Posilňovacia veža s lavičkou Body Solid Leverage Package GLGS100P4

Domáci multiposilňovací set ktorý ti zabezpečí kompletné precvičenie celého tela a každej partie. S lavičkou v balení!
Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 3010732/GLGS100P4
€2 090 –9 % €1 900
Posilňovacia veža s lavičkou Body Solid Leverage Package GLGS100P4
posilnovacia-veza-s-lavickou-body-solid-leverage-package-glgs100p4
Akcia
€2 090 –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

4 STANICE GLGS100P4

Sťahovanie kladky zhora

Cvičte svaly chrbta, paží a ramien so stanicou Lat Pulldown. Stehenné chrániče sa ľahko prispôsobia vašej polohe a poskytujú pohodlie a stabilitu, zatiaľ čo priložená sťahovacia hrazda zaisťuje správnu polohu paží / zápästí v celom rozsahu pohybu.

GLGS100P4-Kladka zhora.png

BENCHPRESS / Arm squat

Nastavte si rameno na tlaky v ľahu, v sede, alebo v stoji, pomocou stanice Press alebo zdvihnite rameno hore a máte perfektnú stanicu na drepy, pomocou ktorej si môžete zacvičiť nohy. Táto viacúčelová stanica má mnohostranné použitie a zvládne desiatky rôznych cvikov.

Spodná kladka

Od bicepsových zdvihov v stoji až po upažovanie, tricepsové tlaky, príťahy v stoji, či v sede a ďalšie. Stanica so spodnou kladkou ponúka všestrannosť pri vykonávaní množstva cvikov zameraných na svaly končatín a veľkých svalových skupín.

Polohovateľná lavička

Transportné kolieska vám umožnia pohybovať lavičkou bez námahy. Zaistite nohy pomocou nadrozmerných opierok pre väčšie pohodlie a stabilitu pri cvikoch na hornú a dolnú časť brucha, ako aj pri šikmých tlakoch počas silového tréningu. Lavička má osem rôznych pozícií, s ktorými dokonale odcvičíte každý sval.Posilňovacia veža s lavičkou Body Solid Leverage Package GLGS100P4 je kombinácie kvalitnej konštrukcie s efektívnym využitím miesta.

GLGS100P4-polohovatelna lavica.jpg

Zameranie cvičení na GLGS100

 • Kompletné horné končatiny a deltové svaly
 • Brušné svalstvo
 • Chrbtové svaly
 • Hrudné svaly
 • Dolné končatiny, kvadricepsy, hamstringy a taktiež lýtka

Ktoré cvičenia môžete cvičiť na Posilňovacej veži GLGS100?

 • Bench Press
 • Incline a Decline Press
 • Tlaky na ramená
 • Široké a úzke príťahy zhora a v sede
 • Veslovanie
 • Krčenie ramien
 • Bicepsové zdvihy, Tricepsové tlaky a extenzie
 • Predkopávanie a zakopávanie

Bi-Angular technológia Body Solid

 • patentovaná Bi-Angular technológia zdvojnásobuje hmotnosť závažia a zvyšuje účinnosť cvičenia o viac než 25%
 • Optimálnu polohu a presný pohyb pri posilňovaní hrudníka, ramien, strednej časti tela a nôh zaručuje SmoothGlide Bearing System.
 • nastaviteľné sedadlo pre jednoduché nastavenie správnej polohy

Hmotnosť poskladanej veže GLGS100 a lavičky spolu :  120 kg + 25kg lavička Rozmery výrobku:  242 x 170 x 211 cm

Technické detaily posilňovacej veže Body Solid GLGS100

 • disponuje vyklápacou doskou pre oporu pri veslovaní
 • veľké kladky sú pevné a odolné, sklolaminát potiahnutý nylonom + továrenské oceľové ložiská
 • konštrukcia hlavného rámu z profilu 5cm X 7,6 cm - pevnosť, funkčnosť, trvanlivosť
 • vhodné pre domáce aj hotelové posilňovne
 • Dodáva sa bez závažia

U nás si môžete daný tovar dôkladne odskúšať, personál vám ochotne zodpovie všetky otázky, týkajúce sa zariade

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie stroje
Záruka: Doživotná záruka na rám, 2 roky na všetko ostatné
Hmotnosť: 115 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Doplňujúce info: Posilňovacia stanica s free weight systémom a lavičkou
Farba: Ako na obrázku
Nosnosť: 272
Rozmery (dxšxv): 242 x 170 x 211 cm
Hmotnosť postaveného setu: 115

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.