Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú otvorené.

Olimp AAKG Xplode, 300 g

Olimp AAKG Xplode, 300 g

(2 hodnotení)
Vypredané / Na objednávku

Olimp AAKG XPLODE Powder 300 g (arginín alfa keto glutarát) je NO pumpa bez cukrov a bez stimulantov.

29,90 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 300 g
Info Arginín alfa keto glutarát v prášku.
Počet dávok v balení 60 denných dávok
Forma produktu Prášok
Dávkovanie 1 diel (5 g prášku na 250 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave.

Olimp AAKG XPLODE Powder 300 g

Olimp AAKG XPLODE Powder (arginín alfa-keto-glutarát) je NO pumpa bez cukrov a bez stimulantov. Super dávka arginínu s maximálnou rozpustnosťou a skvelou chuťou, vo forme AKG pre maximálnu účinnosť. Zo série XPLODE. Vysoká koncentrácia Arginínu!

 


Xplode ™ je séria doplnkov len na základe skutočne inovatívnych produktov, ktoré sú určené pre tých, ktorí vyžadujú splnenie nekomromisných očakávaní. Unikátne zloženie týchto doplnkov je výsledkom úsilia vedcov z laboratórií Olimp®, ktorí prinášajú jednotlivé produkty na základe najnovšieho výskumu doplnkovej výživy pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí. 

Mnohoročné skúsenosti Olimpu v oblasti suplementácie bez všetkej pochybnosti prispeli k úspechu najúspešnejších športovcov z tímu Olimp, ktorý sa tiež podieľajú na vytvorení XPLODE ™ série. 

Inovatívne zloženie každého výrobku z XPLODE ™ série je založené výhradne na najúčinnejších a čistých farmaceuticky účinných látok s preukázanou a zdokumentovanou účinnosťou. Žiadne lacné náhrady!

Xplode ™ je séria produktov s veľmi vysokou rozpustnosťou a vzrušujúcimi, intenzívnimy ovocnými chuťami, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať a zostaviť si vlastnú kombináciu, ktorá zodpovedá vašej potrebe.

Aplikácia maximálnej mikronizácie voľných foriem je faktor dokonalej vstrebateľnosti účinných látok obsiahnutých v každom produkte tejto unikátnej série.

AAKG Powder XPLODE™ je L-arginín alfa ketoglutarát-(AAKG) v prášku, je to NO PUMP doplnok výživy pre permanentnú svalovú pumpu.

Arginín je základná živina, ktorá hrá dôležitú úlohu pri vytváraní aktívnej biologickej živiny ako oxid dusnatý(NO).

Výhody prášku? Môžete si namerať presné množstvo potrebného množstva a nekonzumujete zbytožne kapsule, ktoré spomaľujú proces vstrebania účinnej látky.

 


Zloženie AAKG XPLODE 300 g od Olimpu

75% L-arginín alfa ketoglutarát-(AAKG), regulátory kyslosti - kyselina citrónová, citrónan sodný, zahusťovadlo - arabská guma, aróma, protihrudkujúca látka - fosforečnan vápenatý, sladidlá - sukralóza, acesulfam K, farba: beta-karotén.


 | Obsah účinnej látky  | 1 dávka (5 g)  | Na 100 g
| L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG)  | 3750 mg   | 75 g

Dávkovanie 

Užite jednu dávku denne pred tréningom alebo inou fyzickou aktivitou. 1 diel (5 g prášku na 250 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave.  

Upozornenie

Neprekračujte odporúčaná denne dávkovaním. Dbajú na dostatočnej príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25 ° c, mimo dosahu detí, chráni pred mrazom, Vlhkos a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozcovia a distribútori nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním Alebo skladovaním.

M

MilanHorná Ves 356, 11. 03. 2021

I

IstvanZlatná na Ostrove, 18. 02. 2021

Hmotnosť 300 g
Info Arginín alfa keto glutarát v prášku.
Počet dávok v balení 60 denných dávok
Forma produktu Prášok
Dávkovanie 1 diel (5 g prášku na 250 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem