SKLZ Speed Rope Pro Fes, rýchlostné švihadlo

Vysoko výkonné švihadlo SKLZ Speed Rope Pro na zvýšenie rýchlosti kondičného tréningu doma alebo v posilňovni. Dizajn pomáha maximalizovať rotácie švihadla, čo je skvelé na dvojité skákanie a prácu s nohami.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 6061002
€29,90
SKLZ Speed Rope Pro Fes, rýchlostné švihadlo

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ Speed Rope Pro Fes, rýchlostné švihadlo

Naštartujte svoj kondičný tréning so švihadlom SKLZ Speed Rope Pro.  Zvýšte teraz rýchlosť pri kondičnej príprave doma alebo v posilňovni.  Speed Rope Pro vylepšením bežného švihadla. Vďaka hladko rotujúcim guľôčkovým ložiskám, ktoré sú navrhnuté tak, aby maximalizovali rotácie je toto vysoko výkonné švihadlo skvelé na dvojité skákanie a tréning práce nôh. Pohodlná ergonomická rukoväť pomáha eliminovať únavu predlaktia tým, že znižuje potrebu príliš pevného uchopenia rukovätí. Švihadlo pomáha udržiavať stabilné ruky a plynulé rotácie. Lano s povrchovou úpravou a dĺžkou 304,8 cm si môžete skrátiť a prispôsobiť pre svoju výšku. Speed Rope Pro poskytuje odolnosť na niekoľko sezón používania.

  • Vylepšite štandardné švihadlo zvýšením rýchlosti pri kondičnej príprave doma alebo v posilňovni.
  • Navrhnuté na ľahké uchopenie so 6" prémiovou pogumovanou ľahkou rukoväťou

Dodatočné parametre

Kategória: Švihadlá
Hmotnosť: 0.2 kg
Športové zameranie: Atletika
Značka: SKLZ
Dĺžka: 304,8 centimetrov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!