Sveltus Plyometrická drevená bedna pre deti

Plyometrická bedňa vhodná najmä pre deti
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 5040761
€70
Sveltus Plyometrická drevená bedna pre deti

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Plyometrická debna Sveltus je vyrobená z dreva. Ponúka tri rozličné výšky výskoku – 25 cm, 35 cm a 45 cm. Veľkosť plyometrického boxu je vhodná aj pre deti a ľudí so zníženou pohyblivosťou. Tri výšky Plyometrickej debny Sveltus zabezpečujú bezpečný tréning pre každého.

Každý panel je vyrobený z 2 cm hrubej preglejky. Drevené vnútorné podložky posilňujú plyobox a zabezpečujú jeho dlhú výdrž. Dodáva sa vrátane montážnych pokynov a skrutiek.

Plyometrická debna alebo plyobox je jedna z najúčinnejších pomôcok pre rozvoj dynamickej, výbušnej sily dolných končatín. Počas výskokov na debnu sú zapojené všetky svaly nôh. Tento typ tréningu zlepšuje funkčnosť, silu a dynamiku dolných končatín, zvyšuje výkonnosť v krátkodobom maximálnom zaťažení i vytrvalosť v sile.

Technické parametre


 | Dĺžka | 45 cm
| Šírka | 35 cm
| Výška | 25 cm
| Hmotnosť | 6 kg
| Maximálne zaťaženie | 150 kg

Sveltus, Body & Mind! (Sveltus, telo a myseľ!)

Francúzsky výrobca fitness doplnkov na cvičenie, tvorca ElastiBand-u. Mladá a dynamická spoločnosť Sveltus sa špecializuje na navrhovanie a výrobu fitnes príslušenstva, pilates, aquagym, joga, crossfit a ďalšie odvetvia.

Spoločnosť Sveltus sa zaväzuje navrhovať inovatívne, funkčné a moderné športové potreby.
 Výrobky Sveltus sú zamerané na komunity, športové združenia, jednotlivcov, špecialistov na šport a užívateľov, ktorí majú radi funkčnosť i kvalitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Funkčný tréning
Značka: Sveltus
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mladá a dynamická spoločnosť Sveltus sa špecializuje na navrhovanie a výrobu fitnes príslušenstva, pilates, aquagym, yoga, crossfit a ďalšie odvetvia.

Spoločnosť Sveltus sa zaväzuje navrhovať inovatívne, funkčné a moderné športové potreby.

Výrobky Sveltus, ktoré sú zamerané na komunity, športové združenia, jednotlivcov, špecialistov na šport a užívateľov, ktorí majú radi funkčnosť i kvalitu.

Profesionáli, ako sme my!

Naši partneri: Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Prečítajte si, čo hovoria o tom, čo spôsobuje, že naše výrobky vynikajú z davu.

PEFC Certifikácia výroby.