SKLZ 6X Hurdles, tréningové prekážky

Tieto univerzálne prekážky sú navrhnuté tak, aby vydržali aj tie najväčšie nárazy a najťažšie atletické výkony. Sú ľahké, odolné a majú odrazovú konštrukciu. Dodávajú sa v balení po šiestich kusoch.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061022/1860
€59,90 –24 % €45,52
SKLZ 6X Hurdles, tréningové prekážky
SKLZ 6X Hurdles, tréningové prekážky
Akcia Letná akcia
€59,90 –24 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ 6X Hurdles, tréningové prekážky

Na zlepšenie rýchlosti, obratnosti a plyometrického výkonu nie je nič lepšie ako tréning cez prekážky. Viacúčelové 6X Hurdles prekážky od SKLZ sú navrhnuté tak, aby obstáli aj v tých najväčších zaťaženiach a najťažších atlétoch.

Ľahké, ale odolné prekážky majú konštrukciu s odrazom a zachovávajú si svoj tvar aj po došľape. Športovci môžu vykonávať viacsmerné rýchlostné cvičenia ako tým alebo počas samostatného tréningu. Prekážky 6X sa dodávajú v praktickom balení po šesť kusoch s praktickým kufríkom, vďaka čomu sú ideálnym prenosným tréningovým nástrojom pre vašich športovcov. Keď sa prekážky nepoužívajú, ľahko sa skladujú a vydržia sezónu čo sezónu.

Výhody SKLZ 6X Hurdles

  • Vysoko odolné, viacsmerné rýchlostné, agilné a plyometrické prekážky
  • Odrazová konštrukcia
  • Špičkový, jednodielny twist design
  • Ľahký, odolný a ľahko skladovateľný
  • Obsahuje šesť 6 prekážok

Pol tucta jednej odolnej prekážky

Prekážky 6X sú vyrobené z ľahkého, ale extrémne odolného materiálu, ktorý si zachováva tvar aj po došliapnutí. S malým alebo žiadnym odrazom späť prinášajú tieto prekážky osvedčený výkon.

Rýchlosť, obratnosť a prepravné púzdro

Je ťažké vyrovnať sa s tréningovými výhodami dobrej rýchlosti, obratnosti alebo plyometrického cvičenia pomocou prekážok. A tieto prekážky sú neprekonateľné, pokiaľ ide o odolnosť, jednoduché použitie a skladovanie.

Výbušná rýchlosť teraz prichádza v šiestich

Ako ich názov napovedá, 6X prekážky sa dodávajú v praktickom šesťbalení s praktickým prenosným kufríkom, vďaka ktorému je oveľa jednoduchšie nastaviť a začať aj tie najťažšie drily.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky pre loptové hry
Hmotnosť: 0.6 kg
Športové zameranie: Futbal, Atletika
Značka: SKLZ
Veľkosť: 20.5"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!