Cyklistický trenažér: NordicTrack S22i Studio Cycle – RECENZIA

Táto recenzia obsahuje všetko, čo potrebuješ vedieť o bicykli NordicTrack S22i Studio Cycle. Táto recenzia je rozdelená do troch hlavných častí. V prvej časti sa podelíme o myšlienky súvisiace s hardvérom S22i, od dizajnu a technológií, ktoré sú súčasťou bicykla, až po pocit z bicykla a jeho kvalitu.

S22i Trasy na mape Google

K dispozícii je funkcia Google Map, ktorá ti umožňuje zostaviť si vlastné trasy. Potom môžeš jazdiť cez obrázky Google týchto miest a cítiť presné prevýšenie trasy.

Ak by som sa pripravoval na preteky alebo jazdu, určite si viem predstaviť, že by som to používal ako nástroj na prípravu. Ale v porovnaní so skutočnými scénickými triedami sa mi to nijako zvlášť nepáči.

Sledovanie štatistík S22i

Po každej jazde si môžeš zobraziť svoje štatistiky a zdá sa, že iFIT sa v sledovaní štatistík zlepšuje. Nedávna aktualizácia teraz umožňuje spárovať vaše informácie s aplikáciami Apple fitness, Strava a ďalšími. Bohužiaľ, na samotnom bicykli nemajú veľkú zbierku štatistík alebo odznakov, ktorá by ti umožnila všetko triediť.

Členstvo v iFIT zahŕňa prístup k celej knižnici cvičení iFIT. Ku všetkým ich tréningom máte prístup prostredníctvom aplikácie v telefóne, televízore alebo iných zariadeniach s podporou iFIT, takže sa môžeš vrhnúť na tisíce ďalších lekcií mimo bicykla.

Záver

Momentálne je to jeden z najlepších bicyklov na trhu. Ak chceš kvalitný bicykel, ktorý obsahuje nekonečné množstvo tréningov, z ktorých si môžeš vybrať, je to skvelý bicykel za danú cenu. Najmä teraz, keď sa funkcia Smart Adjust dostala z beta verzie a je súčasťou všetkých bicyklov.

Jediné, čo treba zvážiť, je, či uprednostňuješ vyhliadkové jazdy, ktoré ťa prevedú celým svetom, alebo či dávaš prednosť štúdiovým hodinám so skvelou hudbou a playlistami. Ak chceš najlepší zážitok zo štúdiových hodín, iFIT ešte musí doladiť niekoľko detailov. Ak však chceš najlepšie scénické tréningy, ktoré ťa uchvátia nádhernými miestami, zatiaľ čo na sebe makáš, vyhráva rozhodne NordicTrack.

Ako som už spomenul, moje názory na hardvér S22i sa pravdepodobne nezmenia. Ale softvér pre takéto zariadenia vždy dostáva veľké aktualizácie a niekedy sú dosť veľké na to, aby zmenili moje názory. Plánujem pravidelne kontrolovať zariadenie S22i a túto recenziu budem aktualizovať.

zdroj: connectthewatts.com

Nezabudni po tréningu doplniť dôležité bielkoviny