SKLZ Slidez, kĺzavý disk pre akýkoľvek povrch, pár

SKLZ Slidez, kĺzavé disky pre akýkoľvek povrch sú vytvorené tak, aby zapojili vaše telo pri rôznych pohyboch, majú spodnú časť s nízkym trením, ktorá kĺže prakticky po akomkoľvek povrchu, zatiaľ čo protišmykový ergonomický vzor behúňa poskytuje lepšiu priľnavosť pre ruky a nohy.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061140/1862
€31,90 –24 % €24,24
SKLZ Slidez, kĺzavý disk pre akýkoľvek povrch, pár
SKLZ Slidez, kĺzavý disk pre akýkoľvek povrch, pár
Akcia Letná akcia
€31,90 –24 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ Slidez, kĺzavé podložky na cvičenie pre akýkoľvek povrch, pár

Ak to so svojím športom myslíte skutočne vážne, mali by ste sa zamerať najmä na pevnosť svojho trupu. Je jasné, že nemáme na mysli napríklad šach, ale pre poriadne výkony so zapojením celého tela je pevný stred tela skutočne dôležitý.

Kĺzavá podložka SKLZ Slidez pomôže s cvičením na posilnenie brucha, chrbta a pliec. Jej strany sú špeciálne navrhnuté, aby nezanechávali stopy po kĺzaní, pevne držali a poskytli vám tak lepšie úchopy pri cvičení. 

Pre mnoho športov a celkovú zdatnosť je trup dôležitou súčasťou tela. Produkt Slidez je určený na posilnenie brucha, chrbta a ramien pomocou rôznych cvičení. Jedna strana bola špeciálne navrhnutá tak, aby nezanechala žiadne stopy po kĺzaní a možno ju použiť na takmer akomkoľvek povrchu, zatiaľ čo druhá strana je vyrobená z materiálu, ktorý športovcovi poskytuje lepší úchop počas cvičenia - pre ruky alebo nohy.

  • Materiál spôsobuje iba malé trenie, nezanecháva žiadne stopy, kĺže takmer na akomkoľvek povrchu
  • Všade použiteľná tréningová pomôcka pre tréning sily trupu a pružnosti
  • Veľký povrch s ergonomickým vzorom pre pohodlné a protišmykové uchopenie rúk a nôh
  • Slidez môžu byť spojené svorkou alebo použité samostatne pre viac cvičebných možností
  • Špeciálny dizajn umožňuje formu tréningu vo všetkých smeroch

Posilňuje trup

Vyvinutý na precvičovanie hornej a dolnej časti tela, zapája Slidez svaly trupu takmer nekonečným rozsahom pohybov a tréningových cvičení. Navrhnutý pre použitie s oboma rukami a nohami a precvičovanie ďalších svalov, vytrvalosti a pružnosti.

Múdrejší dizajn

So Slidez nepotrebujete žiadne špeciálne podlahy, obuv ani iné zariadenia. Tieto inovatívne disky sú navrhnuté tak, aby kĺzali prakticky na akomkoľvek povrchu. Súčasne ich ergonomický povrch zabraňuje skĺznutiu rúk a nôh z disku počas tréningu.

Sila samostatne, sila spolu

Na rozdiel od mnohých iných výcvikových diskov sú Slidez vyvinuté tak, aby boli použité ako samostatné jednotky alebo aby boli vzájomne spojené, čím by do výcviku pribudlo viac rozmanitosti a intenzity. Predstavujú tiež jedinečný dizajn pre hladký pohyb v akomkoľvek smere.

Základné parametre:

  • Špeciálne vyvinutá podložka na precvičovanie svalov trupu.
  • Efektívne precvičovanie sily, vytrvalosti a pružnosti.
  • Podložku môžete použiť na akomkoľvek povrchu.
  • Použité materiály zabraňujú stopám na povrchu a kĺzaniu rúk a nôh.
  • Možnosť prepojenia s ďalšími podložkami SKLZ Slidez pre ďalšie cvičebné možnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness pomôcky
Hmotnosť: 0.23 kg
Značka: SKLZ
Doplňujúce info: 2 ks
Hmotnosť závaží: 0.5 lbs

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!