TriggerPoint MobiPoint masážna loptička

Na uvoľnenie menších plôch ti skvelo poslúži - masážna loptička Mobipoint

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5060958/203937
€9,90
TriggerPoint MobiPoint masážna loptička

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

TriggerPoint Mobipoint - masážna loptička (ježko)

Masážna lopta Trigger Point Mobipoint je vynikajúcou pomôckou, ktorá je špeciálne navrhnutá na uvoľnenie napätia, stimulovanie obehu aj zmiernenie ťažkostí. Najlepší účinok dosahuje v menších svalových oblastiach, ako sú ruky, nohy a chodidlá. Lopta s priemerom 5 cm dokonale uvoľní napäté oblasti na vašom tele. Je opatrená výbežkami, ktoré sú prispôsobené na to, aby stimulovali krvný obeh, uvoľnili napätie a umožnili tak kvalitnejší pohyb. Povrch lopty je vodoodolný a tiež jednoducho umývateľný. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická aj ľahko prenosná. Uvoľnite napätie a stres z vášho tela pomocou masážnej lopty Trigger Point Mobipoint.

  • praktická masážna lopta
  • na uvoľnenie napätia a stresu
  • s výbežkami na optimálne stimulovanie krvného obehu
  • vhodná na menšie svalové oblasti
  • vodeodolný a ľahko umývateľný povrch
  • zelená farba
  • priemer 5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne valce a pomôcky
Hmotnosť: 0.12 kg
Značka: TriggerPoint
Priemer: 5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Trigger Point Therapy je svetový líder v oblasti vlastnej masážnej terapie. Produkty tejto značky sa predávajú v 85 krajinách sveta. Výrobky značky Trigger Point využíva mnoho popredných športovcov a športových tímov po celom svete. Trigger Point pomáha zlepšiť prípravu športovcov, ich výkonnosť pri športe a zotavenie sa.

TriggerPoint: Zlepšujeme váš život TriggerPoint

TriggerPoint je značka, ktorá zlepšuje život a zameriava sa na to, aby ľuďom umožnila hýbať sa a cítiť sa lepšie. Navrhujeme a vyvíjame inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, takže ľudia všetkých vekových kategórií, veľkosti a športových schopností sa môžu cítiť čo najlepšie, nech sú kdekoľvek. Riadime sa vášňou pre zlepšenie osobného zdravia, TriggerPoint sa úspešne stala jedným z lídrov v oblasti domácich masážnych nástrojov pre športovcov, v zdravotníctve a na trhu osobného zdravia. 

Veríme, že začlenením výkonnostnej terapie do každodennej rutiny môžu ľudia na každej kondičnej úrovni zvýšiť svoju výkonnosť, rýchlosť a zrýchliť čas zotavenia a pomôcť pri prevencii zranení. Vyvíjame sortiment terapeutických masážnych nástrojov, ako sú anatomicky špecifické penové valce, valčeky, a masážne loptičky.

S malou pomocou od TriggerPoint môže každý odomknúť vnútornú silnú stránku svojho tela.