Real Pharm Ashwaganda 100% 90 tabliet

Ashwagandha 100% je prvotriedny extrakt z Withania somnifera. Ashwagandha má cenné prozdravotné vlastnosti.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 1041110
€9,90
Real Pharm Ashwaganda 100% 90 tabliet

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Real Pharm Ashwaganda 100% 90 tabliet - 300mg na tabletu

Real Pharm Ashwagandha 100% je moderný produkt založený na prvotriednom výťažku z Withania somnifera. Liečivé a prozdravotné vlastnosti tejto látky sú známe už od staroveku, ale trend doplnkov stravy obsahujúcich výťažky z Withania somnifera je relatívne nový a spôsobili ho nové výsledky štúdií, ktoré dokázali, že Ashwagandha má skutočne cenné prozdravotné vlastnosti.

Výživové údaje Real Pharm Ashwaganda 100%

Aktívne látky

 na 1 porciu

(1 tableta)

na dennú porciu

(2 tablety)

Ashwaganda Extrakt (Withania somnifera)

(Štandardizovaný pre 1,5% withanolidov DER 6:1  )

300mg **

600mg **

*(ODD:  Odporúčaná denná dávka); **(ODD nie je stanovená)

Dávkovanie Ashwaganda 100%:

Denná dávka Real Pharm Ashwagandha 100% sú 2 tablety, najlepšie v 2 samostatných dávkach. Vzhľadom na jej energizujúci účinok sa neodporúča užívať pred spaním alebo po 18. hodine u osôb s problémami so spánkom.

Tablety je potrebné prehltnúť (bez hryzenia alebo príliš dlhého držania v ústach), zapiť dostatočným množstvom vody. Jedno balenie obsahuje 90 tabliet, čo zodpovedá 45 denným dávkam odporúčaným výrobcom.

Čo je to Ashwaganda?

Real Pharm Ashwagandha 100% je extrakt rastliny Withania somnifera najvyššej kvality. Produkt bol navrhnutý na základe dlhodobého klinického výskumu, ktorý nám umožnil vytvoriť najúčinnejšiu formulu. Čo je ešte dôležitejšie, Ashwagandha od Real Pharm je produkt, ktorý obsahuje účinné látky pochádzajúce len z prírodných, starostlivo vybraných zdrojov. Preto je produkt nielen vysoko účinný, ale aj úplne bezpečný.

Real Pharm Ashwagandha 100% je produkt určený predovšetkým pre osoby, ktoré vedú aktívny životný štýl a osoby neustále vystavené stresu, ale aj pravidelnej, ťažkej fyzickej námahe.

Výťažok z Withania somnifera je látka, ktorá má mnoho špecifických vlastností. Všeobecne možno povedať, že účinkom tejto látky je najmä revitalizácia centrálneho nervového systému. Veľmi často si neuvedomujeme skutočnosť, že nervový systém nie je duševnou sférou; jeho preťaženie môže mať fyziologický charakter a následne viesť k typicky fyziologickým príznakom.

Najčastejšími príznakmi oslabeného centrálneho nervového systému sú problémy so spánkom, pocit neustálej únavy alebo dokonca vyčerpania, ťažkosti so sústredením, horšia nálada a mnohé ďalšie.

Dôležité je, že oslabenie centrálneho nervového systému môže byť spôsobené mnohými faktormi. Môže to byť stresujúci a príliš intenzívny životný štýl, dlhotrvajúca depresia a poruchy nálady, ale aj dlhodobá intenzívna fyzická námaha.

Ashwagandha vykazuje aj pomerne silný, úplne prirodzený energizujúci účinok, takže prípravok možno použiť aj ako prírodný energizujúci doplnok.

Výhody používania Ashwagandy:

Výhody pre mužov:

 • Zvýšenie testosterónu a plodnosti: Ashwagandha môže pomôcť prirodzene zvýšiť hladinu testosterónu, čím podporuje sexuálnu túžbu, plodnosť a svalovú hmotu.
 • Zníženie stresu a úzkosti: Adaptogénne vlastnosti Ashwagandhy pomáhajú telu zvládať stres a úzkosť, čím zlepšujú celkovú pohodu a duševné zdravie.
 • Zvýšenie fyzickej výkonnosti: Ashwagandha môže zlepšiť vytrvalosť a silu, čo je prospešné pre športovcov a aktívnych ľudí.
 • Podpora imunitného systému: Posilňuje imunitný systém a chráni pred infekciami.

Výhody pre ženy:

 • Hormonálna rovnováha: Ashwagandha pomáha regulovať menštruačný cyklus a zmierňuje príznaky menopauzy, ako sú návaly horúčavy a úzkosť.
 • Zníženie stresu a úzkosti: Pomáha zvládať stres a úzkosť, čím zlepšuje náladu a celkovú pohodu.
 • Zvýšenie energie a vitality: Zvyšuje hladinu energie a vitality, čím bojuje proti únave a vyčerpaniu.
 • Podpora zdravia kostí: Podporuje zdravie kostí a znižuje riziko osteoporózy.

S čím odporúčame kombinovať Ashwagandu:

Pre zníženie stresu a úzkosti:

 • Magnézium: Magnézium je dôležitý minerál, ktorý podporuje relaxáciu a znižuje stres.
 • L-theanín: L-theanín je aminokyselina, ktorá sa nachádza v zelenom čaji a má upokojujúce účinky na mozog.
 • Melatonín: Melatonín je hormón, ktorý reguluje spánok a môže pomôcť pri nespavosti.

Pre zlepšenie fyzickej výkonnosti:

 • Kreatín: Kreatín je doplnok stravy, ktorý zvyšuje silu a svalovú hmotu.
 • Beta alanín: Beta alanín je aminokyselina, ktorá znižuje únavu svalov a zlepšuje vytrvalosť.
 • Cordyceps: Cordyceps je adaptogénna huba, ktorá zvyšuje energiu a výdrž.

Pre podporu zdravia kostí:

 • Vápnik: Vápnik je dôležitý minerál pre zdravé kosti a zuby.
 • Vitamín D: Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a je dôležitý pre zdravé kosti.
 • Horčík: Horčík je dôležitý pre zdravé kosti a svaly.

Pre hormonálnu rovnováhu:

 • Maca: Maca je adaptogénna bylina, ktorá podporuje hormonálnu rovnováhu u mužov aj žien.
 • DAA: Štúdie naznačujú, že suplementácia DAA môže pomôcť zvýšiť hladinu testosterónu u mužov s nízkou hladinou

Zloženie:

Tablety sú klasické, rastlinné, okrúhleho tvaru s extraktom z ashwagandy s vôňou rastliny.

ashwagandha (withania somnifera) - extrakt z celej rastliny obsahuje min. 7% vitanolidov, 1% alkaloidov, 0,25% vitamínu A (300 mg), plniace látky: celulóza, škrob, protihrudkujúce látky: fosforečnany vápenaté, horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Vedľajšie účinky Ashwagandy

Odporúčaná denná dávka Ashwagandhy je 300-500 mg extraktu z koreňa. Je dôležité užívať ju s jedlom, aby sa predišlo žalúdočným ťažkostiam. Všeobecne je Ashwagandha považovaná za bezpečnú, avšak u niektorých ľudí sa môže vyskytnúť hnačka, alebo nevoľnosť. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred užívaním Ashwagandhy poradiť s lekárom.

UPOZORNENIE:

Tento výrobok je určený pre zdravé dospelé osoby. nemali by ho užívať tehotné a dojčiace ženy. Je dôležité dodržiavať zdravý životný štýl a vyváženú, pestrú stravu. 

Výživový doplnok sa nemôže používať ako náhrada (substitúcia) pestrej stravy. Neužívajte v prípade vysokého krvného tlaku, srdcových ochorení, bolesti hlavy, psychických porúch, cukrovky, astmy alebo iných liekov. Ak užívate iné lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Referencie Ashwaganda:

 1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5710276/
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4553186/
 3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4223524/
 4. Chandrasekhar, K., Kapoor, J., & Anishetty, S. (2012). A prospective, randomized double-blind, placebo-controlled study of safety and efficacy of a high-concentration full-spectrum extract of Ashwagandha root in reducing stress and anxiety in adults. Indian Journal of Psychological Medicine, 34(3), 255.
 5. Choudhary, D., Bhattacharyya, S., & Joshi, K. (2016). Body Weight Management in Adults Under Chronic Stress Through Treatment With Ashwagandha Root Extract: A Double-Blind, Randomized, Placebo-Controlled Trial. Journal of Evidence-Based Complementary & Alternative Medicine, 2016, 1-9.
 6. Cooley, K., Szczurko, O., Perera, S., & Luo, J. (2009). The Ayurvedic herb ashwagandha (Withania somnifera) improves cognitive function in chronically stressed adults. Psychopharmacology, 206(4), 579-585.
 7. Dwivedi, S., & Dwivedi, C. (2007). Adaptogenic and anti-stress effects of Ashwagandha: A systematic review. Journal of Ayurveda and Integrative Medicine, 1(1), 41-50.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky výživy
Hmotnosť: 0.1 kg
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Tablety
Vegan: Áno
Značka: Real Pharm
Dávkovanie: 1 tableta 2x denne, ideálne s jedlom.
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Real Pharm, je jedna z najrýchlejšie rastúcich výrobcov výživových doplnkov v Európe.

Real Pharm je značka, ktorej hlavným cieľom je najvyššia kvalita výrobkov.

V spolupráci s laboratóriami a najlepšími športovcami rôznych športových disciplín vytvorila spoločnosť Real Pharm rad doplnkov výživy s najvyšším svetovým štandardom.

Real Pharm s nadšením vytvára doplnky stravy na podporu každého športu. Vysoko moderné doplnky majú vynikajúce zloženie a špičkovú kvalitu.