SKLZ Pro Mini Hoop, mini basketbalový kôš

Vnútorný miniatúrny basketbalový kôš so vzhľadom a dojmom skutočného vonkajšieho koša. Zabodujte vo svojom dome, kancelárii alebo internáte!

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061046/0401
€39,90
SKLZ Pro Mini Hoop, mini basketbalový kôš
sklz pro mini hoop mini basketbalovy kos2
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ Pro Mini Hoop - mini basketbalový kôš na dvere, najmenšia veľkosť

SKLZ Pro Mini montážny basketbalový kôš vám prináša hru kdekoľvek a kedykoľvek. Mini basketbalový kôš má odolnú sieť, ktorá krásne švihne, keď odpálite strelu. Precvičte si svoje 3-ukazovatele alebo trestné hody v pohodlí domova a využite svoje novonadobudnuté schopnosti, keď budete nabudúce na basketbalovom ihrisku. Vďaka rýchlej montáži a ľahkej montáži vám profesionálny mini basketbalový kôš umožní loptu kedykoľvek vás zasiahne impulz. Či už je to vo vašej izbe, kancelárii alebo internáte, ste pripravení na basketbalovú akciu. Precvičte si odpal alebo vyzvite priateľov, mini basketbalový kôš vydrží takmer akúkoľvek úroveň hry. S odlamovacím lemom, čírou zadnou doskou odolnou proti rozbitiu a gumenou mini loptičkou prineste teplo s istotou s vedomím, že jedinou poškodenou vecou bude ego vášho súpera. Snažíte sa zaplatiť účet za obed alebo si len užiť kamarátstvo? Vezmite to do obruče! Montážny basketbalový kôš SKLZ Pro Mini je vašou jedinou zastávkou pre súťažnú zábavu, ako aj pohodlný basketbalový tréning.

  • Zahŕňa profesionálny odlamovací ráfik s pružinovým účinkom na nárazy
  • Penové čalúnené držiaky na posuvné dvere
  • Zahŕňa basketbal Pro Mini Hoop Basketball s priemerom 5 palcov
  • Oceľový ráfik s pružinovým ""odlamovacím"" priemerom 9"".
  • Priehľadná polykarbonátová chrbtová doska s rozmermi 18" x 12"" odolná voči rozbitiu
  • Ideálne pre basketbalových fanatikov vo vašej rodine
  • Jednoduchá montáž a montáž cez dvere

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky pre loptové hry
Hmotnosť: 0.4 kg
Športové zameranie: Basketbal
Značka: SKLZ
Rozmery (dxšxv): 22,75 na šírku x 15,75 na výšku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!