Sole Fitness skladací bežecký pás F63

Bežecký pás Sole Fitness Treadmill F63 bol mnohými spotrebiteľskými zdrojmi a časopismi hodnotený ako najkvalitnejší bežecký pás vo svojej cenovej kategórii.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 3010601/F63
€1 895 –10 % €1 699
Sole Fitness skladací bežecký pás F63
sole-fitness-skladaci-bezecky-pas-f63
Akcia
€1 895 –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Sole Fitness skladací bežecký pás F63 s nosnosťou 150kg

Bežecký pás Sole Fitness Treadmill F63 bol mnohými spotrebiteľskými zdrojmi a časopismi hodnotený ako „Jednoducho najkvalitnejší bežecký pás vo svojej cenovej kategórii“ a „neuveriteľná hodnota“. SOLE si získal povesť stavaním kvalitných bežeckých pásov s použitím tých najlepších komponentov a bežecký pás Sole Fitness F63 nie je výnimkou, dokonca ani za nižšiu cenu.

Silný motor s výkonom 3,0 HP poskytuje náročné rýchlosti až do 20 km/h a naklonenie až do 15 úrovní a dokáže spustiť až desať programov vrátane cieleného kardio tréningu a programov na spaľovanie tukov.

F63 je vybavený technológiou Bluetooth, ktorá používateľom umožňuje zaznamenávať spätnú väzbu o cvičení zo svojho bežiaceho pásu do inteligentného zariadenia Android alebo Apple a sledovať informácie o kondícii v bezplatnej aplikácii SOLE FITNESS APP alebo ich prenášať do iných kompatibilných fitness aplikácií.

Tento model obsahuje integrovaný držiak na tablet. To vám umožňuje používať inteligentné zariadenia na sledovanie relácií alebo na sledovanie vašich tréningových postupov. Bezproblémovo počúvajte hudbu cez zvukové reproduktory Bluetooth 3.0 z ľubovoľného inteligentného zariadenia alebo pripojte svoje zariadenie pomocou priloženého pomocného kábla. Súčasťou je aj USB port na nabíjanie vašich inteligentných zariadení pri cvičení.

  • Silný motor 3.0 Continuous Duty HP dosahuje rýchlosť až 20 km/h a nakláňa až 15 úrovní.
  • Pri navrhovaní bežeckého pásu je dôležité presné a presné zváranie. Trvanlivosť produktu začína pevným rámom, ktorý je schopný zvládnuť viacerých používateľov rôznych hmotností a výšok.
  • Deska Cushion Flex Whisper poskytuje našim používateľom pohodlné a tiché cvičenie. V nedávnej štúdii sa preukázalo, že náš ohyb vankúša znižuje náraz až o 40 % v porovnaní s behom po asfalte.
  • 15 úrovní sklonu predstavuje tú správnu výzvu pre bežcov a chodcov všetkých schopností
  • Dizajn skladacej plošiny Easy Assist uľahčuje a pohodlne ukladá váš bežecký pás
  • Náš dizajn, ktorý sa ľahko pohybuje, viedol k celooceľovému zváranému rámu, ktorý je stabilnejší ako väčšina neskladacích rámov.
  • Na výber je 10 náročných programov. Všetky tréningové programy využívajú to najlepšie z ich príslušného dôrazu – od kardio intenzity „Fat Burn“ až po pridané výhody svalového tonizovania cez „Sila“.
  • SOLE má integrovaný zvukový systém s kompatibilitou s MP3 prehrávačom a zvukovým káblom, ktorý používateľovi umožňuje používať akékoľvek zariadenie s konektorom pre slúchadlá na prehrávanie cez reproduktory.
  • USB port na nabíjanie vašich inteligentných zariadení pri cvičení
  • Integrovaný držiak na tablet vám dáva slobodu používať vaše inteligentné zariadenia na sledovanie relácií alebo sledovanie vašich tréningových postupov
Motor 3,0 HP
Rýchlosť 1 - 20 km/h
Sklon 15 úrovní
Bežecká plocha 51 x 152,5 cm
Bežecký pás Dvojitý tkaný 2-vrstvový pás so 4 vrstvami
Skladacie áno
Ručné pulzné rukoväte áno
Ovládanie rýchlosti a sklonu áno
Odpruženie Systém odpruženia Cushion Flex
Prijímač srdcovej frekvencie Bluetooth
Hrudný pás áno
KONZOLA
Displej konzoly 16,5 cm LCD displej s bielym podsvietením
Zobraziť spätnú väzbu Čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, sklon, program
programy 5 prednastavených, manuálne, 2 používateľské, 2 HRC
Reproduktory/Audio áno
Bluetooth 3.0 reproduktor áno
USB nabíjanie áno
Ventilátor áno
ROZMERY
Produkt (D x Š x V) 208 x 89 x 167,5 cmZložený: 170 x 112 x 87 cm
Kartón (D x Š x V) 220 x 92,5 x 44 cm
Hmotnosť netto/brutto 115 kg / 127 kg
Max. hmotnosť užívateľa 150 kg
ZÁRUKA
Rám 10 rokov
Motor 5 rokov
Bežecká paluba 5 rokov
Časti 2 roky

Dodatočné parametre

Kategória: Bežecké pásy
Hmotnosť: 115 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Doplňujúce info: Pás Sole Fitness Treadmill F63 bol mnohými spotrebiteľskými zdrojmi a časopismi hodnotený ako „Jednoducho najkvalitnejší bežecký pás vo svojej cenovej kategórii“
Nosnosť: 150 kg
Výkon motora: 3,0 HP
Maximálna rýchlosť: 1 - 20 km/h
Sklon: 15 úrovní
Bežecká plocha: 51 x 152,5 cm
Typ odpruženia: Systém Cushion Flex
Konzola: Displej konzoly-16,5 cm LCD displej s bielym podsvietením, zobrazuje čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, sklon, program; programy: 5 prednastavených, manuálne, 2 používateľské, 2 HRC Reproduktory/Audio-áno Bluetooth 3.0 reproduktor - áno, USB nabíjanie- áno, Ventilátor - áno
Počet programov: 5 prednastavených, manuálne, 2 používateľské, 2 HRC
Meranie pulzu: Bluetooth
Hrudný pás: áno
Rozmery (dxšxv): 208 x 89 x 167,5 cm Zložený: 170 x 112 x 87 cm
Odpruženie bežeckej plochy: Systém odpruženia Cushion Flex
Použitie: domáce použitie
Hmotnosť postaveného setu: 115 kg / 127 kg
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.