Stacker2 Amino Xplode 10000, 420 tbl

Stacker2 AMINO XPLODE 10000 420 tbl sú prvotriedne aminokyseliny farmaceutickej kvality, bez prísad, bez cukru, s vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín, glutamínu a BCAA, voľných aminokyselín a dipeptidov.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 1102201/AMX
€29,90 –13 % €25,90
Stacker2 Amino Xplode 10000, 420 tbl
Stacker2 Amino Xplode 10000, 420 tbl
€29,90 –13 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Stacker2 AMINO XPLODE 10000, 420 tbl

Prvotriedne aminokyseliny farmaceutickej kvality, bez prísad, bez cukru, s vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín, glutamínu a BCAA, a tiež voľných aminokyselín a dipeptidov.

Aminokyseliny zabezpečujú predĺženie anabolickej fázy, to znamená času kedy svaly rastú, rýchlejšiu regeneráciu, viac sily a lepšiu hustotu svalov!

  • 10.000 mg aminokyselín farmaceutického stupňa denne 
  • Obsahuje srvátkový izolát (WPI) 
  • Obsahuje srvátkový proteínový koncentrát (WPC) a voľnú formu aminokyselín
  • Vysoká denná dávka obsahuje 4.700 mg esenciálnych aminokyselín (EAA) 
  • Hardcore suplementácia pre šesť týždňov 
  • Bez energie a prázdnych kalórií - 0% cukor, 0% prísady

DÁVKOVANIE

5 tbl. 2 x denne, najlepšie ráno nalačno a po záťaži, prípadne večer pred spaním. V netréningový deň uži prvých 5 tbl okolo 11-tej hodiny a druhých 5 tbl okolo 15-tej hodiny.

UPOZORNENIE

Neprekračuj odporúčanú dennú dávku. Dbaj na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladuj pri teplote 10-25 °C, mimo dosahu detí, chráň pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním

Dodatočné parametre

Kategória: Komplexné aminokyseliny
Hmotnosť: 0.5 kg
Forma produktu: Tablety
Značka: Stacker2
Doplňujúce info: Ak chcete kvalitné aminokyseliny bez akýchkoľvek prísad, tieto sú jedny z tých pravých!
Dávkovanie: 5 tbl 2x denne, najlepšie ráno na lačno a po záťaži, prípadne večer pred spaním.
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká farmaceutická firma NVE Pharmaceuticals, distribujúca doplnky výživy do viac než 50 krajín sveta, vo viac než v 250.000 predajných miestach. Snáď najznámejšou jej značkou je práve Stacker2. Je sponzorom NASCAR Racing tímu, športovcov a iných oblastí, tiež spolupracuje s hudobným priemyslom.

Stacker2 je jednou z popredných európskych značiek športovej výživy.

Stacker2 sa osvedčil kvalitou produktov medzi proteínmi, kreatínmi, aminokyselinami a najmä spaľovačmi tukov, ktoré sú silne stimulačné. Výhodou kúpy je aj priaznivá cena produktov s väčšinou väčším balením dávok ako je to u americkej konkurencie. Naším najtestovanejším a zatiaľ najobľúbenejším ich produktom je Rush.

Doplnky výživy Stacker2 získali v posledných rokoch rôzne ocenenia. Napríklad pred niekoľkými rokmi sme boli v Dánsku v rámci verejnej ankety CDON vyhlásení za "Značku roka". Vo Fínsku bol Ultra Mass vyhlásený za "Prípravok na zvýšenie telesnej hmotnosti roka" v ankete Fitness Tukku. Jeden z najväčších európskych internetových obchodov so športovou výživou, niekoľkokrát nominoval výrobok na chudnutie Black Burn ako "Najlepší spaľovač tukov" a v roku 2012 Black Burn v tejto kategórii jednoznačne zvíťazil.

Čo je od Stacker2 najlepšie?

Nie sú to však len spotrebitelia, ktorí ocenili našu značku ocenením; aj sprostredkovateľský obchod viackrát nominoval našu značku a výrobky. V rokoch 2013 až 2021 sme získali celkovo 27 európskych nominácií, pričom najvýznamnejším úspechom boli nominácie na "Prelomovú značku roka" v roku 2013, "Spaľovač tukov roka" v roku 2014 (Stacker 4, na výstave FIBO Power), "Energetický/vytrvalostný produkt roka" v roku 2021 a v kategórii "Testo Booster roka" prvé miesto pre náš produkt Testo-4HD v roku 2015 (na výstave FIBO Power) a opäť v roku 2022 (na výstave NaskorSports).

Stacker2 quality iso

Najsilnejšie Stacker2 spaľovače tukov a pre-workouty

Medzi ženami zasa vedie spaľovač tukov Stacker4 a Black Burn. So Stackerom sme spokojní, po užití viacerých doplnkov, skoro všetkých, sme evidovali vždy účinok rovný očakávania, niekedy aj lepší. Ich predtréningové stimulanty a spaľovače tukov patria medzi svetovú špičku, rovnako 100% Whey protein a Isolate, z ktorého budete hustejší a plnší ako ste čakali.

Doplnky výživy Stacker2 sa predávajú predovšetkým v Európe, ale s distribúciou v takmer 50 krajinách zaznamenávame rastúcu popularitu aj mimo EÚ. Chceme najlepší výrobok za primeranú cenu. Či už chcete byť atraktívnejší alebo silnejší: naším heslom je, že by ste sa nikdy nemali uspokojiť s menším množstvom. Tvrdo trénujete a dbáte na svoju stravu. Doplnky stravy, ktoré užívate, musia skutočne ponúkať pridanú hodnotu. Doplnky vám pomáhajú napredovať a približovať sa k vašim cieľom. Latku sme nastavili vysoko. Každý nami vyvinutý výrobok zaručuje kvalitu, účinnosť a spoľahlivosť.