📣 Novoročné akcie na domáce fitness zariadenia TU

Stacker2 Všetky produkty

Stacker2 Testo 4 HD, 120 kps

Stacker2 Všetky produkty

Stacker2 Testo 4 HD, 120 kps

Vypredané / Na objednávku

Stacker2 Testo 4HD 120kps to je viac testosterónu znamená viac svalov a menej tuku so súčasným zvýšením sily. Zvyšovanie vlastnej hladiny testosterónu viac než 10-timi zložkami súčasne!

40,00 € - ušetríš -25 %
29,90 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 200 g
Počet dávok 40
Doplňujúce info Zvýšenie produkcie testosterónu - hormonálny stimulant
Dávkovanie 2x 3 kasule denne
Výživové údaje Viď label produktu: Obsah na 6 kapsúl
Forma produktu Kapsule

Stacker2 Testo 4 HD

Testo4HD je unikátny stimulant testosterónu, ktorý pomáha pri raste svalov, úbytku tuku a zvyšovaní sily. Zvyšovanie vlastnej hladiny testosterónu viac než 10-timi klinicky testovanými zložkami súčasne! Na rozdiel od iných produktov podobného typu obsahuje všetko, čo treba, a nemusíte ho kombinovať s inými - tribulus s vysokým obsahom najúčinnejšieho saponínu protodioscínu, taktiež rastlinu Maca, ktorá sa nazýva aj peruánska viagra, ktorá podporuje libido, imunitu, a odolnosť organizmu.

Ďalej je to ZMA - a teda kombinácia zinku, magnézia a vitamínu B6. Zinok je v tele dôležitý pre správnu tvorbu hormónov a mnohé iné procesy. Magnézium (horčík) je dôležitý minerál, ktorého má väčšina populácie nedostatok, a pomáha pri prevencii kŕčov. Vitamín B6 pomáha pri energetických procesoch tela a metabolizme živín či hormónov.

Stimulácia androgénnych receptorov (spúšťače tvorby testosterónu). Rast intenzity tréningov, zlepšenie a skrátenie regeneračného procesu. Rýchlejšie pokroky, v objeme, sile, hustote (v kombinácii s tréningom a dostatkom bielkovín).

Stacker2 Testo 4HD anabolic complex - adaptogény, podporujúce lepšiu adaptáciu na zvýšenú záťaž, rovnako ako stimulanty, po mesačnom užívaní zaraďte prestávku s rovnakým časovým úsekom.

Dávkovanie

2x denne 3 kapsule, najlepšie 1x počas dňa a potom pred spaním.

Popis

Váš životný štýl je šport, kulturistika, výkony, úspechy! Je to viac ako len koníček. Čo je dôvod, prečo nechcete užívať len tak hocičo, pretože len to najlepšie môže byť pre vás dosť dobré! Potrebujete produkt, ktorý má hlavu aj pätu, ktorý vám dá výbušnú silu a viac svalov pridaním voľného testosterónu. Byť svalnatý, to už nie je nárazový výkon raz ročne, chcete tú postavu celý rok, chcete vyššiu intenzitu tréningu, neúnavné agresívne tréningy a vysokú intenzitu ktorá vás udrží v TOP forme! Testo-4HD je ten pravý produkt pre vás.

Výhody Testo 4HD

  • Stimuluje testosterón na maximálne dosiahnuteľné hodnoty prirodzeným metabolizmom v tele
  • Zvýšený drive tréningu, koncentrácia a zameranie
  • Obsah najúčinnejšieho saponínu (protodioscínu) v Tribuluse až 30%!
  • Vyššia intenzita cvičenia
  • Viac sily, väčšia svalová hmota
  • Perfektná svalová pumpa

V čom je lepší ako iné stimulanty?

Testo-4HD obsahuje nielen revolučný a jedinečný anabolický vzorec, ale tiež 100% prírodné zloženie.Testo-4HD zvyšuje hladinu voľného testosterónu v tele, a v dôsledku toho sa zvyšuje tréningová intenzita a sila. Testo -4HD obsahuje len prísady, ktoré pracujú s najvyšším možným percentom účinnej látky. Takže nielen Tribulus, ale aj čo najvyššie percento aktívneho extraktu: 30% Protodioscín.

Testo-4HD obsahuje všetko, čo potrebujete, aby vaša produkcia testosterónu pracovala na čo najvyššej úrovni. Jedna dávka obsahuje 10 silných a klinicky preukázaných zložiek, ktoré pracujú v súčinnosti a zabezpečia, že androgénne receptory súznovu a znovu stimulované , aby sa zvyšovala produkcia testosterónu. Bonusom sú minerálne látky, ktorých dostatok je dôležitý pre správnu a prirodzenú tvorbu testosterónu.

Účinky

Vaša hladina voľného testosterónu sa zvýši zakaždým, keď beriete Testo-4HD. Môžete použiť tento produkt tak, že budete mať tri kapsuly dvakrát denne, pre zvyšovanie hladiny testosterónu na maximálnu hodnotu dosiahnuteľnú bez zakázaných látok. Každým dňom by mala Vaša hladina testosterónu ísť mierne hore, a užívajúci by sa mal každým dňom cítiť lepšie, živšie, mať viac energie, zlepšenú regeneráciu, libido a chuť trénovať. Taktiež vďaka zvýšenému testosterónu bude svalstvo vyzerať plnšie a mohutnejšie.

Zloženie

I

Ing. SamuelKošúty, 28. 07. 2022

Spokojnosť na 100%

D

DušanVarín, 11. 03. 2021

P

PeterMartin, 21. 01. 2021

Som spokojný

T

TomášUdavské, 03. 08. 2020

M

MariánSpišská Nová Ves, 04. 05. 2020

I

IvanRovinka, 28. 04. 2020

I

IgorKošice, 10. 12. 2019

Z

ZdenkoŠamorín, 25. 04. 2019

M

MiroslavLehota, 04. 04. 2019

P

PeterMokrý Háj č.108, 25. 02. 2019

Určite si budem objednávať ďalšie balenie. Som veľmi spokojný s účinkami Stacker2 Testo 4 HD.

J

JozefBratislava, 04. 09. 2018

Výborné.

A

AlexanderKosice, 02. 02. 2018

E

EdoTrnava, 03. 01. 2018

Super!

D

DávidBratislava, 08. 12. 2016

Rozhodne doporučujem! Prvé balenie som si kúpil na skúšku a bol som milo prekvapený skvelým účinkom- zvýšenie sily jednoznačné. Kúpil som si už aj druhé balenie a rozhodme nemám potrebu skúšať iné produkty tohoto charakteru.

M

MichalPruské, 24. 11. 2016

O

OndrejTrnava, 14. 03. 2016

Po dvoch tyzdnoch uzivania,citim ucinnost v treningu aj libida aj pri nizsom davkovani.velmi dobre zlozenie kupoval som na zlave,odporucam!!!keby bol na zlave opat,beriem aspon dve balenia :)

P

PatrikPrievidza, 01. 03. 2016

R

RolandKameničná, 13. 02. 2016

Hmotnosť 200 g
Doplňujúce info Zvýšenie produkcie testosterónu - hormonálny stimulant
Dávkovanie 2x 3 kasule denne
Výživové údaje Viď label produktu: Obsah na 6 kapsúl
Forma produktu Kapsule

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky