PROFORM Vue Digital Fitness, tréningové zrkadlo

Inovatívne fitnes zrkadlo PRO-FORM Vue s rozmermi 61 x 152 cm s praktickým úložným priestorom, reproduktormi Bluetooth, možnosťou komunikácie s pásom Smartbeat a kompatibilnou aplikáciou iFit.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 4440950/PFB14820-INT
€2 769 –7 % €2 549
PROFORM Vue Digital Fitness, tréningové zrkadlo
proform-vue-digital-fitness--treningove-zrkadlo
Novinka
€2 769 –7 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

PRO-FORM Vue obsahuje sadu príslušenstva na silový tréning. Príslušenstvo na silový tréning má vlastný úložný priestor skrytý za zrkadlom.

Sada príslušenstva vo fitness zrkadle Vue (súčasť balenia):

1x 4,5 kg olympijská os   

2x 2,3 kg činka na jednoručné činky

4x 1,1 kg kotúče

Ďalšou dôležitou súčasťou fitness zrkadla PRO-FORM Vue sú dva zabudované 3" Bluetooth reproduktory, prostredníctvom ktorých s vami komunikuje tréner iFit. Zariadenie Vue je možné spárovať aj so slúchadlami Bluetooth (nie sú súčasťou balenia), takže počas tréningu nebudete rušiť zvyšok rodiny.

Cvičte z pohodlia domova so skúsenými fitnes trénermi, kedykoľvek budete chcieť. Dotykový 22-palcový displej je vybavený technológiou iFit. Pomocou aplikácie na cvičenie iFit máte prístup k širokej škále cvičení od silového tréningu, jogy, HIIT, tréningu s vlastnou váhou, ale nájdete tu aj videá na strečing. Cvičenie si môžete vybrať aj na základe počtu kalórií, ktoré chcete spáliť, alebo dĺžky videa. Dokonca môžete absolvovať komplexný tréningový program. Odborné vedenie fitnes trénera a správne navrhnutý program zabezpečia seriózne výsledky. Môžete si vybrať hudbu, hlas trénera alebo dokonca režim zobrazenia (informácie o prebiehajúcom tréningu).

Začiatočníci aj pokročilí športovci si môžu kedykoľvek vybrať tréning a upraviť úroveň intenzity. Vďaka kompatibilnému snímaču tepovej frekvencie si môžete dokonca merať srdcovú frekvenciu (nie je súčasťou balenia). Tablet je kompatibilný s náramkom SmartBeat Arm Band. Súčasťou balenia je aj technológia ActivePulse™, ktorá funguje len so snímačom tepovej frekvencie.

Ak chcete používať aplikáciu iFit, musíte mať zariadenie pripojené k sieti Wi-Fi.

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie stroje
Hmotnosť: 67 kg
Zameranie tréningu: Kardio, Silový tréning
Značka: ProForm
Konzola: 21 palcov full led dotyková
Veľkosť: 61x152 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Stredná a vyššia kategória domácich fitness zariadení od najväčšieho producenta ICON. Proform je viac než značka. Pro-Form je tréner, konkurent, inžinier, fanúšik, a spoluhráč. Pracujeme na výrobe vybavenia a technológií, ktoré vás môžu dostať cez cieľovú čiaru, zabezpečiť miesto na stupňoch víťazov, a postrčiť nad včerajšie ideály.