na lavičke váhu 150 kg. Neskôr začal vydávať svoje vlastné časopisy venujúce sa kulturistike a fitness, medzi ktoré patri aj u nás veľmi dobre známy MUSCLE&FITNESS.

Kvalita a zodpovednosť na profesionálnej úrovni

My vo FIT PLUS veríme, že ak sa má človek neustále zlepšovať, vyžaduje si to nielen tvrdú prácu, ale i kvalitnú a správne zostavenú výživu. Na to, aby sme mohli zostaviť plán užívania výživových doplnkov olympijskému športovcovi, je nevyhnutné disponovať overenou antidopingovou značkou. Presne takou Weider je, myslí totiž nie len na výkonnosť, ale i zdravie profesionálnych športovcov.

Všetky Weider produkty sú výhradne bez akýchkoľvek nebezpečných, či zakázaných látok.

Ďakujeme, že si s nami!

superbrands, ocenenie, weide, krea-genic ptk, protein, fitplus, fit plus, vyziva, joe weider, proteiny, vyzivove doplnky, antidopping, olympionik, sport, sportovec,