Real Pharm Pre Pump Shot 80ml

Predtréningovka - shot s trojitou dávkou pumpy!

Variant:
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 104012101
€1,99
Real Pharm Pre Pump Shot 80ml

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Real Pharm Pre Pump Shot 80ml - trojitá dávka!

Ako rýchlo dosiahnuť maximálny efekt svalovej pumpy? Pre Pump od Real Pharm zaistí 100% spokojnosť so suplementáciou a tiež vám umožní získať svalovú vytrvalosť počas každého tréningu, ktorá nemá obdobu pri užívaní iných prípravkov! Pre Pump nie je len najefektívnejší spôsob extrémneho napumpovania svalov. Používaním Pre Pump pred tréningom sa maximálne sústredíte na cviky, ktoré vykonávate a pocítite nával energie potrebnej pri extrémnom cvičení, ktorý aktívne premeníte na prekvapivé tréningové efekty!

Výhody Real Pharm Pre Pump? 

  • efekt svalovej pumpy 
  • lepšia koncentrácia počas tréningu
  • lepšia svalová sila a vytrvalosť
  • maximálny energetický efekt
  • lepšie vyživené a okysličené svaly

DÁVKOVANIE Real Pharm Pre Pump shot 80ml

  • spotrebujte 1/3 fľaštičky (26 ml) pred alebo počas cvičenia. Neprekračujte maximálne množstvo 1 porcie (26,6 ml) prípravku denne. Pred konzumáciou dôkladne pretrepte.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Čo obsahuje produkt Real Pharm Pre Pump shot 80ml?

  • AAKG Arginine Alpha Ketoglutarate - je zodpovedný za tvorbu plynového hormónu - oxidu dusnatého, ktorý zvyšuje prísun energetických zložiek (glukóza), stavebných látok (aminokyselín) a kyslíka v krvi do svalových buniek. To prispieva k zvýšeniu efektivity pracujúcich svalov, čo má za následok výrazné zvýšenie sily a vytrvalosti počas tréningu a v potréningovom období - rýchlejšiu regeneráciu organizmu. Konečným efektom je nárast čistej svalovej hmoty. Prípravok tiež zvyšuje sexuálnu výkonnosť mužov, pretože oxid dusnatý zosilňuje okrem iného: fyziologické procesy podmieňujúce erekciu.*
  • β-alanín - zložka karnozínového dipeptidu (β-alanyl-L-histidín), ktorého biosyntéza závisí od dostupnosti β-alanínu ako substrátu. Karnozín tlmí pokles pH spojený okrem iného s s tvorbou kyseliny mliečnej vo svaloch počas cvičenia. Preto užívanie β-alanínu znižuje fyzickú únavu. Medzi najvýznamnejšie účinky suplementácie Beta Alanínu patrí: zvýšenie celkovej anaeróbnej kapacity počas tréningu, oddialenie pocitu únavy a výrazný nárast čistej svalovej hmoty.*
  • Citrulín - prekurzor arginínu - chemická zlúčenina zodpovedná za syntéza oxidu dusnatého. To posledné je základnou podmienkou pre získanie „svalovej pumpy“ a tiež podporuje progresiu sily a vytrvalosti. Ukazuje sa, že systematická suplementácia citrulínom prináša veľké výhody z hľadiska zlepšenia tréningových výsledkov. Navyše je tento prípravok okrem iného zodpovedný aj za stimuláciu potréningovej regenerácie, napomáha detoxikácii pečene a zlepšuje celkovú výkonnosť nášho organizmu. Užívanie citrulínu je prospešné predovšetkým pre ľudí, ktorí cvičia.

Výživové údaje v Real Pharm Pre Pump shot 80ml

Zloženie Real Pharm Pre Pump shot 80ml: 

voda, taurín, beta-alanín; citrulín malát, bezvodý kofeín, glukuronolaktón, aróma, sladidlo: sukralóza; konzervačné látky: kyselina benzoová a kyselina sorbová. Obsahuje sladidlo.

UPOZORNENIE:

Tento výrobok je určený pre zdravé dospelé osoby. nemali by ho užívať tehotné a dojčiace ženy. Je dôležité dodržiavať zdravý životný štýl a vyváženú, pestrú stravu. Nekombinujte s alkoholom. Nie je určené pre osoby citlivé na ktorúkoľvek zložku produktu.

Výživový doplnok sa nemôže používať ako náhrada (substitúcia) pestrej stravy. Neužívajte v prípade vysokého krvného tlaku, srdcových ochorení, bolesti hlavy, psychických porúch, cukrovky, astmy alebo iných liekov. Ak užívate iné lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Prípravok nie je určený na používanie osobami mladšími ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

PREČO JE O VÝROBKU TAK MÁLO INFORMÁCIÍ?

Bohužiaľ, vzhľadom na prísne právne predpisy EÚ môžeme o našich doplnkoch poskytnúť len obmedzené informácie. V zozname môžu byť uvedené len schválené tvrdenia, ktoré sú uvedené v databáze EÚ. Nemôžeme zdieľať vedecké výsledky, ktoré neboli predložené EÚ na schválenie. Nemôžeme uvádzať benefity látok obsiahnutých v produkte ako napríklad benefity adaptogénov, rastlinných látok alebo aminokyselín. Viac takýchto informácií od nás dostanete v našich newsletteroch, alebo počas priameho kontaktu na predajni.

Dodatočné parametre

Kategória: Predtréningové pumpy
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Hotový shot
Vegan: Nie
Značka: Real Pharm
Počet dávok: 1
Obsah kofeínu v dávke: 133mg
Obsah kofeínu na celý shot: 400mg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Real Pharm, je jedna z najrýchlejšie rastúcich výrobcov výživových doplnkov v Európe.

Real Pharm je značka, ktorej hlavným cieľom je najvyššia kvalita výrobkov.

V spolupráci s laboratóriami a najlepšími športovcami rôznych športových disciplín vytvorila spoločnosť Real Pharm rad doplnkov výživy s najvyšším svetovým štandardom.

Real Pharm s nadšením vytvára doplnky stravy na podporu každého športu. Vysoko moderné doplnky majú vynikajúce zloženie a špičkovú kvalitu.