📣 Novoročné akcie na domáce fitness zariadenia TU

Harbinger Všetky produkty

Švihadlo Harbinger Trigger Handle 3312

Harbinger Všetky produkty

Švihadlo Harbinger Trigger Handle 3312

Vypredané / Na objednávku

Švihadlo Rýchle Harbinger Trigger Handle 3312 to je kvalita za super cenu. Kvalitné švihadlo od svetovej jednotky Harbinger.

13,30 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 200 g
Doplňujúce info Kvalitné profesionálne švihadlo od Harbinger -u
Farba Ako na obrázku
Dávkovanie Zásady výberu švihadla
Švihadlo Rýchle Harbinger Trigger Handle 3312 to je kvalita za super cenu. Kvalitné švihadlo od svetovej jednotky Harbinger. Ložiská. Možnosť skracovania. Vynikajúce pre dvojšvihy. S tvarovanou rukoväťou pre vynikajúce sadnutie do ruky.

Zásady výberu švihadla:

Pre správnu funkciu by mal byť povraz z ťažšieho materiálu, aby pri krúžení bola čo najviac využitá jeho zotrvačná sila. Držadlá by mali byť pohodlné do ruky. Najdôležitejšie je, aby ste si zvolili správnu dĺžku. Mali by byť také, že ak stúpite na stred povrazu a do každej ruky chytíte držadlo, mali by siahať až pod ramená.

Tréning so švihadlom:

Skákať cez švihadlo síce nie je nič zložité, ale pri zlej technike sa skôr unavíte. Ešte horšie je, že iba nedostatočne rozvíjate dynamický odraz, o ktorý by vám malo ísť predovšetkým.
 
 1. Techniku krúženia švihadlom si najlepšie nacvičíte tak, že do jednej ruky uchopíte obidva konce švihadla a krúžite potom v bočnej rovine švihadlom pozdĺž tela. Do pohybu zapojujete iba zápästie. Vyvarujete sa tak zlého krúživého pohybu celých paží.

2. Efektivitu práce s týmto náčiním zvýšite, ak sa najskôr sústredíte na nácvik dôkladnej práce členkov pri odraze „nasucho“ – to znamená bez použitia švihadla.

3. Na začiatku tréningu sa postavte pred švihadlo a krúživým pohybom obidvoch zápästí súčasne ho odzadu rozhýbte.

4. Odraz robte iba prepínaním členkov a dopadajte na špičky. Pri skákaní by sa vaše päty vôbec nemali dotýkať podložky. Iba tak môžete dostatočne rozvíjať bežecký odraz. Dopadaním na päty, otrasy zbytočne zaťažujú pri cvičení chrbticu, kĺby a šľachy.

5. Švihadlo je ako metronóm, ktorý vám pomáha udržiavať rovnomerný rytmus výskokov. Pre spestrenie tréningu kombinujte poskoky na mieste znožmo bez medziskoku alebo s medziskokom, poskoky na jednej nohe, striedanie poskokov na pravej a ľavej nohe (pri prešvihu dopad na pravú a potom aj ľavú nohu).

Ďalšie možnosti:
 • dvojšvih (pri vyššom výskoku vás švihadlo obkrúži 2-krát),
 • poskoky s pažami skríženými pred trupom,
 • striedanie krúženia švihadla vpred a vzad.  

UPOZORNENIE

Počas civčenia dbajte na dostatočný príjem tekutín. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nyvystavujte priamemu slnečnému žiareniu a vysokým teplotám. Nepoužívajte na ťahanie, uväzovanie a iné neprimerané zaťažovanie. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 200 g
Doplňujúce info Kvalitné profesionálne švihadlo od Harbinger -u
Farba Ako na obrázku
Dávkovanie Zásady výberu švihadla

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky