Real Pharm Tribulus Terrestris 2x 60kps

Tribulus Terrestris na podporu zdravej produkcie hormónov a celkovú pohodu. Tribulus prispieva k produkcii luteizačného hormónu, ktorý je priamym faktorom ovplyvňujúcim produkciu testosterónu.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 9090212
€29 –5 % €27,50
Real Pharm Tribulus Terrestris 2x 60kps
real pharm tribulus terrestris 2x 60kps
Akcia Tip
€29 –5 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Real Pharm Tribulus Terrestris 2x60 kps - 1000mg na kapsulu

95% Saponínov! 1000mg na kapsulu!

Tribulus Terrestris je rastlina známa už mnoho rokov na podporu zdravej produkcie hormónov a celkovú pohodu. Tribulus prispieva k produkcii luteinizačného hormónu, ktorý je priamym ukazovateľom produkcie testosterónu. Zdravá hladina testosterónu podporuje nárast svalovej hmoty a sily, po náročných tréningoch.

Nutričné hodnoty:

Na 1 kapsulu

Tribulus terrestris (95% Saponínov)  | 1000 mg   

Hmotnosť 1 kapsule: 1170mg

Dávkovanie:

1 kapsula denne s dostatočným množstvom tekutiny(nie mlieko).

Čo je to Tribulus terrestris?

Tribulus terrestris (kotvičník zemný) je rastlina, ktorú mnohí považujú za obyčajnú burinu. Má žlté listy so špicatým tvarom. Rastie v teplejšom podnebí a v tropických oblastiach po celom svete. Používa sa ako liek na rôzne ochorenia, a to už od dávnych starovekých čias.

Priaznivé vlastnosti rastliny využívali aj starí Gréci, ktorí ju používali ako posilňujúci, uvoľňujúci a močopudný prostriedok. Tribulus sa bežne v minulosti používal pri rôznych ochoreniach. Je to druh rastliny patriaci do čeľade parolistých. Vyskytuje sa vo voľnej prírode a môže sa aj pestovať. Najcennejšie sú plody a koreň rastliny.

Účinnými zložkami Tribulusu sú saponíny, predovšetkým tribulosín a chemické zlúčeniny zo skupiny glykozidov. Saponíny prispievajú k zvýšeniu hladiny testosterónu. Tribulus má účinok na znižovanie krvného tlaku a reguláciu cholesterolu. Má pozitívny vplyv na regeneráciu po tréningu. Zvyšuje celkovú hladinu energie, zlepšuje imunitu, dodáva pokožke zdravý vzhľad, podporuje prirodzený svalový tonus, upokojuje nervový systém, podporuje dýchací systém, zvyšuje komfort močovo-pohlavného systému a reguluje hormonálnu činnosť.

REAL PHARM Tribulus je výživový doplnok vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl. Je určený pre všetkých ľudí, ktorí sa venujú športu: profesionálnych športovcov aj amatérskych športovcov. Hlavným účelom TRIBULUSU je doplniť stravu o extrakt z paliny. Môže mať vplyv na zníženie krvného tlaku, pomáha regulovať hladinu cholesterolu a urýchľuje regeneráciu po fyzickej záťaži.

Výhody používania Tribulusu:

 • Podpora telesnej činnosti počas cvičenia
 • Zvýšenie libida
 • Podpora sexuálnych funkcií
 • Môže zvýšiť hladinu testosterónu v tele
 • Má pozitívny vplyv na regeneráciu po tréningu
 • Reguluje hormonálnu aktivitu

Tribulus v kulturistike

Pravdepodobne najčastejším dôvodom na doplnenie Tribulusu vo výžive je kulturistika. Naturálna kulturistika si vyžaduje prírodné testosterónové boostery, ktoré sú legálne, sú veľmi žiadané v športovom svete, ale najmä v komunite vzpieračov. Ako telo prirodzene starne po dvadsiatke, schopnosť tela produkovať testosterón klesá. Je známe, že libido sa môže často znížiť spolu s poklesom počtu spermií s vekom, ale schopnosť budovať a udržiavať svalovú hmotu tiež, bohužiaľ.

Dobrou správou je, že nie je zďaleka nemožné pokračovať v budovaní svalovej hmoty, keď dosiahnete 40., 50. či 60. rok života. Keďže je známe, že testosterón je zodpovedný za budovanie svalov a libida, starší ľudia, ktorí stále túžia budovať svaly rovnakým tempom ako v mladosti, často používajú prírodné, legálne doplnky na zvýšenie produkcie tohto dôležitého hormónu. Tribulus je jedným z týchto doplnkov, ktoré môžu pomôcť udržať normálnu hladinu testosterónu s pribúdajúcim vekom.

S čím odporúčame kombinovať Tribulus:

 • s taurínom
 • s arginínom
 • s kreatínom
 • s vitamínmi skupiny B
 • s horčíkom a zinkom

Výživové údaje v 1 porcii Real Pharm Tribulus terrestris

Aktívne látky  na 1 porciu (1 kapsula)

Tribulus terrestris (95% Saponínov)

1000 mg **

*(ODD:  Odporúčaná denná dávka); **(ODD nie je stanovená)

Zloženie:

Extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris) štandardizovaný na 95 % saponínov, želatínová kapsula (želatína, voda)

Vedľajšie účinky Tribulusu

Veľmi vysoké hladiny testosterónu môžu mať niektoré vedľajšie účinky. U ľudí s veľmi vysokou hladinou testosterónu je však všeobecne známy rast a rozvoj akné a ochlpenia, ako aj zvýšená agresivita a väčší apetít. Je nepravdepodobné, že by suplementácia Tribulusom zvýšila hladinu testosterónu v takej miere a v súčasnosti nie sú známe žiadne vedľajšie účinky suplementácie tribulusom.
 

V mnohých, ale nie vo všetkých štúdiách sa ukázalo, že suplementácia Tribulus terrestris L. (TT) zvyšuje športový výkon. 

V randomizovanej, jednoslepej, placebom kontrolovanej štúdii bolo 30 zdravým mužom trénujúcim CrossFit® náhodne pridelených 770 mg suplementácie TT alebo placebo denne počas 6 týždňov. Pred intervenciou a po nej sa hodnotila telesná hmotnosť, tuková hmota, zloženie tuku, hladiny testosterónu a kortizolu a výkonnosť v CrossFit® (5 spoločných tréningov dňa: drep, tlak na lavičke, mŕtvy ťah, Grace a CrossFit® Total). Pri výsledkoch štúdie neboli zistené žiadne významné interakcie skupina x čas s výnimkou hladiny testosterónu a výkonu v tlaku na lavičke (p < 0,05). Suplementácia TT nemala vplyv na zvýšenie výkonnosti alebo telesného zloženia počas 6 týždňov u športovcov CrossFit® mužov. Suplementácia TT však môže pôsobiť ako testosterónový booster, ktorý pomáha regenerácii po fyzickej záťaži a zmierňuje únavu.

UPOZORNENIE:

Tento výrobok je určený pre zdravé dospelé osoby. nemali by ho užívať tehotné a dojčiace ženy. Je dôležité dodržiavať zdravý životný štýl a vyváženú, pestrú stravu. 

Výživový doplnok sa nemôže používať ako náhrada (substitúcia) pestrej stravy. Neužívajte v prípade vysokého krvného tlaku, srdcových ochorení, bolesti hlavy, psychických porúch, cukrovky, astmy alebo iných liekov. Ak užívate iné lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Referencie Tribulus:

 1. Randomized Controlled Trial . 2007 May;21(2):348-53. doi: 10.1519/R-18395.1. - The effect of five weeks of Tribulus terrestris supplementation on muscle strength and body composition during preseason training in elite rugby league players, Shane Rogerson 1, Christopher J Riches, Carl Jennings, Robert P Weatherby, Rudi A Meir, Sonya M Marshall-Gradisnik
   
 2. Clinical Trial . 2017 May:99:20-26. doi: 10.1016/j.maturitas.2017.01.011. Epub 2017 Feb 12. - Evaluation of the efficacy and safety of Tribulus terrestris in male sexual dysfunction-A prospective, randomized, double-blind, placebo-controlled clinical trial, Zdravko Kamenov 1, Svetlana Fileva 2, Krassimir Kalinov 3, Emmanuele A Jannini 4
 3. Clinical Trial Int J Sport Nutr Exerc Metab . 2000 Jun;10(2):208-15. doi: 10.1123/ijsnem.10.2.208. - The effects of Tribulus terrestris on body composition and exercise performance in resistance-trained males, J Antonio 1, J Uelmen, R Rodriguez, C Earnest
 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3931200/
 5. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5871152/
 6. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5503856/
 7. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9368143/
 8. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8623187/
 9. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5856322/
 10. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8623187/
 11. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4120469

Dodatočné parametre

Kategória: Tribulus Terrestris
Hmotnosť: 0.2 kg
Forma produktu: Kapsule
Značka: Real Pharm
Dávkovanie: 1 kapsula denne pred jedlom s dostatočným množstvom tekutiny.
Obsah Saponínov v %: 95
Na jednu kapsulu v mg: 1000
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Real Pharm, je jedna z najrýchlejšie rastúcich výrobcov výživových doplnkov v Európe.

Real Pharm je značka, ktorej hlavným cieľom je najvyššia kvalita výrobkov.

V spolupráci s laboratóriami a najlepšími športovcami rôznych športových disciplín vytvorila spoločnosť Real Pharm rad doplnkov výživy s najvyšším svetovým štandardom.

Real Pharm s nadšením vytvára doplnky stravy na podporu každého športu. Vysoko moderné doplnky majú vynikajúce zloženie a špičkovú kvalitu.