Stacker2 Alpha Male Testo-boosting Pre-workout 300g

Alpha Male je revolučný výživový doplnok, ktorý kombinuje silný účinok predtréningovky s výberom prírodných extraktov, ktoré pozitívne prispievajú k hladine testosterónu. S Alpha Male zlepšíte svoj výkon prostredníctvom troch mechanizmov!
Variant:
Dostupnosť Vypredané Vypredané Na sklade Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 110810703/STAM L 110810701/STAM L 110810702/STAM L Zvoľte variant
€37,50 –9 % €33,99
Stacker2 Alpha Male Testo-boosting Pre-workout 300g
Stacker2 Alpha Male Testo-boosting Pre-workout 300g
Novinka Tip
€37,50 –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Stacker2 Alpha Male Testo-boosting Pre-workout 300g

* Tento produkt nie je určený pre tých, ktorí necvičia alebo začali cvičiť len nedávno.

Alpha Male: LEN PRE SKÚSENÝCH ŠPORTOVCOV.

Alpha Male je revolučný výživový doplnok, ktorý kombinuje silný účinok predtréningovky s výberom prírodných extraktov, ktoré pozitívne prispievajú k hladine testosterónu. S Alpha Male zlepšíte svoj výkon prostredníctvom troch mechanizmov!

Zlepšenie výkonu prostredníctvom zadržiavania dusíka a kombinácie vysokých dávok citrulínu a arginínu.

Aminokyselina arginín je známa ako N.O. booster a nájdete ju takmer v každom predtréningovom produkte. Arginín má fantastický účinok, ale jeho menší brat citrulín je v tele stabilnejší, a to je presne to, čo chcete. N.O. booster zvyšuje hladinu oxidu dusnatého v krvi, a preto zohráva zásadnú úlohu pri rozširovaní ciev, po ktorých sa môže transportovať viac kyslíka. Väčší transport kyslíka má vplyv na výkon, pretože svaly dostávajú rýchlejšie viac energie a dochádza k menšiemu prekysleniu.

Dávkovanie Alpha Male

15g v 200ml vody ideálne 30min pred tréningom.
 

Výživové údaje Alpha Male na porciu (15 g)

 
 
 L-Citrullineas L-Citrulline Malate
 
5 g
 
Beta Alanine 4 g
L-Arginineas L-Arginine Alpha-Ketoglutarate 1 g
D-Asparágová kyselina 1 g
Maca (root extract)Lepidium Meyenii
750 mg
750 mg
Horčík (RI 80%)as oxid horečnatý 300 mg 80% ODD*
Kofeín dehydrovaný 300 mg
Tribulus Terrestris (30% Protodioscin) 250 mg
Fenugreek (semená extract) (30% Fenuside)Trigonella foenum-graecum 50 mg
Zinok (diglycinát zinku) 20 mg 200% ODD*
Sibírsky žeňšen (koreňový extrakt) 10 mg

Alpha Male Testo boost

Kombináciou štyroch účinných zložiek (tribulus, maca, kyselina d-asparágová a senovka grécka) vytvoríte účinný koktail, ktorý prispieva k vášmu pocitu mužnosti a plodnosti. Spolu s minerálmi horčíkom a zinkom pomáhajú udržiavať normálnu a žiaducu hladinu testosterónu vo vašej krvi. Nejde však len o silu. Je to aj o čase regenerácie a plnom a rýchlom dobití energie po vašom predchádzajúcom tréningu. Práve preto pridávame sibírsky ženšen.

Alpha Male stimulácia

Kofeín je stále jedným z najúčinnejších dostupných stimulantov v športovej výžive. Hoci kofeín nedodáva energiu v tradičnom zmysle slova (poháňa molekuly a bunkové dráhy ATP), niet pochýb o tom, že dodáva pocit čulosti a energie. Tým, že stimuluje excitačné neurotransmitery, naštartuje mozog rovnako ako adrenalín, ktorý vysiela správy do zvyšku tela, aby ste podali výkon na najvyššej úrovni. 

Dávkovanie: odmerka Alpha Male (15 g) a zmiešať s 200-250 ml vody. Tento produkt užite približne 15 minút pred tréningom.

Dodatočné parametre

Kategória: Predtréningové pumpy
Forma produktu: Prášok
Hlavný účinok: Pumpa
Značka: Stacker2
Obsah kofeínu v dávke: 300

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká farmaceutická firma NVE Pharmaceuticals, distribujúca doplnky výživy do viac než 50 krajín sveta, vo viac než v 250.000 predajných miestach. Snáď najznámejšou jej značkou je práve Stacker2. Je sponzorom NASCAR Racing tímu, športovcov a iných oblastí, tiež spolupracuje s hudobným priemyslom.

Stacker2 je jednou z popredných európskych značiek športovej výživy.

Stacker2 sa osvedčil kvalitou produktov medzi proteínmi, kreatínmi, aminokyselinami a najmä spaľovačmi tukov, ktoré sú silne stimulačné. Výhodou kúpy je aj priaznivá cena produktov s väčšinou väčším balením dávok ako je to u americkej konkurencie. Naším najtestovanejším a zatiaľ najobľúbenejším ich produktom je Rush.

Doplnky výživy Stacker2 získali v posledných rokoch rôzne ocenenia. Napríklad pred niekoľkými rokmi sme boli v Dánsku v rámci verejnej ankety CDON vyhlásení za "Značku roka". Vo Fínsku bol Ultra Mass vyhlásený za "Prípravok na zvýšenie telesnej hmotnosti roka" v ankete Fitness Tukku. Jeden z najväčších európskych internetových obchodov so športovou výživou, niekoľkokrát nominoval výrobok na chudnutie Black Burn ako "Najlepší spaľovač tukov" a v roku 2012 Black Burn v tejto kategórii jednoznačne zvíťazil.

Čo je od Stacker2 najlepšie?

Nie sú to však len spotrebitelia, ktorí ocenili našu značku ocenením; aj sprostredkovateľský obchod viackrát nominoval našu značku a výrobky. V rokoch 2013 až 2021 sme získali celkovo 27 európskych nominácií, pričom najvýznamnejším úspechom boli nominácie na "Prelomovú značku roka" v roku 2013, "Spaľovač tukov roka" v roku 2014 (Stacker 4, na výstave FIBO Power), "Energetický/vytrvalostný produkt roka" v roku 2021 a v kategórii "Testo Booster roka" prvé miesto pre náš produkt Testo-4HD v roku 2015 (na výstave FIBO Power) a opäť v roku 2022 (na výstave NaskorSports).

Stacker2 quality iso

Najsilnejšie Stacker2 spaľovače tukov a pre-workouty

Medzi ženami zasa vedie spaľovač tukov Stacker4 a Black Burn. So Stackerom sme spokojní, po užití viacerých doplnkov, skoro všetkých, sme evidovali vždy účinok rovný očakávania, niekedy aj lepší. Ich predtréningové stimulanty a spaľovače tukov patria medzi svetovú špičku, rovnako 100% Whey protein a Isolate, z ktorého budete hustejší a plnší ako ste čakali.

Doplnky výživy Stacker2 sa predávajú predovšetkým v Európe, ale s distribúciou v takmer 50 krajinách zaznamenávame rastúcu popularitu aj mimo EÚ. Chceme najlepší výrobok za primeranú cenu. Či už chcete byť atraktívnejší alebo silnejší: naším heslom je, že by ste sa nikdy nemali uspokojiť s menším množstvom. Tvrdo trénujete a dbáte na svoju stravu. Doplnky stravy, ktoré užívate, musia skutočne ponúkať pridanú hodnotu. Doplnky vám pomáhajú napredovať a približovať sa k vašim cieľom. Latku sme nastavili vysoko. Každý nami vyvinutý výrobok zaručuje kvalitu, účinnosť a spoľahlivosť.

Podobné produkty

real-pharm-unreal-360g
Akcia Novinka
€23,60
€29,50 (–20 %)
Kód: 104002702
real-pharm-terminator-500g
Akcia Novinka
€22,50
€24,95 (–9 %)
Kód: 104002602