TriggerPoint NANO Vibe, vibračný masážny valec

Kompaktný vibračný masážny valec zameraný na menšie svalové partie
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5060971
€59,90
TriggerPoint NANO Vibe, vibračný masážny valec

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

NANO Vibe je ultrakompaktný penový valec s vibráciou zameranou na svaly chodidiel, rúk a predlaktia

Vibrácie pomáhajú znižovať nepohodlie počas valcovania a zároveň pomáhajú uvoľniť stuhnuté svaly pre efektívnejšie uvoľnenie. Jedinečný povrch s patentovaným vzorom GRID, ktorý simuluje ruky terapeuta, odráža tlak končekov prstov a dlane, čím podporuje prietok krvi a kyslíka pre optimálne zotavenie. Mäkký penový povrch poskytuje jemné stlačenie napnutých svalov pre cielenú masáž. Ľahko čistiteľný a potu odolný penový povrch EVA je ideálny pre regeneráciu po tréningu, zatiaľ čo textúrovaný vzor stimuluje predtréningovú mobilitu. Ako špeciálny penový valec s vibráciami je NANO Vibe ideálny pre cielenú úľavu.

Tri nastavenia vibrácií poskytujú rozsah intenzity na lepšie prispôsobenie zážitku z masáže. Bezdrôtový a nabíjateľný až 3 hodiny, je NANO Vibe ideálny pre úľavu na cestách. NANO Vibe je ľahký a vyrobený tak, aby sa zmestil do väčšiny tašiek a batohov. Valec zahŕňa prístup k bezplatnej online inštruktážnej video knižnici o vzdelávaní penového valcovania od odborníkov zo spoločnosti TriggerPoint.

Patentovaný vzor GRID
Navrhnutý s patentovaným povrchovým vzorom GRID, ktorý kopíruje pocit z rúk masážneho terapeuta. NANO Vibe sa vyznačuje rôznymi šírkami povrchu: vysoký a pevný ako končeky prstov a plochý ako dlaň

  • Vibrácie pomáhajú znižovať nepohodlie počas valcovania peny a zároveň odblokujú stuhnuté svaly pre efektívnejšie uvoľnenie
  • Ultra kompaktný penový valec s vibráciami so zacielením na svaly chodidiel, ruk a predlaktia
  • Tri nastavenia vibrácií poskytujú rozsah intenzity
  • Bezdrôtový a nabíjateľný - až 3 hodinová výdrž
  • Ľahký a vyrobený tak, aby sa zmestil do väčšiny tašiek a batohov do telocvične

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne valce a pomôcky
Hmotnosť: 0.95 kg
Značka: TriggerPoint
Nosnosť: 110
Rozmery (dxšxv): 19 x 6,4 cm
Materiál: EVA pena
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Trigger Point Therapy je svetový líder v oblasti vlastnej masážnej terapie. Produkty tejto značky sa predávajú v 85 krajinách sveta. Výrobky značky Trigger Point využíva mnoho popredných športovcov a športových tímov po celom svete. Trigger Point pomáha zlepšiť prípravu športovcov, ich výkonnosť pri športe a zotavenie sa.

TriggerPoint: Zlepšujeme váš život TriggerPoint

TriggerPoint je značka, ktorá zlepšuje život a zameriava sa na to, aby ľuďom umožnila hýbať sa a cítiť sa lepšie. Navrhujeme a vyvíjame inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, takže ľudia všetkých vekových kategórií, veľkosti a športových schopností sa môžu cítiť čo najlepšie, nech sú kdekoľvek. Riadime sa vášňou pre zlepšenie osobného zdravia, TriggerPoint sa úspešne stala jedným z lídrov v oblasti domácich masážnych nástrojov pre športovcov, v zdravotníctve a na trhu osobného zdravia. 

Veríme, že začlenením výkonnostnej terapie do každodennej rutiny môžu ľudia na každej kondičnej úrovni zvýšiť svoju výkonnosť, rýchlosť a zrýchliť čas zotavenia a pomôcť pri prevencii zranení. Vyvíjame sortiment terapeutických masážnych nástrojov, ako sú anatomicky špecifické penové valce, valčeky, a masážne loptičky.

S malou pomocou od TriggerPoint môže každý odomknúť vnútornú silnú stránku svojho tela.