Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

Pavigym Športová podlaha Extreme SS

Pavigym Športová podlaha Extreme SS

Vypredané / Na objednávku

Športová podlaha PaviGym Extreme SS je vysoko odolná podlaha špeciálne vyvinutá pre činkové (free weight) zóny, kde sa často manipuluje s voľnými váhami. Podlaha má vysokou hustotu a vďaka tomu vykazuje vynikajúcu odolnosť proti poškodeniu pádom ťažkých činiek a kotúčov.

147,87 € s DPH
Mám záujem
Quatro
Hmotnosť 15.5 Kg
Forma inštalácie Interlock
Norma Trieda horľavosti - EN 13501-1
Rozmery (dxšxv) 90 x 90 cm
Vlhké priestory Áno
Vodeodolný Áno
Výška 22 mm
Farba PURE STONE, GRANITE, ONYX BLACK, LIMITED EDITION ARMY
Info Cena za 1 ks - 1st choice. Možnosť objednať aj 2nd choice za výhodnejšiu cenu

Športová podlaha PaviGym Extreme SS je vysoko odolná podlaha špeciálne vyvinutá pre činkové (free weight) zóny, kde sa často manipuluje s voľnými váhami. Podlaha má vysokou hustotu a vďaka tomu vykazuje vynikajúcu odolnosť proti poškodeniu pádom tažkých činiek a kotúčov. Naviac podlaha chráni podklad a tlmí hluk, čo je dôležité najmä pokiaľ je posilňovňa umiestnená vo vyšších poschodiach. Povrch je protišmykový a umožňuje plynulý pohyb počas cvičenia s tažkými činkami. PAVIGYM Extreme SS je najodolnejšia podlah z produktovej línie spoločnosti. Pokiaľ potrebujete podlahu do posilňovne pre činkovú zónu, free weight zónu, prípadne podlahu pre crossfit training, tak ste teraz na správnej stránke. Pokládka je jednoduchá a rychlá, jednotlivé štvorcové dlaždice s rozmermi 90 x 90 cm a výške 22 mm stačí spojiť k sebe, nelepí sa. Čistí sa vysavačom, prípadne vlhkým mopom a neagresívními čistiacími prostriedkami.

Ochrana a elasticita

 Pokiaľ spadne na podlahu PaviGym činka jej dopad je zmiernený stlačením miliónov vzduchových bublinek, čo nielen ochrání pôvodnú podlahu, ale znižuje výrazne aj hluk (uzavretý vzduch v materiáli podláh je vynikajícím izolátorom). Vysoká bodová elasticita pomáhá tlmiť aj nárazy ktoré vzniknú počas cvičenia.

Protisklzový a pohyb nelimitujúci povrch:

 Podlahy PaviGym sú ideálne do všetkých priestorov, kde sú umiestnené posilňovacie stroje alebo kardio zariadenia, pretože sú veľmi pohodlné pre chôdzu, protišmykové a chránia pred nadmerným hlukom v posilňovni.

Air Flooring System Technology :

Pri skokoch a dopadoch sú nárazy tlmené množstvom vzduchových mikro bublinek, ktoré sa pri dopade stlačia a uvolnia energiu do podlahy a nie do nôh. Následne sa bublinky vrátia do pôvodného stavu. Pri dopade na drevenú podlahu sa energia z nárazu prudko odráža späť do nôh čím trpia lýtkové svaly, achilovky, kĺby a následne aj chrbtica.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 15.5 Kg
Forma inštalácie Interlock
Norma Trieda horľavosti - EN 13501-1
Rozmery (dxšxv) 90 x 90 cm
Vlhké priestory Áno
Vodeodolný Áno
Výška 22 mm
Farba PURE STONE, GRANITE, ONYX BLACK, LIMITED EDITION ARMY
Info Cena za 1 ks - 1st choice. Možnosť objednať aj 2nd choice za výhodnejšiu cenu

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem