Vitaj v našom e-shope / predajne FIT PLUS sú otvorené.

Olimp Almond coconut spread soft crunchy, 300 g

Olimp Almond coconut spread soft crunchy, 300 g

(3 hodnotení)
Na predajni

Bio hodnotný Mandľový krém s kokosom

13,50 € s DPH
Na predajni
  • Eshop
  • Bory Mall
  • City Arena
  • Europa Shopping Center
  • FIT PLUS Showroom
Hmotnosť 300 g
Počet dávok v balení 300 g
Dávkovanie Podľa potreby
Forma produktu Nátierka

Olimp Almond coconut spread soft crunchy, 300g

Bio hodnotný mandľový krém s kokosom. Ako bolo dokázané testami, mandľový krém reguluje hladinu cholesterolu. Obsahuje dobrý zdroj vitamínu E, takže má antioxidačné a protizápalové účinky. Znižuje riziko hromadenia aterosklerotického plaku. Má nízky glykemický index, vďaka čomu zabraňuje nadmernému zaťaženiu pankreasu a súčasne predstavuje dobrý zdroj cukrov pre diabetikov. Znižuje vstrebávanie cukrov v zažívacom trakte. Vďaka premene tukov na cukry podporuje chudnutie.

Mandle sú tiež dokonalým zdrojom bielkovín, ako jeden z najlepších druhov orechov. Vďaka svojmu bohatému aminogramu je krém perfektnou súčasťou vegetariánskej a vegánskej stravy.
 Med použitý vo výrobku má pozitívny vplyv na vstrebávanie živín obsiahnutých v iných výrobkoch; obsahuje veľa cenných výživných látok, ako je sodík, draslík, vápnik, fosfor, železo a horčík, a veľa vitamínov (vitamíny A, C, PP, B).
 
 Kokos (kokosový olej) obsahuje až 50 % kyseliny laurovej. Je to nasýtený tuk s 12 atómami uhlíka, ktorý zvyšuje celkovú hladinu cholesterolu v krvi viac ako akékoľvek iné mastné kyseliny. Zvýšenie je spojené so zvýšenými hladinami lipoproteínu s vysokou hustotou (HDL). Výsledkom je, že kyselina laurová sa vyznačuje priaznivejším účinkom na celkový cholesterol a molekuly HDL ako akékoľvek iné mastné kyseliny, a nižší pomer celkového cholesterolu k sérovému HDL koreluje so zníženým rizikom aterosklerózy. [2, 3] Mastné kyseliny so stredným reťazcom (MCT), vrátane kyseliny laurovej, majú úplne odlišné vlastnosti ako „neslávne známe“ mastné kyseliny. V prvom rade sa metabolizujú úplne iným spôsobom ako iné mastné kyseliny: prenášajú sa z tráviaceho traktu priamo do pečene, kde sa používajú ako rýchlo absorbovateľný zdroj energie alebo sa menia na tzv. ketón. zlúčeniny, ktoré môžu mať terapeutický účinok na nervový systém v prípade takých chorôb, ako je epilepsia a Alzeimerova choroba.

ZLOŽENIE

65 % pražené mandle, 30 % kokosu, 5 % medu


S

StanislavaModra, 31. 01. 2020

mrzí ma strašne krátka záruka

A

AndreaBratislava, 27. 01. 2020

Vyborna chut.

M

MiroslavPartizánske, 01. 12. 2019

Hmotnosť 300 g
Počet dávok v balení 300 g
Dávkovanie Podľa potreby
Forma produktu Nátierka

Naposledy prezerané

Olimp Olimp Almond coconut spread soft crunchy, 300 g
13,50 €
Na predajni

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem
{