SKLZ Speed Rope, rýchlostné švihadlo

Toto vysoko výkonné švihadlo zvyšuje intenzitu tréningu a buduje vytrvalosť. Potiahnutá šnúra s nízkou mierou zalomenia, prispôsobiteľnou dĺžkou a pravouhlým držiakom umožňuje správne umiestnenie zápästia a ruky.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 6061001/3318
€27,90
SKLZ Speed Rope, rýchlostné švihadlo

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ Speed Rope, rýchlostné švihadlo pre najlepších

Vybavené rýchlou oceľovou šnúrou a guľôčkovým ložiskom pre hladšiu rotáciu prináša toto vysoko výkonné rýchlostné švihadlo Vášmu tréningu vyššiu intenzitu a súčasne podporuje vytrvalosť. Aby sa zabránilo zalomeniu, je lano potiahnuté. Jeho dĺžka môže byť rôzna a špeciálny uhol, pod ktorým je lano pripevnené k rukoväti, podporuje správnu pozíciu zápästia a ramien.

  • Rýchle lano s dvojitým guličkovým ložiskom a oceľovou šnúrou pre rýchlejšie otáčanie.
  • Tenké polstrovanie rukoväte s lanom pripevneným na uhol 90 stupňov.
  • Presne nastavené pre presné otáčanie.
  • Ľubovoľné nastavenie dĺžky lana (maximálne 3 m).
  • Obsahuje praktický držiak lana.

Tréning vo vyššej rýchlosti

Dvojité guľôčkové ložisko a oceľová šnúra kombinovaná s tenkými, ergonomickými rukoväťami a priehľadným poťahom robí tento produkt dokonalou pomôckou pre podanie vysokého výkonu.

Vysoká vytrvalosť bez zakopávania

Keď sa nachádzate v tréningovej zóne posledná vec, ktorú potrebujete je, že zakopávate o lano. Preto je šnúra Speed Rope navrhnutá tak, aby obmedzovala zakopávanie.

Prekonaj konkurenciu

Štíhle ergonomické rukoväte zvyšujú efektivitu otáčania, takže keď sa pohybujete rukoväte sa hýbu s vami. A keď sa potíte, tak sa potíte, aby ste bežali rýchlejšie, skočili vyššie a prekonali konkurenciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Švihadlá
Hmotnosť: 0.2 kg
Športové zameranie: Atletika
Značka: SKLZ
Dĺžka: 363,22 centimetrov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!