SKLZ Core Wheels pár posilňovacie kolieska na brucho

Pohyblivé kolieska na oboch stranách destabilizujú pohyby a nútia ramená, trup a boky k tvrdšej námahe
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061008/0665
€49,90 –8 % €45,50
SKLZ Core Wheels pár posilňovacie kolieska na brucho
SKLZ Core Wheels pár posilňovacie kolieska na brucho
Akcia
€49,90 –8 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ Core Wheels pár, posilňovacie kolieska na brucho a trup

S dynamickým posilňovačom CORE wheels posuniete svoje drepy, kliky a cviky na stĺpoch na novú úroveň. Valiace sa kolieska na každej strane destabilizujú vaše pohyby, vďaka čomu vaše ramená, trup a boky pracujú intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým. Obsahuje ergonomické penové rukoväte, ľahkú konštrukciu a tréningovú príručku, ktorá vám pomôže začať.

Trenažér SKLZ Core Wheels Ab Trainer je dynamický nástroj, ktorý posunie vaše cvičenie stredu tela na vyššiu úroveň. S dynamickým posilňovačom CORE wheels posuniete svoje drepy, kliky a cviky na stĺpikoch na novú úroveň. Valivé kolieska na každej strane destabilizujú vaše pohyby, čím nútia vaše ramená, trup a boky pracovať intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Obsahuje ergonomické penové rukoväte, ľahkú konštrukciu a tréningovú príručku, ktorá vám pomôže začať. Rozvíjajte silu pilierov v ramenách, trupe a bokoch prostredníctvom rôznych cvičení s posilňovačom brušných svalov SKLZ Core Wheels Ab Trainer. Rozhýbte svoje jadro a maximalizujte svoju flexibilitu, pričom pokračujte v spevňovaní svalov na celom strede tela. Kolieska umožňujú vykonávať rôzne cviky z rôznych uhlov, aby sa váš tréning nikdy nestal nudným. Rozlúčte sa s bežným, nudným cvičením brušných svalov a privítajte inovatívny trenažér SKLZ Core Wheels Ab Trainer pre nové dynamické cvičenia.

Vylepšite tradičné cviky s Core Wheels

Rozvíjajte silu ramien, trupu a bokov prostredníctvom rôznych cvikov
Kolieska na každej strane sa pohybujú spoločne pre bezpečnosť a kontrolu nad zemou
Ľahké a prenosné ergonomické penové rukoväte pre pohodlie

Dodatočné parametre

Kategória: Funkčný tréning
Hmotnosť: 0.62 kg
Značka: SKLZ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!