Majstrovstvá sveta 2015 v Španielsku, úspech alebo tvrdá porážka?

A je tu posledný príspevok od Slava Haca, naturálneho kulturistu o jeho účastni na majstrovstvách sveta v španielskej Barcelone.

Majstrovstvá sveta naturálnych kulturistov organizované asociáciou UIBBN sa tento rok 2015 konali v Španielsku v Barcelone. Hovorí naturálny kulturista Slavo Haco „Obsadil som 3. miesto čo osobne považujem za neúspech. Buďme ku sebe úprimný. Každý kto súťaží chce vyhrávať. Ja nie som iný. Do každej jednej súťaže idem s tým, že chcem zvíťaziť“.

Z každej porážky si však každý z nás musí zobrať ponaučenie a prehru prijať ako výzvu do ďalšieho napredovania. „Ja osobne sa budem snažiť prísť do ďalšej súťažnej sezóny ešte lepší, kvalitnejší a ťažší. Isté je jedno. Do súťažnej prípravy dám celé svoje srdce a mám jasný cieľ. Byť lepší ako som bol v roku 2015“.

Pripomíname, že v závere týždňa vyžrebujeme jedného z vás, kto  dal LIKE prípadne zdieľal tieto príspevky a pošleme mu dva najobľúbenejšie doplnky výživy, ktoré pravidelne používa Slavo Haco – Weider CFM Whey Protein a perfektnú predtréningovú pumpu Weider Total Rush.

 

Otázka týždňa: Môže podľa vás naturálny kulturista pribrať 4 kg kvalitnej svalovej hmoty za rok?