SKLZ Reactive Catch, reakčná tréningová pomôcka

Reactive Catch pomáha športovcom zlepšiť reakčný čas a rýchle rozhodovanie kombináciou duševného a fyzického tréningu
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061003/13585
€31,90
SKLZ Reactive Catch, reakčná tréningová pomôcka
SKLZ Reactive Catch, reakčná tréningová pomôcka
Tip

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ Reactive Catch, reakčná tréningová pomôcka pre všetky športy

 

Reactive Catch pomáha zlepšiť reakčný čas a rýchle rozhodovanie kombináciou mentálneho a fyzického tréningu. Spoločným zapojením mozgu a tela počas tréningu sú športovci schopní rozvíjať atletickú inteligenciu a zlepšovať svoju schopnosť reagovať na prichádzajúce podnety, čo vedie k zvýšeniu výkonu v deň zápasu.

Súčasťou je exkluzívny online obsah navrhnutý certifikovanými trénermi, aby športovci mohli tieto cvičenia začleniť do svojho tréningu a postaviť sa tak novým spôsobom pred nové výzvy.

Reactive catch sa dá použiť na pomoc športovcom na akejkoľvek úrovni zručností pri zvyšovaní ich koordinácie ruka-oko a lepšom čítaní a reagovaní v takmer každom športe. Kombináciou farebných a zvukových podnetov počas tréningu sú športovci nútení premýšľať a reagovať na správnu farbu chytania.

Stačí hodiť do vzduchu a zavolať farbu, aby ste trénovali rýchle myslenie a reakcie potrebné v herných situáciách. Tento trenažér koordinácie ruka-oko používajte na predzápasovú rozcvičku, scenáre podobné hre pri samostatnom alebo tímovom tréningu, tréningové cvičenia alebo na zábavu na dvore.

Trojbodový dizajn Reactive Catch má autentické zaoblené konce a stred pre ľahké chytanie a hádzanie. Produkty Athletic Intelligence sú navrhnuté na rozvoj špecifických zručností a možno ich kombinovať v cvičeniach na prispôsobenie tréningu.

Výhody používania tréningovej pomôcky Reactive Catch

  • Zlepšuje reakčný čas a rozhodovanie
  • Používa sa na zahrievanie pred zápasom alebo ako zábava
  • Trojbodový dizajn má zaoblené konce a stred pre ergonomickejšie chytanie a hádzanie

 

Zahŕňa exkluzívne online programy a obsah navrhnutý certifikovanými školiteľmi. Rozvíja atletickú inteligenciu™ tým, že zvyšuje koordináciu ruka-oko a schopnosť čítať a reagovať. Používajte na predzápasovú rozcvičku a herné scenáre pri samostatnom alebo tímovom tréningu. Športovci všetkých úrovní zručností môžu používať na tréning mozgu a tela, aby boli pripravení na takmer akýkoľvek šport. 

Trojbodový dizajn má zaoblené konce a stred pre ergonomickejšie chytanie a hádzanie. 
Výrobky Athletic Intelligence sú navrhnuté tak, aby rozvíjali špecifické zručnosti a dajú sa kombinovať v cvičeniach na prispôsobenie tréningu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky pre loptové hry
Hmotnosť: 0.2 kg
Značka: SKLZ
Rozmery (dxšxv): 28,7 x 28,7 x 6 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!