Real Pharm DAA 250g

DAA má priaznivý vplyv na mužský hormonálny systém, výkonnosť a svaly.

Variant:
Dostupnosť Vypredané Na sklade Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 104005102 104005101 Zvoľte variant
€19,99 –35 % €12,85
Real Pharm DAA 250g
Realpharm daa testosterone stimulant
Akcia Novinka
€19,99 –35 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Real Pharm DAA 250g

Výrobok je vo forme prášku, ktorý sa má zriediť s vodou a konzumovať raz denne. Obsahuje kyselinu D-asparágovú.
Kyselina D-asparágová, je hlavnou zložkou výživového doplnku Real Pharm DAA 250 g, využívajú ju nielen športovci, ale má aj medicínske využitie. Pri nákupe je vhodné ju navrhnúť, pretože ako draselná soľ sa podáva ľuďom po operáciách a rekonvalescencii po ťažkých ochoreniach, ako aj počas (kvapiek) a ako zložka výživových prípravkov. Takže to nie je len pre netrpezlivých kulturistov vystavených spoločnosťou, ale potrebný vzťah, keď telo potrebuje evidentnú podporu. A to sa deje v prípade športovcov, ktorí podstupujú tvrdý tréning.

Čo je to DAA?

Kyselina asparagová patrí mezi 21 základných aminokyselín, ktoré se vyskytujú v bielkovinách. DAA je d-forma kyseliny asparágovej, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele.

Kyselina D-asparágová predovšetkým zvyšuje uvoľňovanie luteinizačného hormónu v mozgu, čo vedie k produkcii testosterónu. Je to jedna z dvoch foriem aminokyseliny asparágovej. Druhou formou je L-aspartát. Aminokyseliny plnia v tele množstvo funkcií, ale pravdepodobne ste sa s nimi už stretli ako so stavebnými kameňmi všetkých typov bielkovín, spolu s hormónmi a neurotransmitermi.

Kyselina D-asparágová pôsobí vo vašej centrálnej mozgovej oblasti a spôsobuje uvoľňovanie hormónov, ako je luteinizačný hormón, folikuly stimulujúci hormón a rastový hormón.1 Môže sa tiež hromadiť v semenníkoch, kde zmierňuje rýchlosť obmedzujúci krok syntézy testosterónu, čo vedie k miernemu zvýšeniu hladiny testosterónu.

Endogénne aminokyseliny plnia v ľudskom tele rôzne dôležité funkcie a ich nedostatok môže zhoršiť účinnosť vášho tréningu, ako aj vašu celkovú pohodu. Široký sortiment produktov ponúkaných spoločnosťou Real Pharm zahŕňa aj práškovú kyselinu DAA najvyššej kvality.

Ďalšou výhodou DAA je jej priaznivý vplyv na mužský hormonálny systém. Náš doplnok vám pomôže udržať si plnú sexuálnu funkciu a znížiť všetky dysfunkcie spôsobené nadmernou záťažou organizmu spôsobenou intenzívnou fyzickou aktivitou a nedostatkami vo výžive!

Pravidelné užívanie DAA od Real Pharm vám umožní výrazne urýchliť rast svalovej hmoty, získať dodatočnú antikatabolickú ochranu a zvýšiť produkciu testosterónu, ktorý ovplyvňuje nielen anabolické reakcie, ale je nevyhnutný aj na udržanie sexuálnej funkcie a zvýšenie libida!

Najčistejšia kyselina d-asparágová, ktorú nájdete v DAA od spoločnosti Real Pharm, vám poskytne najrýchlejší účinok suplementácie v porovnaní s inými produktmi tohto typu. Vyskúšajte a presvedčte sa sami!

Výhody používania DAA:

 • Zvýšená syntéza bielkovín, ktorá vám umožní dosiahnuť dokonalú postavu v kratšom čase

 • Rýchlejšia regeneráciu po tréningu

 • Zlepšená svalová sila a zvýšená produkcia testosterónu

 • Môže zvýšiť počet spermií.
  Muži, ktorí bojujú s nízkym počtom spermií, môžu mať prospech z užívania doplnkov s kyselinou D-asparágovou, pretože výskum ukázal, že ich doplnenie môže spôsobiť výrazné zlepšenie počtu a pohyblivosti spermií.

 • Kyselina D-asparágová môže zvýšiť hladinu energie.
  Jednou z hlavných výhod zvýšenia hladiny testosterónu z nižšej ako normálnej na normálnu prostredníctvom suplementácie kyselinou d-asparágovou je zlepšenie produkcie energie, čo môže znamenať lepšiu vytrvalosť pri cvičení a vyšší športový výkon.

 • D-asparágová kyselina môže znížiť vplyv skrátenia spánku.
  Vyššia hladina testosterónu sa uvádza ako faktor, ktorý spôsobuje lepší spánok. Ich výsledkom je aj lepšia hladina energie a lepšie zdravie a regenerácia po poslednom tréningu.
  Ukázalo sa, že obmedzenie spánku alebo nízka kvalita spánku prispieva k zníženiu hladiny testosterónu, pretože väčšina testosterónu sa uvoľňuje počas spánku.

 • V týždňovej štúdii na mladých zdravých mužoch malo obmedzenie spánku (5 hodín denne) za následok pokles dennej hladiny testosterónu o 10 - 15 %.4 Ak dlhodobo zápasíte so spánkom, je možné, že máte nízke hladiny testosterónu a suplementácia kyselinou d-asparágovou vám ich môže pomôcť vrátiť do normálu.

 • Dobrá pre váš krvný obeh.
  Vedeli ste, že testosterón podporuje aj koncentráciu červených krviniek v tele a pomáha dodávať kyslík do svalov? To by mohlo znamenať, že zlepšenie testosterónu prostredníctvom suplementácie kyselinou d-asparagovou môže zvýšiť schopnosť budovať svaly, ako aj lepšiu vytrvalosť pri cvičení.

Kyselina d-asparágová v kulturistike

Pravdepodobne najčastejším dôvodom na doplnenie kyseliny D-asparágovej je kulturistika. Naturálna kulturistika si vyžaduje prírodné testosterónové boostery, ktoré sú legálne, sú veľmi žiadané v športovom svete, ale najmä v komunite vzpieračov. Ako telo prirodzene starne po dvadsiatke, schopnosť tela produkovať testosterón klesá. Je známe, že libido sa môže často znížiť spolu s poklesom počtu spermií s vekom, ale schopnosť budovať a udržiavať svalovú hmotu tiež, bohužiaľ.

Dobrou správou je, že nie je zďaleka nemožné pokračovať v budovaní svalovej hmoty, keď dosiahnete 40., 50. či 60. rok života. Keďže je známe, že testosterón je zodpovedný za budovanie svalov a libida, starší ľudia, ktorí stále túžia budovať svaly rovnakým tempom ako v mladosti, často používajú prírodné, legálne doplnky na zvýšenie produkcie tohto dôležitého hormónu. Kyselina D-asparágová je jedným z týchto doplnkov, ktoré môžu pomôcť udržať normálnu hladinu testosterónu s pribúdajúcim vekom.

Užívanie a dávkovanie DAA:

Užívajte 1 dávku (1,5g-jedna odmerka) výrobku raz denne. Neprekračujte maximálnu dávku 1 porciu denne.

Skladujte pri teplote do 25 °C, v uzavretej nádobe, mimo dosahu detí a UV žiarenia.

S čím odporúčame kombinovať DAA:

 • s taurínom
 • s arginínom
 • s kreatínom
 • s vitamínmi skupiny B
 • s horčíkom a zinkom

Výživové údaje v 1 porcii Real Pharm DAA

Aktívne látky  na 1 porciu (1,5g)

Kyselina D-asparágová

1490 mg **

 

*(ODD:  Odporúčaná denná dávka); **(ODD nie je stanovená)

Vedľajšie účinky DAA

Veľmi vysoké hladiny testosterónu môžu mať niektoré vedľajšie účinky. U ľudí s veľmi vysokou hladinou testosterónu je však všeobecne známy rast a rozvoj akné a ochlpenia, ako aj zvýšená agresivita a väčší apetít. Je nepravdepodobné, že by suplementácia kyselinou d-asparágovou zvýšila hladinu testosterónu v takej miere a v súčasnosti nie sú známe žiadne vedľajšie účinky suplementácie kyselinou d-asparágovou.

Zloženie:

kyselina d-aspartová, aróma, sukralóza (sladidlo), farbivá pre príchute: grapefruit - E122, pomaranč - E110, čerešňa - E124, ananás - E104, citrón - E104. (E122, E110, E124, E104 - môžu mať nežiaduce účinky na činnosť a pozornosť detí). Obsahuje sladidlo.

UPOZORNENIE:

Tento výrobok je určený pre zdravé dospelé osoby. nemali by ho užívať tehotné a dojčiace ženy. Je dôležité dodržiavať zdravý životný štýl a vyváženú, pestrú stravu. 

Výživový doplnok sa nemôže používať ako náhrada (substitúcia) pestrej stravy. Neužívajte v prípade vysokého krvného tlaku, srdcových ochorení, bolesti hlavy, psychických porúch, cukrovky, astmy alebo iných liekov. Ak užívate iné lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Dodatočné parametre

Kategória: Stimulanty testosterónu
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Prášok
Vegan: Nie
Značka: Real Pharm
Počet dávok: 166

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Real Pharm, je jedna z najrýchlejšie rastúcich výrobcov výživových doplnkov v Európe.

Real Pharm je značka, ktorej hlavným cieľom je najvyššia kvalita výrobkov.

V spolupráci s laboratóriami a najlepšími športovcami rôznych športových disciplín vytvorila spoločnosť Real Pharm rad doplnkov výživy s najvyšším svetovým štandardom.

Real Pharm s nadšením vytvára doplnky stravy na podporu každého športu. Vysoko moderné doplnky majú vynikajúce zloženie a špičkovú kvalitu.