Švihadlo Harbinger Trigger Handle 3312

Švihadlo Rýchle Harbinger Trigger Handle 3312 to je kvalita za super cenu. Kvalitné švihadlo od svetovej jednotky Harbinger.

Variant:
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: Z-609090901
€7,90
Švihadlo Harbinger Trigger Handle 3312

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Švihadlo Rýchle Harbinger Trigger Handle 3312 to je kvalita za super cenu. Kvalitné švihadlo od svetovej jednotky Harbinger. Ložiská. Možnosť skracovania. Vynikajúce pre dvojšvihy. S tvarovanou rukoväťou pre vynikajúce sadnutie do ruky.

Zásady výberu švihadla:

Pre správnu funkciu by mal byť povraz z ťažšieho materiálu, aby pri krúžení bola čo najviac využitá jeho zotrvačná sila. Držadlá by mali byť pohodlné do ruky. Najdôležitejšie je, aby ste si zvolili správnu dĺžku. Mali by byť také, že ak stúpite na stred povrazu a do každej ruky chytíte držadlo, mali by siahať až pod ramená.

Tréning so švihadlom:

Skákať cez švihadlo síce nie je nič zložité, ale pri zlej technike sa skôr unavíte. Ešte horšie je, že iba nedostatočne rozvíjate dynamický odraz, o ktorý by vám malo ísť predovšetkým.  1. Techniku krúženia švihadlom si najlepšie nacvičíte tak, že do jednej ruky uchopíte obidva konce švihadla a krúžite potom v bočnej rovine švihadlom pozdĺž tela. Do pohybu zapojujete iba zápästie. Vyvarujete sa tak zlého krúživého pohybu celých paží. 2. Efektivitu práce s týmto náčiním zvýšite, ak sa najskôr sústredíte na nácvik dôkladnej práce členkov pri odraze „nasucho“ – to znamená bez použitia švihadla. 3. Na začiatku tréningu sa postavte pred švihadlo a krúživým pohybom obidvoch zápästí súčasne ho odzadu rozhýbte. 4. Odraz robte iba prepínaním členkov a dopadajte na špičky. Pri skákaní by sa vaše päty vôbec nemali dotýkať podložky. Iba tak môžete dostatočne rozvíjať bežecký odraz. Dopadaním na päty, otrasy zbytočne zaťažujú pri cvičení chrbticu, kĺby a šľachy. 5. Švihadlo je ako metronóm, ktorý vám pomáha udržiavať rovnomerný rytmus výskokov. Pre spestrenie tréningu kombinujte poskoky na mieste znožmo bez medziskoku alebo s medziskokom, poskoky na jednej nohe, striedanie poskokov na pravej a ľavej nohe (pri prešvihu dopad na pravú a potom aj ľavú nohu). Ďalšie možnosti:  • dvojšvih (pri vyššom výskoku vás švihadlo obkrúži 2-krát), • poskoky s pažami skríženými pred trupom, • striedanie krúženia švihadla vpred a vzad. 

UPOZORNENIE

Počas civčenia dbajte na dostatočný príjem tekutín. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nyvystavujte priamemu slnečnému žiareniu a vysokým teplotám. Nepoužívajte na ťahanie, uväzovanie a iné neprimerané zaťažovanie. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Švihadlá
Model: Unisex
Úroveň záťaže: Fitness
Značka: Harbinger
Doplňujúce info: Kvalitné profesionálne švihadlo od Harbinger -u
Farba: Ako na obrázku
Dávkovanie: Zásady výberu švihadla

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Harbinger fitness doplnky na cvičenie - to je svetová jednotka! Harbinger vám ponúka 100% garanciu kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie. V ponuke až 6 druhov, fitlopty, expandre, balančné náčinie, opasky kožené aj nylonové na suchý zips, stojany na kliky, pomôcky pre drepy, boxovacie rukavice aj závažia.

Všetky fitness rukavice HARBINGER

sú určené na posilňovanie, cvičenie na strojoch, kardio zariadeniach a s činkami. Tieto rukavice nie sú pracovné. Avšak stáva sa, že vybavujeme aj veľké objednávky pre pracovníkov, ktorí si potrebujú chrániť ruky ale vyžadujú aj mieru citlivosti. Fitness doplnky od Harbingeru môžete nájsť aj v dobrých fitness centrách, kde plnia úlohu profesionálnych pomôcok na cvičenie.

 

Najobľúbenejšími pánskymi rukavicami sú rukavice model Harbinger 140 PRO, dámskymi zasa model 149. Najpoužívanejšími trhačkami u nás sú opäť "harbingerácke" trhačky a to klasické bavlnené s výplňou pre ochranu pokožky v okolí zápästia. Výhradným dovozcom značky Harbinger Fitness na Slovensko je spoločnosť FIT PLUS, spol. s r. o.