Olimp Menopauzin Forte, 30 tabliet

Olimp Menopauzin Forte pomáha zmierňovať účinky menopauzy u žien
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 1056232
€9,90
Olimp Menopauzin Forte, 30 tabliet
Olimp Menopauzin Forte, 30 tabliet
Jarný Tip

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

OLIMP MENOPAUZIN FORTE 30 kps

Menopauzin Forte je doplnok výživy firmy Olimp Labs , ktorého zloženie je založené na prírodných rastlinných extraktoch a hodnotných vitamínoch a mineráloch. Ich komplexná činnosť je zameraná na pomoc ženám pri zmierňovaní príznakov menopauzy. Prečo sa oplatí zvoliť výživový doplnok Olimp Menopuzin Forte?

 • obsahuje prírodné prísady a cenné mikroelementy
 • pomáha zmierňovať účinky menopauzy u žien
 • má pozitívny vplyv na nervový systém a pohodu
 • umožňuje starostlivosť o zdravé kosti a zuby
 • použitie je bezpečné

Menopausin Forte je výživový doplnok vysokej kvality vo farmaceutickej kvalite určený pre ženy v období menopauzy. Odborníci spoločnosti Olimp Laboratories používali inovatívnu technológiu v zložení prípravku vo forme poťahovaných tabliet a použili viaczložkovú, bezpečnú na použitie zložku, ktorá pomáha zmierňovať účinky menopauzy.  Menopausin Forte obsahuje rastlinné výťažky:

 • sójové izoflavóny - podporuje zmiernenie nepríjemných príznakov menopauzy (vrátane návaly horúčavy alebo zvýšenej podráždenosti)
 • chmeľové šištičky - pomáhajú pri pokojnom a pohodlnom priebehu menopauzy, prispievajú k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu a udržiavajú fyzické zdravie
 • ashwagandha KSM-66 - umožňuje vám postarať sa o energetický manažment tela. Má tiež omladzujúci účinok a pomáha udržiavať pohodu, posilňuje nervový systém

Dokonalým doplnkom vyššie uvedených rastlinných extraktov je pridanie vápnika, ktoré vám umožní starať sa o zdravé kosti a zuby, a tiež pomáha udržiavať primeraný prenos nervov a správne fungovanie tráviacich enzýmov. Vitamín D naopak podporuje lepšiu absorpciu a použitie uvedeného vápnika a má pozitívny vplyv na vyššie uvedené kosti a zuby.  Účinky únavy a únavy redukujú vitamín B6 a kyselinu listovú , ktoré tiež pomáhajú starať sa o imunitný systém. Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom .  Zloženie:uhličitan vápenatý - vápnik, plnidlo - mikrokryštalická celulóza; výťažok zo sójových izoflavónov, výťažok z chmeľu (Humulus lupulus L.), výťažok z Ashwagandha KSM-66 (Withania somnifera L.), zasklievacie látky - polyvinylalkohol (PVA), polyetylénglykol, mastenec, kremičitan hlinitý draselný, polyoxyetylén sorbitan polyoxyetylén; DL-alfa-tokoferylacetát - vitamín E, činidlo zväčšujúce objem - zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy; protispekavé činidlo - oxid kremičitý; spojivo - fosforečnany vápenaté; protispekavé činidlo - horečnaté soli mastných kyselín; cholecalciferol - vit. D, pyridoxín hydrochlorid - vit. B6, kyselina pteroylmonoglutámová - folát, farbivo - oxid titaničitý.  Nutričné ​​informácie 1 tableta RWS *  Sójový izoflavónový extrakt (80%) 75 mg

z toho: sójové izoflavóny  60 mg Chmeľový extrakt (Humulus lupulus L.) 50 mg Ashwagandha extrakt KSM-66, (Withania somnifera L.), vrátane withanolides (5%) 50 mg  2,5 mg Vápnik 400 mg 50% * Vitamín D 10 µg 200% * Vitamín E (mg α-TE) 12 mg 100% * Vitamín B6 1,4 mg 100% * Kyselina listová 400 µg 200% *  * RWS - referencia hodnota spotreby.  Menopausin Forte je doplnok výživy určený pre ženy v menopauze.  Odporúčaná denná dávka: 1 tableta denne, po jedle, pitie veľkého množstva vody.  Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok výživy sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.   Poznámka: Neodporúča sa deťom, tehotným alebo dojčiacim ženám alebo v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. Počas používania prípravku nepoužívajte žiadne hypnotické, sedatívne alebo anxiolytické lieky. Nepoužívajte produkt dlhšie ako 6 mesiacov bez konzultácie s lekárom. V prípade závažných ochorení sa pred konzumáciou produktu poraďte s lekárom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny
Hmotnosť: 0.06 kg
Forma produktu: Tablety
Značka: Olimp
Dávkovanie: 1 tableta denne, po jedle, pitie veľkého množstva vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Najdynamickejšia stredoeurópska spoločnosť v oblasti športovej doplnkovej výživy. Spoločnosť OLIMP Laboratories vznikla v roku 1990 a dnes patrí k najvýznamnejším výrobcom doplnkov výživy v Európe. Centrála firmy je v meste Debica (južné Poľsko), vlastné pobočky pôsobia v najväčších európskych krajinách.

Doplnky výživy OLIMP sa úspešne predávajú v 39 krajinách sveta. Na slovenský trh uviedla značku OLIMP spoločnosť FIT PLUS až v roku 2010 a doteraz je jej výhradným dovozcom. OLIMP v súčasnosti vyrába široký sortiment diétnych potravín a doplnkov výživy v rôznych formách – práškové koncentráty, tablety, kapsle a hotové funkčné nápoje. Rozvoj spoločnosti postupne vyprofiloval tri smery výroby a distribúcie – zdravie (OLIMP Labs®), šport (OLIMP Sport Nutrition®) a nápoje (OLIMP Go For It®).  Doplnky výživy OLIMP Sport Nutrition užíva a propaguje rad úspešných športovcov, napríklad i 5-násobný najsilnejší muž sveta Mariusz  Pudzianowski. Od Olimpu vám prinášame rad doplnkov výživy, najlepšie skúsenosti máme práve s mega kapsulami, ktoré uviedli na trh ako jední z prvých. Olimp Bcaa sa tešia veľkej obľube, rovnako ako džúsový kreatín - Creatine Xplode. 

 • 16 rokov vlastného výskumu a vývoja
 • permanentná spolupráca so špičkovými vedecko-výskumnými centrami doma i vo svete
 • výroba založená na prvotriednych surovinách
 • vlastná výroba – záruka kvality na všetky produkty Olimp
 • výroba v súlade s požiadavkami najprísnejších noriem kvality   
 • TIP FIT PLUS: najlepšie kapsulové výrobky (mega-kapsle za super-cenu!)