Sole Fitness Cardio Climber CC81, lezecký trenažér

Kardio stroj s vysokou intenzitou a vysokým výkonom rozprúdi vašu srdcovú frekvenciu, ale nebude ničiť kĺby.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 4440017/CC81
€2 595 –19 % €2 099
Sole Fitness Cardio Climber CC81, lezecký trenažér
sole-fitness-cardio-climber-cc81--lezecky-trenazer
Akcia
€2 595 –19 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Sole Fitness Cardio Climber CC81 - trenažér pre tých, ktorý chcú makať najtvrdšie ako to ide

Skombinuj oba prvky steppera a lezca do jedného. Tento stroj s vysokou intenzitou a vysokým výkonom rozprúdi vašu srdcovú frekvenciu, ale nebude biť do vašich kĺbov. Cardio Climber Sole CC81 je jedinečný na trhu a prvý svojho druhu.Dnešný moderný cvičenec má tri dôležité potreby: čas, peniaze a priestor. Tento stroj odpovedá na všetky tri obavy. Pretože Sole CC81 kombinuje všetky prvky lezenia, celé vaše jadro a končatiny dostanú potrebný tréning celého tela.Tento stroj je postavený vertikálne, takže používateľom môže poskytnúť flexibilitu pri jeho skladovaní a premiestňovaní kdekoľvek v domácnosti. Volič odporu na konzole umožňuje používateľom prepínať tam a späť medzi intervalmi vysokej intenzity a obdobiami odpočinku.Má tiež:

  • Držiaky na fľaše s vodou
  • Držiak na tablet
  • Ľahko nastaviteľné riadidlá so 4 rôznymi nastaveniami výšky

Bez ohľadu na druh cvičenia, ktorý potrebujete, nájdete ho s podošvou CC81. Rozdiely vo vašich tréningoch udržia vaše tréningy čerstvé a vaše svaly napadnuté.

Model CC81 od spoločnosti Sole Fitness sa nachádza na zaujímavom mieste na trhu domácich lezeckých strojov. Ak ste sa venovali prieskumu týchto strojov, pravdepodobne ste si všimli, že medzi jednotlivými modelmi je obrovský rozdiel, a to tak z hľadiska ceny, ako aj kvality.

Domáce lezecké stroje zvyknú stáť od 500 do viac ako 3 000 dolárov. Zdá sa, že medzi nimi nie je veľa možností. A ako asi tušíte, medzi horolezcami, ktoré patria do týchto 2 kategórií, je veľký rozdiel z hľadiska kvality.

Model CC81 by mohol byť odpoveďou na výkonný stroj za rozumnú cenu.

Spoločnosť Sole získala vo svete domácich fitness skvelú povesť vďaka tomu, že vyrába odolné stroje a následne ich podporuje skvelými zárukami.

Najviac sú uznávaní pre svoje bežecké pásy a eliptické trenažéry, ale rovnakú pozornosť venujú kvalitnému výkonu vo všetkých svojich výrobkoch.

Model CC81 je jedným z ich najnovších výrobkov a jediným lezeckým strojom v ich rade.

Pozitíva Sole CC81

Odolný zváraný oceľový rám

Kompaktná plocha

Nízke otrasy, cvičenie celého tela

Zotrvačník s hmotnosťou 25 libier

20 úrovní magnetického odporu

Viacnásobne nastaviteľné riadidlá

Bluetooth pripojenie s fitness aplikáciami

Špeciálne navrhnuté pedále

Integrovaný držiak na tablet

Monitor srdcovej frekvencie s hrudným pásom v balení.

Obzvlášť zrejmý je rám - je hrubší a robustnejší. Model CC81 je postavený zo špičkovej zváranej ocele po celom obvode.

Skutočnosť, že tento stroj sa dodáva s nosnosťou 400 libier (180kg), je ďalším znakom toho, aký odolný je rám.

Na rozdiel od mnohých cenovo dostupnejších možností sa kardio lezecká plošina neskladá (vďaka neskladaciemu rámu je stroj stabilnejší). Našťastie má celkom kompaktné rozmery 150x79cm (D x Š).

Pre porovnanie, to je asi o 2 metre štvorcové  menej ako väčšina domácich bežeckých pásov a eliptických trenažérov.

Pre domácnosti s nízkymi stropmi - pripočítajte 10″ k najvyššiemu používateľovi a to je minimálna výška stropu potrebná na bezpečné používanie. V skutočnosti nechcete, aby vám hlava siahala až po strop, takže by som pre istotu pridal ešte jeden alebo dva centimetre.

Celkovo je CC81 vysoko hodnotený v oddelení rámu vďaka svojej odolnej oceľovej konštrukcii a kompaktným rozmerom.

Zotrvačník

Zotrvačník na lezeckom stroji? Áno, počuli ste to tu ako prví. Model CC81 je vybavený zotrvačníkom s hmotnosťou 25 libier, ktorý poskytuje hladký pocit a možnosť skutočne zvýšiť intenzitu.

Väčšina domácich lezeckých trenažérov nie je vybavená zotrvačníkom ani žiadnym nastaviteľným odporom - ale tu hovoríme o Sole.

O hmotnosti zotrvačníka sa často diskutuje v súvislosti so spinningovými bicyklami a eliptickými strojmi, pretože tieto zariadenia ich využívajú na prevádzku.

V oboch prípadoch sa uprednostňuje mať ťažší zotrvačník, pretože poskytuje plynulejšiu prevádzku a umožňuje väčší celkový odpor.

Model CC81 s hmotnosťou 25 libier má prekvapivo ťažký zotrvačník. To zabezpečuje plynulú prevádzku, ale zároveň dáva tomuto trenažéru pod kapotou dostatok svalov na intenzívny tréning.

Tento ťažký zotrvačník je spojený s 20 úrovňami magnetického odporu, čo vám poskytuje dostatočnú kontrolu nad intenzitou tréningu.

Mne dizajn tohto stroja pripomína, ako keby vzali eliptický trenažér a zarovnali ho na výšku. A myslíme to v dobrom slova zmysle.

Pri cvičení na tomto lezeckom trenažéri sa ruky aj nohy pohybujú vertikálne, ako keby ste liezli po skalnej stene. Výška kroku je približne 10″ a ruky sa môžu pohybovať v rozmedzí 1″ - 15″ v závislosti od vašich preferencií.

Ak by ste vzali stepper a pridali k nemu rukoväte, vznikol by model CC81.

Celkovo Cardio Climber vyrazí dych vďaka zotrvačníku s hmotnosťou 25 libier a 20 úrovniam magnetického odporu, s ktorými môžete pracovať. Tento horolezecký trenažér by mal mať dostatok svalov na to, aby bol výzvou aj pre tých najpokročilejších športovcov.

Posilňovacie zariadenie Sole CC81 Cardio Climber sa dodáva s nasledujúcimi funkciami:

Viacnásobne nastaviteľné rukoväte - rukoväte na trenažéri CC81 sú veľmi dobre nastaviteľné. Nielenže si môžete vybrať medzi 4 rôznymi výškovými polohami, ale môžete si vybrať aj medzi tým, či budú rukoväte smerovať k vám alebo do strany. Je to príjemná funkcia, pretože umožňuje pohodlnejšie cvičenie, ale aj zameranie sa na konkrétne svalové skupiny hornej časti tela.

10 tréningových programov - všetky výrobky Sole sa dodávajú s 10 tréningovými programami. Patrí medzi ne 6 štandardných programov, 2 vlastné tréningy a 2 programy riadené srdcovou frekvenciou.

Dodatočné parametre

Kategória: Steppery
Hmotnosť: 110 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnosť: 150 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.