Sole Fitness E95 Eliptical, eliptický trenažér

Eliptický trenažér SOLE E95 je nabitý tými najlepšími funkciami pre ľudsky prirodzené cvičenie.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 4000004/E95
€2 200 –18 % €1 799
Sole Fitness E95 Eliptical, eliptický trenažér
sole-fitness-e95-eliptical--elipticky-trenazer
Akcia
€2 200 –18 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Eliptický trenažér SOLE E95 je nabitý tými najlepšími funkciami

Eliptický trenažér SOLE E95 zahŕňa cvičenie s prirodzeným ľudským pohybom a je nabitý tými najlepšími funkciami našich rezidenčných modelov a niekoľkými fantastickými vylepšeniami.

E95 je navrhnutý pre extrémne hladký pocit, dokonca aj so zvýšeným odporom, keď chcete náročnejšie cvičenie. Plynulý prirodzený pohyb zaisťujú štyri kolesá kĺzavé po dvojitých koľajniciach a fungujú vpred aj vzad.

Riadidlá s viacerými polohami úchopu umožňujú používateľom nájsť najpohodlnejšie a najergonomickejšie polohy na uchopenie rukovätí, zatiaľ čo nadrozmerné nožné pedály umiestnené v uhle 2° smerom dovnútra a 10-polohové kĺbové, polstrované podnožky pohodlne udržia prirodzenú polohu tela a znížia nárazy. na kĺboch ​​a svaloch.

Funkcia silového sklonu E95 ponúka dodatočný odpor a variabilné polohy, čo vám umožňuje individuálne zacieliť na hlavné svalové skupiny dolnej časti tela, zatiaľ čo kĺbové rukoväte poskytujú precvičenie hornej časti tela na precvičenie celého tela. Použite priložený bezdrôtový hrudný pás alebo vstavané rukoväte pulzu na sledovanie vášho srdcového tepu počas tréningu.

Eliptická konzola E95 je užívateľsky prívetivá s mimoriadne veľkým, živým displejom a rovnakými funkciami ako vybavenie klubu zdravia na sledovanie vášho pokroku. Integrovaný chladiaci ventilátor vás udrží svieži aj počas intenzívneho tréningu a vstavané reproduktory vám umožnia pripojiť akýkoľvek MP3 prehrávač pre ľahké počúvanie počas cvičenia.

Eliptický trenažér SOLE E95 je vyrobený tak, aby vydržal a bol navrhnutý tak, aby vám pomohol dostať sa na cestu rozvoja vášho tela zvnútra von pomocou intenzívneho kardio cvičenia, ktoré je nenáročné na kolená a členky.

E95 je vybavený technológiou Bluetooth, ktorá používateľom umožňuje zaznamenávať spätnú väzbu o cvičení z ich cyklu do inteligentného zariadenia so systémom Android alebo Apple a sledovať informácie o kondícii v bezplatnej aplikácii SOLE FITNESS APP alebo ich prenášať do iných kompatibilných fitness aplikácií.

Tento model obsahuje integrovaný držiak na tablet. To vám umožňuje používať inteligentné zariadenia na sledovanie relácií alebo na sledovanie vašich tréningových postupov. Bezproblémovo počúvajte hudbu cez zvukové reproduktory Bluetooth 3.0 z ľubovoľného inteligentného zariadenia alebo pripojte svoje zariadenie pomocou priloženého pomocného kábla. Súčasťou je aj USB port na nabíjanie vašich inteligentných zariadení pri cvičení.

  • Jedinečné odpružené pedále s 2° náklonom dovnútra a nastavením do 10 polôh pre úplné prispôsobenie a pohodlie
  • Power Incline – Táto funkcia oddeľuje SOLE od zvyšku trhu. Vytvára úplne iné cvičenie, ktoré sa zameriava na oblasti spodnej časti tela, ktoré by sa normálne nedali cvičiť na eliptickom tenise bez Power Incline.
  • Riadidlá s viacerými polohami úchopu s integrovaným ovládaním sklonu a odporu
  • 25,6 cm LCD obrazovka s vysokým rozlíšením a nastaviteľnou konzolou
  • Vstavaný chladiaci ventilátor a držiak na fľašu s vodou vás udržia svieži aj pri intenzívnom tréningu.
  • Ľahko použiteľná elektronická konzola so živým displejom. Konzola má tiež vstavané reproduktory, ktoré vám umožňujú pripojiť akýkoľvek MP3 prehrávač (iPod atď.) pre jednoduché počúvanie.
  • USB port – nabíjajte svoje inteligentné zariadenia počas cvičenia.
  • Technológia Bluetooth – Sole teraz umožňuje používateľom slobodu prenášať údaje o cvičení cez Bluetooth z ich fitness zariadenia Sole do ich inteligentného zariadenia. Používatelia si môžu bezplatne stiahnuť a sledovať svoje informácie v aplikácii Sole alebo si nechať preniesť svoje údaje o kondícii do ktorejkoľvek z nasledujúcich fitness aplikácií (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).
Pedále Ergonomický, 2-stupňová inverzia, polstrovaný, nastaviteľný: 10 polôh
Dĺžka kroku 51 cm
Zvýšte výšku 35,5 cm
Odpor ECB, 20 úrovní
Úrovne sklonu 20 pozícií
Ovládanie na riadidlách Odolnosť a sklon
Riadidlá s viacerými úchopmi áno
Monitorovanie srdcovej frekvencie Kontaktné a telemetrické
Hrudný pás áno
Zotrvačník 12,4 kg
Koľajnicový systém Dvojitý pre vyššiu stabilitu a bezpečnosť
KONZOLA
Funkcie konzoly Nastaviteľné, 10 pozícií
Displej konzoly 25,6 cm LCD modro podsvietený displej, nastaviteľný, 10 pozícií
Zobraziť spätnú väzbu Čas, vzdialenosť, kalórie, otáčky za minútu, úroveň, kolá, graf percent srdcového tepu, pulz, watty, program
programy 5 prednastavených, 1 manuálna, 2 vlastné, 2 HRC
Ozvučenie áno
Bluetooth reproduktor áno
USB nabíjací port áno
Ventilátor áno
Držiak na tablet/telefón áno
Držiak na fľašu s vodou áno
ROZMERY
Produkt (D x Š x V) 210,8 x 81,3 x 180,3 cm
Kartón (D x Š x V) 168 x 58,5 x 86,4 cm
Hmotnosť netto/brutto 112,5 kg / 125,2 kg
Max. hmotnosť užívateľa 150 kg
ZÁRUKA
Rám 10 rokov
Časti 2 roky
PRODUKT
Opierky na nohy Nastaviteľné opierky nôh pre bezpečné a pohodlné cvičenie
Odpor 16 úrovní - elektricky nastaviteľné
Sledovať Oceľou vystužený hliník
Valčeky Inžinierske valčeky POM s vloženými robustnými 608zz utesnenými ložiskami
Riadidlá Ergonomická rukoväť s čiernym máčacím penovým úchopom, nylonový sťahovací popruh s vysokou pevnosťou v ťahu
Monitorovanie srdcovej frekvencie Sledovanie pulzu cez hrudný pás
Hrudný pás
Skladací Áno
Ventilátor 2,8 kg dvojitý oceľový ventilátor
KONZOLA
Displej konzoly Veľká LCD obrazovka s bezdrôtovým prijímačom zobrazuje všetky údaje o tréningu v ľahko čitateľnom formáte
Zobraziť spätnú väzbu Čas, čas/500 m, kalórie, zdvih, pulz, SPM, vzdialenosť, watty
programy 8; vrátane 20/30, 20/10, intervalov, cieľových nastavení a kontroly SPM
ROZMERY
Produkt (D x Š x V) 218 x 61,5 x 76 cm
Kartón (D x Š x V) Škatuľka 1: 112 x 40 x 82 cmŠkatuľka 2: 147 x 26 x 23 cm
Hmotnosť netto/brutto 49,5 kg / 58 kg
Max. hmotnosť užívateľa 150 kg
ZÁRUKA
Rám Doživotná
Motor 5 rokov
Bežecká paluba 5 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Eliptické trenažéry
Hmotnosť: 112 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Doplňujúce info: Riadidlá s viacerými polohami úchopu umožňujú používateľom nájsť najpohodlnejšie a najergonomickejšie polohy na uchopenie rukovätí, zatiaľ čo nadrozmerné nožné pedály umiestnené v uhle 2° smerom dovnútra a 10-polohové kĺbové, polstrované podnožky pohodlne udržia prirodzenú polohu tela a znížia nárazy. na kĺboch ​​a svaloch.
Nosnosť: 150 kg
Konzola: 25,6 cm LCD modro podsvietený displej, nastaviteľný, 10 pozícií ; zobrazuje čas, vzdialenosť, kalórie, otáčky za minútu, úroveň, kolá, graf percent srdcového tepu, pulz, watty, programy: 5 prednastavených, 1 manuálna, 2 vlastné, 2 HRC
Počet programov: 5 prednastavených, 1 manuálna, 2 vlastné, 2 HRC
Meranie pulzu: Kontaktné a telemetrické
Hrudný pás: áno
Rozmery (dxšxv): 210,8 x 81,3 x 180,3 cm
Odpor: ECB, 20 úrovní
Dĺžka kroku: 51 cm
Váha zotrvačníka: 12,4 kg
Šetrič miesta: áno
Použitie: domáce použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.