Sole Fitness skladací bežecký pás F80

Konštrukcia skladacieho rámu bežeckého pásu SOLE F80 bola vytvorená ako reakcia na to, že hotelový priemysel vyžaduje ľahko mobilný, no stabilný a výkonný bežecký pás. Keď sa plošina bežiaceho pásu nepoužíva, bezpečne sa uzamkne na svojom mieste.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 4000016/F80
€2 190 –6 % €2 050
Sole Fitness skladací bežecký pás F80
sole-fitness-skladaci-bezecky-pas-f80
Novinka
€2 190 –6 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Sole Fitness skladací bežecký pás F80

 

Bežecký pás Sole F80, navrhnutý a vyrobený podľa špecifikácií ľahkej komerčnej triedy, prináša výsledky tam, kde je to dôležité. Tento bežecký pás prémiovej kvality, vybavený hnacím motorom s výkonom 3,5 koňa, ktorý poskytuje maximálnu rýchlosť behu až 20 km/h, a nadrozmernou polstrovanou bežeckou plochou s rozmermi 56 x 152 cm (22 x 60 cm) pre maximálne pohodlie používateľa, prináša výsledky tam, kde je to najdôležitejšie.

Vďaka 15 úrovniam náročného motorizovaného sklonu, ktoré otestujú aj tých najnáročnejších bežcov, 9" LCD displeju, ktorý sprostredkúva živé tréningové údaje, takže môžete sledovať svoj pokrok pri každom behu, a 10 prednastaveným tréningovým programom sa bežecký pás F80 zameriava na to, aby vám pomohol rýchlo dosiahnuť vaše kondičné ciele tým, že zostane bezpečný a pomôže vám dotiahnuť sa až do vytúženej budúcnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Bežecké pásy
Hmotnosť: 65 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Doplňujúce info: Bežecký pás SOLE F80 je dodávaný s prvotriednou zárukou a Cushion Flex Whisper Deck, ktorý v štúdii ukázal, že znižuje náraz až o 40 % v porovnaní s behom na asfalte.
Nosnosť: 165 kg
Výkon motora: 3,50 HP
Maximálna rýchlosť: 1 - 20 km/h
Sklon: 15 úrovní
Bežecká plocha: Rozmer 56 x 152 cm
Typ odpruženia: Systém Cushion Flex
Konzola: Displej konzoly- 23 cm LCD s bielym podsvietením čas; zobrazuje rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, sklon; program: 5 prednastavených, manuálne, 2 používateľské, 2 HRC Bluetooth 3.0 reproduktor, USB nabíjanie, ozvučenie s 2oj cestným káblom , ventilátor
Počet programov: 5 prednastavených, manuálne, 2 používateľské, 2 HRC
Kompatibilné s iFit Live: -
Meranie pulzu: -
Hrudný pás: -
Šetrič miesta: -
Veľkosť: 208 x 94 x 167,5 cm Zložený: 114,3 x 94 x 180,3 cm
Odpruženie bežeckej plochy: Systém odpruženia Cushion Flex
Použitie: -
Rozmery v zloženom stave (dxšxv): 114,3 x 94 x 180,3 cm
Hmotnosť postaveného setu: 126 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia. Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.