Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú otvorené.

Olimp Almond coconut spread soft crunchy, 300 g

Olimp Almond coconut spread soft crunchy, 300 g

(3 hodnotení)
Vypredané / Na objednávku

Bio hodnotný Mandľový krém s kokosom

13,50 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 300 g
Počet dávok v balení 300 g
Dávkovanie Podľa potreby
Forma produktu Nátierka

Olimp Almond coconut spread soft crunchy, 300g

Bio hodnotný mandľový krém s kokosom. Ako bolo dokázané testami, mandľový krém reguluje hladinu cholesterolu. Obsahuje dobrý zdroj vitamínu E, takže má antioxidačné a protizápalové účinky. Znižuje riziko hromadenia aterosklerotického plaku. Má nízky glykemický index, vďaka čomu zabraňuje nadmernému zaťaženiu pankreasu a súčasne predstavuje dobrý zdroj cukrov pre diabetikov. Znižuje vstrebávanie cukrov v zažívacom trakte. Vďaka premene tukov na cukry podporuje chudnutie.

Mandle sú tiež dokonalým zdrojom bielkovín, ako jeden z najlepších druhov orechov. Vďaka svojmu bohatému aminogramu je krém perfektnou súčasťou vegetariánskej a vegánskej stravy.
 Med použitý vo výrobku má pozitívny vplyv na vstrebávanie živín obsiahnutých v iných výrobkoch; obsahuje veľa cenných výživných látok, ako je sodík, draslík, vápnik, fosfor, železo a horčík, a veľa vitamínov (vitamíny A, C, PP, B).
 
 Kokos (kokosový olej) obsahuje až 50 % kyseliny laurovej. Je to nasýtený tuk s 12 atómami uhlíka, ktorý zvyšuje celkovú hladinu cholesterolu v krvi viac ako akékoľvek iné mastné kyseliny. Zvýšenie je spojené so zvýšenými hladinami lipoproteínu s vysokou hustotou (HDL). Výsledkom je, že kyselina laurová sa vyznačuje priaznivejším účinkom na celkový cholesterol a molekuly HDL ako akékoľvek iné mastné kyseliny, a nižší pomer celkového cholesterolu k sérovému HDL koreluje so zníženým rizikom aterosklerózy. [2, 3] Mastné kyseliny so stredným reťazcom (MCT), vrátane kyseliny laurovej, majú úplne odlišné vlastnosti ako „neslávne známe“ mastné kyseliny. V prvom rade sa metabolizujú úplne iným spôsobom ako iné mastné kyseliny: prenášajú sa z tráviaceho traktu priamo do pečene, kde sa používajú ako rýchlo absorbovateľný zdroj energie alebo sa menia na tzv. ketón. zlúčeniny, ktoré môžu mať terapeutický účinok na nervový systém v prípade takých chorôb, ako je epilepsia a Alzeimerova choroba.

ZLOŽENIE

65 % pražené mandle, 30 % kokosu, 5 % medu


S

StanislavaModra, 31. 01. 2020

mrzí ma strašne krátka záruka

A

AndreaBratislava, 27. 01. 2020

Vyborna chut.

M

MiroslavPartizánske, 01. 12. 2019

Hmotnosť 300 g
Počet dávok v balení 300 g
Dávkovanie Podľa potreby
Forma produktu Nátierka

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem