SKLZ MagnaCoach Soccer, trénerská futbalová tabuľa

Všestranná kombinovnaná magnetická a suchá stierateľná tabuľaa na organizovanejšie koučovanie. Jasne informuje o zostave, zložení hráčov a taktike.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061043/2326
€29,90
SKLZ MagnaCoach Soccer, trénerská futbalová tabuľa
sklz magnacoach soccer trenerska futbalova tabula1
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ MagnaCoach Soccer, trénerská futbalová tabuľa

Celá hra zobrazená na umývateľnej a magnetickej taktickej doske. Znázornite zostavy, formácie a taktiku ľahko a rýchlo. Táto doska tiež ponúka využiť prázdny priestor na útočné a obranné fázy.

  • Variabilná taktická doska, umývateľná a magnetická pre efektívnejšie koučovanie
  • Jasne a jednoducho znázorňuje zostavy, formácie a taktiku
  • Vymedzuje zodpovednosť každého hráča

Trénerská tabuľa navrhnutá pre udržanie Vášho herného plánu

Tabuľa SKLZ Soccer MagnaCoach navrhnutá trénermi umožňuje znázorňovať Vami navrhnuté formácie a hernú taktiku v novej úrovni detailov. Žiadna iná dostupná tabuľka neumožní zobrazovať Vašim hráčom toľko informácií, ako táto.

Zvýrazňovač, magnety a taktika

Žiadna časť Vášho herného plánu nezostane vynechaná so SKLZ Soccer MagnaCoachom. Táto doska je navrhnutá tak, aby bola magnetická, obsahuje zvýrazňovač a 24 magnetov, ktoré znázornia Vášmu tímu potrebnú taktiku.

Naplánujte celé pole

SKLZ Soccer MagnaCoach ponúka priestor pre Vaše útočné a obranné zostavy. Navrhnite svoju zostavu, mapujte svoj herný plán, rozvrhnite taktiku a ukážte svojim hráčom cestu k víťazstvu s jednou doskou vytvorenou futbalovými expertmi pre trénerov futbalu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky pre loptové hry
Hmotnosť: 0.2 kg
Športové zameranie: Futbal
Značka: SKLZ
Materiál: Magnetická tabuľa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!