Real Pharm Glutamine 900mg 300 kapsúl

Glutamín v rýchlo vstrebateľnej forme.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 1040070
€26,90
Real Pharm Glutamine 900mg 300 kapsúl

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Real Pharm Glutamine 900mg 300 kapsúl

1800mg L-glutamínu v 2 kapsuliach!

Real Pharm Glutamín 900 mg - 300 kapslí je produkt, ktorý je užitočný pre každého človeka, ktorý sa vo svojom živote zameriava na fyzickú aktivitu. Obsahuje veľké množstvo l-glutamínu, ktorý je nevyhnutnou zložkou ľudského organizmu pri dlhších tréningoch alebo športových súťažiach. Preto by sa tento výživový doplnok mal užívať prakticky v každom veku, bez ohľadu na úroveň tréningu.

Takto môžete zlepšiť svoju

  • výkonnosť
  • koncentráciu
  • imunitu

Je preto užitočný pre športovcov v rôznych športoch. Pomocou tohto špecifického výrobku možno raz a navždy vyriešiť žalúdočné problémy, ktoré už nebudú športovcov trápiť počas dôležitých športových výkonov a pripravovať ich o možnosť získať vysoké umiestnenie.

Použitie Glutamínu

Prípravok sa môže používať v mnohých situáciách, najmä na posilnenie imunitného systému a elimináciu rizika škodlivých baktérií a vírusov. V praxi to znamená, že budete menej chorí, čo vedie k tomu, že sa budete môcť venovať intenzívnemu tréningu v prírode počas viacerých dní v roku, čo je užitočné najmä pre bežcov a cyklistov.

Okrem toho je glutamín zodpovedný za:

  • pozitívnu dusíkovú bilanciu
  • komplexný antikatabolický účinok
  • zásobovanie organizmu veľkým množstvom aminokyselín

Ak sa teda niekto ocitne v situácii, keď má v tele nedostatok esenciálnych aminokyselín, nemal by dlho váhať a siahnuť po glutamíne. Takýto krok fyzicky aktívnym ľuďom určite vyjde v ústrety a bude možné raz a navždy sa vysporiadať so zdravotnými neduhmi, ktoré majú koniec koncov reálny vplyv na to, že športovec nedosahuje uspokojivé výsledky na dôležitých súťažiach. Výrobok môžu používať nielen bežci a cyklisti, ale aj plavci, triatlonisti alebo dokonca športovci bojových športov. Je to produkt prakticky pre všetkých solídne trénujúcich ľudí, ktorí chcú byť vždy v skvelej forme.

Užívanie Real Pharm Glutamine 900 mg:

Glutamín by sa mal používať správne, takže to neznamená, že po ňom môžete siahnuť kedykoľvek budete chcieť. Je potrebné dodržiavať určité pravidlá, ktoré zabezpečia, že sa v tele užívateľa nevyskytnú žiadne vedľajšie účinky. V prvom rade by ste nemali preháňať špecifické dávkovanie, musíte ho držať mimo vlhkých miest a vysokých teplôt, potom určite nestratí svoje vlastnosti. Tiež sa neodporúča, aby doplnok stravy užívali tehotné ženy, a prostriedok sa musí držať aj mimo dosahu detí.

Neprekračujte dávku glutamínu 10g na deň (t.j. cca tri porcie).

Zloženie:

L-glutamín, želatína (obal kapsuly), voda (obal kapsuly), oxid titaničitý (farbivo).

Výživové údaje v 1 porcii Real Pharm Glutamine

Aktívne látky na 1 kapsulu  na 1 porciu (4 kapsule)

L-glutamín

 900 mg **

3600 mg **

 

*(ODD:  Odporúčaná denná dávka); **(ODD nie je stanovená)

UPOZORNENIE:

Tento výrobok je určený pre zdravé dospelé osoby. nemali by ho užívať tehotné a dojčiace ženy. Je dôležité dodržiavať zdravý životný štýl a vyváženú, pestrú stravu. 

Výživový doplnok sa nemôže používať ako náhrada (substitúcia) pestrej stravy. Neužívajte v prípade vysokého krvného tlaku, srdcových ochorení, bolesti hlavy, psychických porúch, cukrovky, astmy alebo iných liekov. Ak užívate iné lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Dodatočné parametre

Kategória: Glutamín
Hmotnosť: 0.3 kg
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Nie
Forma produktu: Kapsule
Vegan: Nie
Značka: Real Pharm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Real Pharm, je jedna z najrýchlejšie rastúcich výrobcov výživových doplnkov v Európe.

Real Pharm je značka, ktorej hlavným cieľom je najvyššia kvalita výrobkov.

V spolupráci s laboratóriami a najlepšími športovcami rôznych športových disciplín vytvorila spoločnosť Real Pharm rad doplnkov výživy s najvyšším svetovým štandardom.

Real Pharm s nadšením vytvára doplnky stravy na podporu každého športu. Vysoko moderné doplnky majú vynikajúce zloženie a špičkovú kvalitu.