TriggerPoint Handheld Massage Ball

Ručná masážna lopta TriggerPoint Handheld

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5060944/21278
€14,90 –10 % €13,30
TriggerPoint Handheld Massage Ball
TriggerPoint Handheld Massage Ball
€14,90 –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

TRIGGERPOINT Handheld Massage Ball – masážna lopta uľavujúca od bolesti

Ručná masážna lopta TriggerPoint Handheld Massage Ball poskytuje jednoduchú možnosť, ako si sami doprajete uvoľňujúcu masáž a úľavu od bolesti. Vďaka kompaktnej veľkosti sa ľahko vojde do kabelky, tašky do telocvične či cestovnej tašky, takže je možné ju použiť kedykoľvek, keď vás prepadne náhla bolesť.

Ručná masážna lopta umožňuje aplikovať požadované množstvo tlaku – od ľahkého povrchového tlaku až po hlboký tlak zasahujúci svalové tkanivo. Lopta ľahko a bez odporu kĺže po pokožke alebo odeve. Pevným stlačením gumového gombíka na hornej strane valca zastavíte pohyb lopty a vytvoríte krížové trenie na ďalšie uvoľnenie.

V čom je TriggerPoint Handheld Massage Ball výnimočná?

  • Má ľahko uchopiteľnú ergonomickú rukoväť, vďaka ktorej sa pohodlne zmestí do vašich rúk.
  • Loptu je možné použiť na ktorejkoľvek časti tela, kde pocítite bolesť.
  • Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú odolné proti praskaniu.

Profesionalita TriggerPoint

TriggerPoint je značka zlepšujúca život, zameraná na to, aby ľuďom umožnila pohybovať sa a cítiť sa lepšie. Navrhuje a vyvíja inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, aby sa ľudia všetkých vekových skupín, veľkostí a atletických schopností cítili čo najlepšie, nech sa nachádzajú kdekoľvek.

TriggerPoint, vedený nadšením pre zlepšenie osobného wellness, sa úspešne stal jedným z lídrov v domácich masážnych nástrojoch na atletických, zdravotníckych a osobných wellness trhoch. Veríme, že začlenením výkonnostnej terapie do každodennej rutiny môže každý zvýšiť svoj výkon, zrýchliť čas zotavenia a zabrániť zraneniam. Vyvíja sortiment terapeutických masážnych nástrojov, ako sú penové valčeky špecifické pre anatómiu, studené valčeky prenikajúce hlboko do tkanív, masážne lopty a terapeutické príručky.

Pridajte TriggerPoint do svojej každodennej rutiny a odomknite vnútornú silu svojho tela.

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne valce a pomôcky
Hmotnosť: 0.24 kg
Značka: TriggerPoint
Rozmery (dxšxv): 3.15 x 2.76 x 2.76 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Trigger Point Therapy je svetový líder v oblasti vlastnej masážnej terapie. Produkty tejto značky sa predávajú v 85 krajinách sveta. Výrobky značky Trigger Point využíva mnoho popredných športovcov a športových tímov po celom svete. Trigger Point pomáha zlepšiť prípravu športovcov, ich výkonnosť pri športe a zotavenie sa.

TriggerPoint: Zlepšujeme váš život TriggerPoint

TriggerPoint je značka, ktorá zlepšuje život a zameriava sa na to, aby ľuďom umožnila hýbať sa a cítiť sa lepšie. Navrhujeme a vyvíjame inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, takže ľudia všetkých vekových kategórií, veľkosti a športových schopností sa môžu cítiť čo najlepšie, nech sú kdekoľvek. Riadime sa vášňou pre zlepšenie osobného zdravia, TriggerPoint sa úspešne stala jedným z lídrov v oblasti domácich masážnych nástrojov pre športovcov, v zdravotníctve a na trhu osobného zdravia. 

Veríme, že začlenením výkonnostnej terapie do každodennej rutiny môžu ľudia na každej kondičnej úrovni zvýšiť svoju výkonnosť, rýchlosť a zrýchliť čas zotavenia a pomôcť pri prevencii zranení. Vyvíjame sortiment terapeutických masážnych nástrojov, ako sú anatomicky špecifické penové valce, valčeky, a masážne loptičky.

S malou pomocou od TriggerPoint môže každý odomknúť vnútornú silnú stránku svojho tela.