SKLZ Massage Bar, masážna tyč

Na rozdiel od iných tyčí, ktoré sa ťažko držia, vám Massage Bar vďaka svojej priľnavosti inšpirovanej horskými bicyklami poskytuje väčšiu kontrolu tlaku pri masáži. 

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061301/1688
€37,90
SKLZ Massage Bar, masážna tyč

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Masážna tyč, navrhnutá s unikátnym systémom guľôčkových ložísk a drážkami pre hlbšiu manipuláciu s tkanivom, vám pomôže zvýšiť okysličenie svalov, pridať pružnosť a stimulovať aktívnu regeneráciu svalov.

Dodatočné parametre

Kategória: Činky a pomôcky
Značka: SKLZ
Použitie: Atletický tréning

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!