Xterra Fitness Water Rowing Machine ERG600W, vodný veslovací trenažér

Vodný trenažér Xterra ERG600W je kvalitný a účinný kardio prístroj, ktorý vám umožní precvičiť celé telo. Vhodné pre začínajúcich aj pokročilých športovcov.
Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 4440031/ERG600W
€995 –20 % €796
Xterra Fitness Water Rowing Machine ERG600W, vodný veslovací trenažér
xterra-fitness-water-rowing-machine-erg600w--vodny-veslovaci-trenazer
Akcia
€995 –20 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Water Rowing Machine ERG600W je domáci vodný veslovací trenažér

 

 

Rytmický charakter veslovania celého tela je úžasne účinný pri spaľovaní kalórií a zároveň rozvíja flexibilitu a silu. Navyše, "zenový" pohyb vody, ktorý počujete z viaclopatkového rotora ERG600W, môže byť upokojujúci a meditatívny. Veľká a ľahko čitateľná 5,5" LCD konzola s nastavením výšky a uhla obsahuje motivujúce programovateľné režimy, ktoré vás udržia v aktivite, inšpirujú a pomáhajú vám dosahovať vaše ciele. Výkon je špičkový vďaka systému dvojitých hliníkových koľajničiek s hladkým chodom, pohodlnému stojanovému dizajnu na uskladnenie, priemyselne pevnému popruhu na rukoväti, flex pedálom s jednoduchým číslovaným nastavením a odolnému viaclopatkovému rotoru XTERRA, ktorý poskytuje bezkonkurenčný zážitok z veslovania na vode. Keď veslár ERG600W nepoužívate, jednoducho ho postavte a odvezte na kolieskach. Začnite robiť vlny pri svojich tréningoch ešte dnes na novom veslárskom trenažéri XTERRA Fitness ERG600W Rower a prekonajte svoje očakávania.

 

 

ŠPECIFIKÁCIE Water Rowing Machine ERG600W

Výkon
Zdroj energie: 2 batérie AA (sú súčasťou balenia)
Nádrž na vodu so 16 lopatkami obežného kolesa


Odolnosť voči vode

Regulácia odporu: Hladina vody
6 úrovní odporu

Konzola

Displej: LCD displej bez farby / bez podsvietenia
Veľkosť displeja: 5" x 2,3" (uhlopriečka 5,5")
Odčítanie: Čas, Čas/500M, Kalórie, Vzdialenosť, Údery, Údery/Min, Pulz (hrudný pás sa predáva samostatne), Dátum, Teplota miestnosti, Hodiny
Programy: Odpočítavanie času, Odpočítavanie vzdialenosti, Odpočítavanie úderov, Odpočítavanie kalórií
Tlačidlá na konzole: Zotavenie, Reset, Enter, Štart/Stop, Vľavo, Vpravo
Nastaviteľný uhol

Rozmery

Rozmery nastavenia: 80,7" D x 22" Š x 33" V
Rozmery v stoji: 33" D x 22" Š x 80,7" V
Hmotnosť výrobku: 87 lb
Maximálna nosnosť používateľa: 300 lb
Odporúčaná výška používateľa: 5,1" až 6,1"
Rám
Dvojitá hliníková lišta
Výška sedadla: 13,4"

Pohodlie

Vysielač srdcovej frekvencie
Prepravné kolieska


Záruka
5 rokov Rám

Manuál Veslovacieho trenažéra ERG600W_OM_20210511

Dodatočné parametre

Kategória: Veslovacie trenažéry
Hmotnosť: 50 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnosť: 130

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.