SKLZ Mini Bands, 3 odpory

SKLZ Mini Bands je efektívna a všestranná tréningová pomôcka, ktorú môžete použiť na zvýšenie pevnosti a stability v hornej aj dolnej časti tela
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061130/0500
€19,90
SKLZ Mini Bands, 3 odpory

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ Mini Bands - tréningový set gúm na cvičenie

Mini bandy sú účinným a všestranným tréningovým nástrojom, ktorý možno použiť na zvýšenie sily a stability v hornej a dolnej časti tela. Mini Bands sú ideálne na cvičenie bočných pohybov, aktiváciu bokov a hýždí a stabilizáciu ramien. Táto súprava 3 Mini Bandov ponúka 3 rôzne úrovne odporu - ľahký, stredný a ťažký.

Keďže Mini bands sú zo 100% prírodnej gumy, vydržia vám veľmi dlho a ich sila je trvácna.

Mini bands sú účinným a všestranným tréningovým nástrojom pre športovcov všetkých úrovní a zručností. Mini Bands sa používajú na zvýšenie sily v hornej a dolnej časti tela, sú ideálne na cvičenie bočných pohybov, aktiváciu bokov a hýždí a stabilizáciu ramien. Súprava 3 Mini Band ponúka tri rôzne úrovne odporu - ľahkú, strednú a ťažkú, takže pri každom tréningu môžete pre seba a svoj tím predstavovať výzvu. Vďaka malým, kompaktným a ľahkým rozmerom sú ideálnym tréningovým nástrojom, ktorý môžete používať prakticky kdekoľvek.

Efektívny a všestranný tréningový nástroj, ktorý možno použiť kdekoľvek.


Používajte na tréning s odporom v hornej a dolnej časti tela - ideálne na cviky na bočný pohyb a stabilizáciu ramien, ako aj na extenzie nôh
Súprava obsahuje 3 odporové pásy a inštruktážnu brožúru.

Online videá - cvičenia s mini bands gumami

Skenovateľné kódy na jednoduchý mobilný prístup k online videám s cvičeniami

Dodatočné parametre

Kategória: Gumy na cvičenie
Hmotnosť: 0.07 kg
Značka: SKLZ
Materiál: 100% prírodná guma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!