Stacionárny bicykel Life Fitness RS3 Go

bicykel, Fitnes, Fitness, stacionárny bicykel
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 3020203
€2 990
Stacionárny bicykel Life Fitness RS3 Go

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Stacionárny bicykel Life Fitness RS3 TRACK s opierka. Samodobíjací cyklo trenažér, kardio stroj pre cvičenie na doma, s maximálnym komfortom, so zmyslom pre detail s plynulou a tichou jazdou.

Odporúčame dokúpiť:

predĺžená záruka  a  montáž zariadenia priamo u Vás doma !
 XXL ZÁRUKA 10 ROKOV
Na konštrukciu / rám tohto fitness stroja Vám automaticky dávame záruku až 10 rokov! 

KVALITA
Kvalitu a bezpečnosť týchto produktov overilo viac ako milión užívateľov na celo svete. Tiete produkty prechádzajú najprísnejšími bezpečnostnými normami a ich výnimočnosť chráni viac Ako 300 celosvetovo chránených patentov.   • Kontaktné snímače tepovej frekvencie v držadlách
  • Opierka bicykla je z priedušného materiálu, nastaviteľná v 20 polovacích stupňoch (zmenou uhlov sklonu po 20 stupňoch) 
  • Predné a bočné pevné riadidlá
  • Na boku umiestnený odkladacia priehradka a vstavaný stojan na čítanie
  • Kompatibilné so zariadenia iPod na trati iba konzolu (iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G, iPhone, iPod Touch 4., 3., 2., 1. generácie, iPod Classic, iPod s videom, iPod nano 6., 5., 4., 3. generácie)
  • Life Fitness LFconnect prístupné laň na TRACK konzole. Vytvorte si vlastné cvičenia a sledujte svoje výsledky na www.lfconnect.com, prenášajúce sa do konzoly cez USB Alebo Life Fitness Virtual Trainer app
 Demonštrácia Virtual Trainera - aplikácie, kompatibilnej s TRACK konzolou.Dodatočné parametre

Kategória: Recumbenty
Značka: Life Fitness
Nosnosť: 182
Konzola: Go
Počet programov: 30
MP3 vstup: Kompatibilné s Apple a Android
Meranie pulzu: Áno
Hrudný pás: Áno
Rozmery (dxšxv): 164 cm x 69 cm x 131 cm
Odpor: 20 levelov
Nastavenie sedadla: Dopredu / Dozadu, polstrované sedlo a opierkou
Transportné kolieska: Nie
Integrovaný ventilátor: Nie
Použitie: Domáce
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doprajte si tie najlepšie posilňovacie stroje – vybavenie do posilňovne – od Life Fitness. Zariaďovanie fitiek, fitness centier, klubov, hotelov, posilňovní a domácich fitness je s touto značkou hračka.

Značka Life Fitness je synonymom úspešného vývoja doposiaľ najlepších komerčných zariadení do fitness centier a môže byť aj súčasťou vašej domácnosti. Ak hľadáte stroje na cvičenie na doma, Life Fitness je skvelou voľbou.

Life Fitness stroje = synonymum kvality a dlhej životnosti

Značka Life Fitness je synonymum najvyššej kvality, spoľahlivosti a dlhej životnosti. Odštartoval svoju históriu pred vyše 40 rokmi s víziou poskytnúť ľuďom fitness stroje novej kvality, ktoré budú motivovať cvičencov trénovať viac a lepšie, zlepšovať svoje výkony.

Z tejto vízie sa v roku 1968 zrodil prvý stacionárny bicykel s využitím elektroniky a odštartoval novú éru fitness zariadení. Dnes používajú stroje Life Fitness milióny fitnessákov v tisícoch fitiek po celom svete.

Life Fitness ponúka najširšie spektrum strojov – viac než 400 typov, čo umožňuje vybaviť fitness centrum – či už komerčné alebo domáce – presne na mieru používateľov.

Prečo Life Fitness?

Ide o vybavenie, ktoré slúži mnoho rokov. Značka Life Fitness vyniká kvalitou (130 celosvetových patentov, ktoré chránia výrobu pred kopírovaním), durabilitou, dizajnom a rovnako facility podporou.

Kľúčovým segmentom značky je práve zariaďovanie a vypracovanie projektov pre fitness centrá, kluby, wellness, športové a školské kluby, univerzitné a military výcvikové strediská.

Hammer Strength

Divízia HAMMER STRENGTH je najobľúbenejšou radou strojov hlavne u profesionálov, tvrdo trénujúcich športovcov, vojakov a fitness nadšencov. FIT PLUS získal výhradné zastúpenie Life Fitness pre Slovensko od roku 2006. Od roku 2011 zaradil FIT PLUS do svojho sortimentu i segment domácich fitness zariadení tejto značky.

V zariaďovaní dbáme na osobné princípy a okolnosti klientov, snažíme sa uplatňovať ich požiadavky do praxe a rovnako ich nasmerovať na efektívnejšie využitie priestoru, financií i času, ktorý je potrebný pre preklopenie projektu do reality.

Life Fitness: Keď chcete byť fit

Fitness stroje na doma

Obľúbeným domácim strojom je práve Life Fitness G7 Home Gym – domáca posilňovacia stanica – veža – na ktorej si dokážete precvičiť celé telo.

OFICIÁLNY WEB LIFE FITNESS

►mob.: +421 903 512 828   ►e-mail: info@lifefitness.sk