SKLZ Targeted Massage Ball large, masážna loptička

Boľavé kĺby, uzly a svalové napätie vás môžu spomaliť. Preto má masážna loptička Targeted Massage Ball jedinečnú štruktúru a priemer 5 palcov.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061304/3227
€17,90
SKLZ Targeted Massage Ball large, masážna loptička
sklz targeted massage ball large masazna lopticka1
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ Targeted Massage Ball large, masážna loptička

Masážna lopta SKLZ má ideálnu tvrdosť, ktorá pomáha stimulovať krvný obeh a zamerať sa na veľké svalové skupiny prostredníctvom hĺbkovej kompresnej masáže. Masážna pomôcka s priemerom 5" je ideálna na cestovanie. Či už ste doma, v posilňovni, alebo dokonca na cestách, cielená masážna loptička vám pomôže prevalcovať a uvoľniť najťažšie uzly. Táto masážna loptička je odolná voči vode a ľahko sa čistí, preto ju musí mať každý, kto chce uvoľniť napäté svaly.

  • Výrazná textúra stimuluje krvný obeh a zmierňuje bolesť spojenú s napätím
  • 5" loptička ideálna na cielené masírovanie veľkých svalov prostredníctvom hĺbkovej kompresnej masáže tkaniva
  • Pevný durometer vytvára optimálny tlak na rozbitie uzlov a obnovenie pohyblivosti
  • Prenosná a ľahko použiteľná
  • Odolný voči vode a ľahko sa čistí

Povrch, ktorý stimuluje

Vyznačuje sa výraznou textúrou, ktorá pomáha stimulovať krvný obeh a uvoľňovať svalové napätie. Tento pridaný krvný obeh pomáha zvýšiť výkonnosť svalov počas tréningu a znížiť bolestivosť a čas potrebný na regeneráciu po ňom. Jedinečná rukoväť tiež umožňuje používanie prakticky na akomkoľvek povrchu bez toho, aby bolo používanie nepohodlné alebo náročné.

Rolujte kdekoľvek

Prenosná a ľahko použiteľná masážna loptička, ktorú si môžete vziať so sebou do telocvične a ľahko vyčistiť vodeodolný povrch.

Lepšia starostlivosť o telo začína s univerzálnym masážnym valčekom. Jedinečná textúra je navrhnutá tak, aby stimulovala krvný obeh a zvyšovala mobilitu, zatiaľ čo jej ergonomický tvar umožňuje zacieliť svaly a kĺby na celom tele, dokonca aj na ťažko dostupné svaly okolo chrbtice.

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne valce a pomôcky
Hmotnosť: 0.1 kg
Značka: SKLZ
Použitie: atletický tréning, zotavenie, zahriatie sa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!