TriggerPoint Acucurve Cane Masážna pomôcka

Automasážna tyč TriggerPoint AcuCurve Cane je vybavená extra pevnou špičkou a dvojitou masážnou guľou pre uvoľnenie svalov na krku, chrbte, ramenách a dolnej časti tela.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5060976/21130
€29,90
TriggerPoint Acucurve Cane Masážna pomôcka

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

TriggerPoint Acucurve Cane – ideálna masážna pomôcka

Acucurve Cane je všestranný a ľahko použiteľný masážny nástroj pre športovcov, ľudí pracujúcich v kancelárii, tých, ktorí často cestujú, pre seniorov alebo kohokoľvek, kto trpí bolesťami svalov. Ergonomický nástroj odľahčuje svalové uzly najmä v ťažko prístupných oblastiach krku, chrbta a ramien.

Prednosti TriggerPoint Acucurve Cane

  • Ergonomický dizajn pomôže s bolesťou ťažko dosiahnuteľných partií tela, ako je krk, chrbát a ramená.
  • Extra pevná špička vytvára presný tlak na odstránenie hlbokých uzlov tkaniva.
  • Dvojitá masážna loptička účinne uvoľňuje napnuté svaly okolo chrbtice.

Ako sa TriggerPoint Acucurve Cane používa

Nástroj bol navrhnutý tak, aby sa pohodlne držal v ruke. Môže sa však použiť aj opretím o stenu či iný tvrdý povrch. Uvoľňuje napätie na rôznych miestach tela – od ťažko prístupných oblastí krku, chrbta a pliec až po unavené svaly lýtok a nôh. Ľahko pomáha zmierniť bolesť.

Kde sa Acucurve Cane používa

Masážnu pomôcku môžete použiť kdekoľvek – doma, v telocvični, na ceste. Bez pomoci iných vďaka nej upokojíte svalové uzly. Ergonomická rukoväť uľahčuje využitie tlaku a uvoľnenie svalovej sily, nech ste kdekoľvek, či stojíte alebo sedíte.

Pre koho je Acucurve Cane určené

Táto pomôcka je určená tak pre športovcov, ako aj pre nešportovcov. Ľahko použiteľný nástroj je ideálny pre všetkých vrátane ľudí pracujúcich v kanceláriách a seniorov. Pomáha zmierniť napätie svalov, bolesť, stres.

Profesionalita TriggerPoint

TriggerPoint je značka zlepšujúca život, zameraná na to, aby ľuďom umožnila pohybovať sa a cítiť sa lepšie. Navrhuje a vyvíja inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, aby sa ľudia všetkých vekových skupín, veľkostí a atletických schopností cítili čo najlepšie, nech sa nachádzajú kdekoľvek.

TriggerPoint, vedený nadšením pre zlepšenie osobného wellness, sa úspešne stal jedným z lídrov v domácich masážnych nástrojoch na atletických, zdravotníckych a osobných wellness trhoch. Veríme, že začlenením výkonnostnej terapie do každodennej rutiny môže každý zvýšiť svoj výkon, zrýchliť čas zotavenia a zabrániť zraneniam. Vyvíja sortiment 

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne valce a pomôcky
Hmotnosť: 0.3 kg
Značka: TriggerPoint
Rozmery (dxšxv): 42 × 18 cm
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Trigger Point Therapy je svetový líder v oblasti vlastnej masážnej terapie. Produkty tejto značky sa predávajú v 85 krajinách sveta. Výrobky značky Trigger Point využíva mnoho popredných športovcov a športových tímov po celom svete. Trigger Point pomáha zlepšiť prípravu športovcov, ich výkonnosť pri športe a zotavenie sa.

TriggerPoint: Zlepšujeme váš život TriggerPoint

TriggerPoint je značka, ktorá zlepšuje život a zameriava sa na to, aby ľuďom umožnila hýbať sa a cítiť sa lepšie. Navrhujeme a vyvíjame inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, takže ľudia všetkých vekových kategórií, veľkosti a športových schopností sa môžu cítiť čo najlepšie, nech sú kdekoľvek. Riadime sa vášňou pre zlepšenie osobného zdravia, TriggerPoint sa úspešne stala jedným z lídrov v oblasti domácich masážnych nástrojov pre športovcov, v zdravotníctve a na trhu osobného zdravia. 

Veríme, že začlenením výkonnostnej terapie do každodennej rutiny môžu ľudia na každej kondičnej úrovni zvýšiť svoju výkonnosť, rýchlosť a zrýchliť čas zotavenia a pomôcť pri prevencii zranení. Vyvíjame sortiment terapeutických masážnych nástrojov, ako sú anatomicky špecifické penové valce, valčeky, a masážne loptičky.

S malou pomocou od TriggerPoint môže každý odomknúť vnútornú silnú stránku svojho tela.