TriggerPoint Mobility Mat + The Grid 1.0 Rainbow

Akciové balenie obsahuje podložku a najobľúbenejší valec značky TRIGGERPOINT.

Jediné masážne valce na trhu s 10 ročnou zárukou. Len od FIT PLUS.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: B2T050701
€74,80 –14 % €63,90
TriggerPoint Mobility Mat + The Grid 1.0 Rainbow
TriggerPoint Mobility Mat + The Grid 1.0 Rainbow
Akcia Tip
€74,80 –14 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Triggerpoint Mobility Mat - podložka s cvikmi pre tréning mobility

Kompletný program mobility na ilustrovanej podložke, ktorý obsahuje až 16 špecifických cvičení. Podložka je vhodná na použitie doma, vo fitnescentre, ale aj na cestách.

Protišmykový dizajn - pomáha pri kotúľaní, naťahovaní a udržiavaní rovnováhy na podložke, ktorá je príjemná aj na dotyk.

Udržateľnosť - materiál vydrží opakované používanie; použitie s penovými valcami a masážnymi loptičkami.

Obsahuje - prístup do bezplatnej online knižnice inštruktážnych videí o valcovaní od odborníkov zo spoločnosti TriggerPoint

The Grid 1.0 - najobľúbenejší masážny valec s nosnosťou 200kg

Doprajte si osobnú masáž v súkromí s týmto masážnym valčekom.

Masážny valec TRIGERPOINT s FIT PLUS zárukou 10 rokov

Táto záruka predlžuje vašu zákonom stanovenú dobu záruky o 8 rokov. V zmysle reklamačného poriadku bude postupované po celú dobu 10 rokov štandardne, a to rovnako, ako v prvých dvoch rokoch a s rovnakými podmienkami.

* PODMIENKOU JE NÁKUP KONCOVÉHO UŽÍVATEĽA pre osobnú potrebu na www.fitplus.sk, alebo v predajniach FIT PLUS.

Prečo sme sa rozhodli dať vám tak dlhú záruku na masážny valec TRIGGERPOINT?

VIAC TU

Trigger Point Grid 1.0 - 13" je penový valček s tvrdým dutým jadrom, ktoré je obalené mäkkou penou EVA. Pomôže pri regenerácii tkaniva, uľahčí prietok krvi a potrebného kyslíka a živín. Dosiahne sa to vykonávaním samomasážnych relaxačných techník, cvikov na jadro a svalovej integrácie. Okrem toho si s ním vybudujete flexibilitu, pohyblivosť a predídete možným svalovým zraneniam. Trojrozmerný povrch valca má rôzne masážne zóny, ktoré verne simulujú dotyk vašich rúk, prstov a končekov prstov.

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovanie brucha - Sixpack, alebo pevné brucho?
Značka: TriggerPoint

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Trigger Point Therapy je svetový líder v oblasti vlastnej masážnej terapie. Produkty tejto značky sa predávajú v 85 krajinách sveta. Výrobky značky Trigger Point využíva mnoho popredných športovcov a športových tímov po celom svete. Trigger Point pomáha zlepšiť prípravu športovcov, ich výkonnosť pri športe a zotavenie sa.

TriggerPoint: Zlepšujeme váš život TriggerPoint

TriggerPoint je značka, ktorá zlepšuje život a zameriava sa na to, aby ľuďom umožnila hýbať sa a cítiť sa lepšie. Navrhujeme a vyvíjame inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, takže ľudia všetkých vekových kategórií, veľkosti a športových schopností sa môžu cítiť čo najlepšie, nech sú kdekoľvek. Riadime sa vášňou pre zlepšenie osobného zdravia, TriggerPoint sa úspešne stala jedným z lídrov v oblasti domácich masážnych nástrojov pre športovcov, v zdravotníctve a na trhu osobného zdravia. 

Veríme, že začlenením výkonnostnej terapie do každodennej rutiny môžu ľudia na každej kondičnej úrovni zvýšiť svoju výkonnosť, rýchlosť a zrýchliť čas zotavenia a pomôcť pri prevencii zranení. Vyvíjame sortiment terapeutických masážnych nástrojov, ako sú anatomicky špecifické penové valce, valčeky, a masážne loptičky.

S malou pomocou od TriggerPoint môže každý odomknúť vnútornú silnú stránku svojho tela.