SKLZ Mini Cones, malé kužele sada 20 kusov

Mini Cones sú veľmi prenosné a odolné kužele pre každodenný tréning.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061044/3426
€17,90
SKLZ Mini Cones, malé kužele sada 20 kusov
sklz mini cones male kuzele sada 20 kusov
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ Mini Cones, malé kužele sada 20 kusov pre intenzívny tréning

AKÝKOĽVEK POVRCH, NEKONEČNÉ NAPREDOVANIE.

  • Vytvorte svalovú silu s týmito agilnými a plyometrickými tréningovými kužeľmi. Cvičte na trávniku, tráve alebo ihrisku. Posuňte svoj atletický výkon na vyššiu úroveň, keď budete do tréningu budovať silu a pôvab.

VYSOKÁ VIDITEĽNOSŤ:

  • Zlepšite zrýchlenie, spomalenie a zmenu smeru pomocou tejto 2” sady vysokoviditeľných značiek. Mini kužele SKLZ sa dodávajú s popruhom pre ľahkú prepravu a skladovanie.

INOVATÍVNY DIZAJN.

  • Tieto dvojpalcové kužele majú inovatívnu hranatú dizajnovú základňu, zachovávajú si svoj tvar aj po tom, ako na ne šliapnu tí najtvrdší športovci. Sú vyrobené tak, aby zvládli hodiny potu a sezóny tréningu.

ZRÝCHLI TEMPO.

  • Tieto ľahké, červené a žlté agility kužele pomáhajú rozvíjať rýchle chodidlá, takže môžete podávať maximálny výkon a kontrolu bez ohľadu na to, aký je tvoj šport.

INVESTOVAŤ DO SVOJHO TRÉNINGU.

  • SKLZ sa venuje pomoci športovcom všetkých úrovní dosiahnuť ich ciele. Bez ohľadu na tvoj šport – baseball, rugby, futbal alebo basketbal – mini kužele SKLZ vám pomôžu zlepšiť vašu hru.

 

Môžete ich využívať na perfektné drily.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky pre loptové hry
Hmotnosť: 0.44 kg
Športové zameranie: Basketbal, Futbal, Atletika
Značka: SKLZ
Materiál: Plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!