🖐 Kvalitné rukavice do fitka či na bicykel? Vyber si TU.

Naše značky Naše značky

Life Fitness
Life Fitness

Doprajte si tie najlepšie posilňovacie fitness stroje Life Fitness. Bežecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy od svetovej jednotky priamo u vás doma. ROZBAĽ PRE INFORMÁCIU: BLÁZNIVÉ ZĽAVY!

Hammer Strength
Hammer Strength

Posilňovacie stroje HAMMER STRENGTH sú najobľúbenejšie silové stroje na cvičenie na svete. Ak si myslíte, že tieto posilňovacie stroje vám pritiahnu do fitness centra viac ľudí, máte pravdu.

Body Solid
Body Solid

Domáce a komerčné fitness zariadenia. Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete.

Nordic Track
Nordic Track

Americká značka NordicTrack symbolizuje najvyššiu kategóriu domácich fitness zariadení. Bežecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy získali mnoho patentov. ZOBRAZ VIAC PRE INFORMÁCIU: BLÁZNIVÉ ZĽAVY!

Pro-Form
Pro-Form

Stredná a vyššia kategória domácich fitness zariadení od najväčšieho producenta ICON. Proform je viac než značka. Pro-Form je tréner, konkurent, inžinier, fanúšik, a spoluhráč.

Harbinger
Harbinger

Harbinger fitness doplnky na cvičenie je svetová jednotka! Harbinger vám ponúka 100% garanciu kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie.

Pavigym
Pavigym

Podlahy Pavigym si vyberajú také svetové značky ako napr. Life Fitness pre trvalú spoluprácu, organizátori rôznych celosvetových podujatí ako Olympijské hry, Majstrovstvá sveta v v rôznych bojových umeniach ap.

FIT PLUS
FIT PLUS

FIT PLUS je už s tradíciou viac než 20 rokov na českom a slovenskom trhu zárukou kvality a skúsenosti v projektovaní fitness centier i v predaji výživových a fitness doplnkov.

Muscle&Fitness
Muscle&Fitness

Svetoznámy časopis o fitnes a kulturistike v spoločnej českej a slovenskej edícii. Muscle & Fitness motivuje, inšpiruje a vychováva ľudí naprieč všetkými oblasťami fitness.

Hamaviss
Hamaviss

Hamaviss gel je nový unikátny gél na trhu v SR, ktorého história siaha až do roku 1995, kedy bol vynájdený tento jedinečný produkt. Za tie roky bol gél neustále vylepšovaný až do úplnej dokonalosti, v ktorej sa nachádza dnes.

Katsudo
Katsudo

Domáci výrobca kvalitných BUDO doplnkov. Viac ako 20 ročné skúsenosti s výrobou. Katsudo má bohatú tradíciu a ponúka široký sortiment pre karate, judo, box alebo taekwondo.

VPX
VPX

VPX Sport Nutrition vyrába športové doplnky výživy a nápoje podporujúce zvyšovanie výkonnosti.

TrendySport
TrendySport

Podložkám trendy mat je jednoduché veriť, sú protišmykľavé, nesajú pachy, sú príjemné na dotyk, a sú trendy! Balančné podložky a stabilizačné pomôcky sú nielen presné, pevné ale aj pekné.

Body Attack
Body Attack

Od roku 1994 sa firma Body Attack zaoberá vývojom a výrobou športovej výživy pre budovanie svalov, regeneráciu, fitness, vytrvalostné športy, diéty a zdravie.

Polar
Polar

Firma Polar patri medzi svetových lídrov vo výrobe meračov srdcového tepu a technológií ktoré pomáhajú pri meraní výkonnosti športovcov.

My Supps
My Supps

Spoločnosť My Supps vznikla v Nemecku a od roku 2010 vyrába svoju vlastnú radu doplnkov výživy. Výrobky My Supps sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín a sú vyrábané v súlade s prísnymi normami kvality ISO v Nemecku. Napriek tomu je značka určená pre široké vrstvy.

NEBBIA
NEBBIA

Vznik značky Nebbia siaha do roku 1997, kedy vzniká prvá kolekcia pozostávajúca zo štyroch modelov. Jej dizajn, strih a spracovanie spĺňa nároky tvrdo trénujúcich kulturistov.

TriggerPoint
TriggerPoint

Trigger Point Therapy je svetový líder v oblasti vlastnej masážnej terapie. Produkty tejto značky sa predávajú v 85 krajinách sveta. Výrobky značky Trigger Point využíva mnoho popredných športovcov a športových tímov po celom svete. Trigger Point pomáha zlepšiť prípravu športovcov, ich výkonnosť pri športe a zotavenie sa

VPLab nutrition
VPLab nutrition

VPLab je európska značka doplnkov výživy, ktorá poskytuje tradičnú kvalitu a najnovšie vedecké inovácie. Výrobky značky VPLab sú navrhnuté tak, aby spĺňali individuálne potreby zákazníkov s rôznymi cieľmi a úrovňami intenzity cvičenia. Sú dokonale vhodné pre amatérov aj profesionálnych športovcov.

Balkan Pharmaceuticals
Balkan Pharmaceuticals

Spoločnosť Balkan Pharmaceuticals vznikla v Moldavsku v roku 2006. V januári 2009 boli registrované prvé lieky na ukrajinskom trhu.

MX Select
MX Select

Séria MX SELECT patrí pod First Degree Fitness, ktorá sídli v Austrálii. Kombinuje inováciu v cvičení s voľnými váhami a bezkonkurenčný minimalistický dizajn, ktorý predstavuje skvelú možnosť na domáce cvičenie. Ich unikátne patenty umožnujú bezproblémové cvičenie s nastaviteľnými činkami, jednoručnými aj obojručnými, ktoré sú štýlové aj kompaktné.

Kompava
Kompava

Kompava je slovenský výrobca výživových doplnkov, ktorého cieľom je vďaka ich doplnkom pomáhať zdravo žiť, zvyšovať výkonnosť športovcov, efektívne regulovať telesnú hmotnosť, či dosiahnuť kvalitnú svalovú hmotu.

APUS sports
APUS sports

APUS sports vyrába kvalitné cvičebné náčinie a pomôcky na cvičenie, napr. činky, kettlebelly, či podložky.

NamedSport
NamedSport

Talianska spoločnosť NAMEDSPORT bola založená v roku 1988, a vznikla z vášne pre šport a z tridsaťročných skúseností z oblasti športu a farmácie.

Sveltus
Sveltus

Francúzsky výrobca fitness doplnkov na cvičenie, tvorca ElastiBand-u.

Aone
Aone

Funkčnosť prvoradá! Značka ktorej sa oplatí veriť,produkty ktoré vás určite zaujmú svojim účinkom, ceny ktoré nepotrebujú komentár.

Max Muscle
Max Muscle

MAX MUSCLE je dynamická americká značka s vynikajúcim vývojovým tímom ponúkajúca okrem výživy i kvalitné fitness oblečenie. Obchody so značkou MAX MUSCLE pokrývajú USA a ich zákazníci tam nájdu vždy kvalitu, funkčnosť a profesionalitu, presne ako vy u nás.

Stacker2
Stacker2

Americká farmaceutická firma NVE Pharmaceuticals, distribuujúca doplnky výživy do viac než 25 krajín sveta, vo viac než v 250.000 predajných miestach.

Olimp
Olimp

Najdynamickejšia stredoeurópska spoločnosť v oblasti športovej doplnkovej výživy. Spoločnosť OLIMP Laboratories vznikla v roku 1990 a dnes patrí k najvýznamnejším výrobcom doplnkov výživy v Európe.

WEIDER Victory Endurance
WEIDER Victory Endurance

Značka Joe Weider Victory Endurance je podznačkou spoločnosti WEIDER, ktorá sa zameriava najmä na vytrvalostných športovcov. Do jej portfólia patria produkty, ktoré pomôžu pred, počas aj po výkone. Ponúka širokú škálu izotonických nápojov, energetických gélov, regeneračných prípravkov, či klasických doplkov pre každého ako proteínov či BCAA.

WEIDER
WEIDER

Doplnky výživy WEIDER patria medzi najznámejšie vo svete kulturistiky a fitness. Oficiálny dovozca a distribútor značky Weider je FIT PLUS, spol. s r. o.

Nanox Nutraceuticals
Nanox Nutraceuticals

NANOX má v súčasnosti solídnu hodnotu vo viac ako 40 krajinách sveta a možno ho považovať za prvotriedny produktový rad špičkových výrobkov vyrábaných v Európe.

Lifefit
Lifefit

Kovové nakladacie jednoručky a ďalšie príslušenstvo na cvičenie

ELEIKO
ELEIKO

Eleiko je švédska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva pomôcky na vzpieranie a posilňovanie.

TheraBand
TheraBand

Pred 40 rokmi bol TheraBand priekopníkom v používaní produktov elastického odporu s originálnym plochým odporovým pásom a zodpovedajúcim systémom progresívneho odporu.

PowerBlock
PowerBlock

PowerBlock založili v roku 1991 špeciálni dizajnéri fitnes zariadení, ktorí sa spriatelili pri navrhovaní zariadení pre niekoľko spoločností vrátane spoločností Parabody a Cybex

CannaCare
CannaCare

Spoločnosť CannaCare je stredoeurópskym lídrom v oblasti výskumu a výroby prípravkov s vysokým obsahom kanabinoidov (CBD) pre podporu fyzického a duševného zdravia.

Cybex
Cybex

Cybex ponúka jedinečný zážitok z cvičenia. Je to dokázané!

Optimum Nutrition
Optimum Nutrition

poločnosť Optimum Nutrition je jednou z najhodnotenejších firiem čo sa týka výroby proteínov

Probrands
Probrands

Sonrisas
Sonrisas

Boost pre tvoje svaly & telo & imunitu

SKLZ
SKLZ

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky