O nás

FIT PLUS - VŠETKO PRE FITNESS

Kto sme?

Sme nadšenci aktívneho životného štýlu, fitness, bodybuildingu a všetkého s tým spojeného. Osvetou a produktmi, ktoré prinášame chceme meniť tvoj lifestyle k lepšiemu. Tešíme sa z tvojich úspechov rovnako ako zo svojich vlastných, či už je to tvoj vytúžený drep 200 kg, schudnutie alebo zlepšenie zdravia a vitality. Vyznáme sa v tom, čo robíme a radi sa s tebou o to podelíme. 

Našim zákazníkom poskytujeme kompletný, odborný servis posilňovacích strojov a kardio zariadení na domáce využitie značiek LifeFitness, Nordictrack, Pro-Form, Body Solid, Harbinger. Sme výhradným distribútorom pre Slovenskú republiku a predajcom výživových doplnkov značiek ako Stacker2, Weider, Olimp, Max Muscle, Aone, Body Attack a iných.

Celý sortiment nájdeš aj v našich kamenných predajniach.

Zariaďujeme tiež fitness centrá profesionálnymi zariadeniami značiek LifeFitness a Hammer Strength. Veľmi nás teší, že sa rady spokojných zákazníkov každým dňom rozrastajú a budeme aj naďalej robiť všetko pre to, aby sme ti pomáhali dosahovať stanovené ciele.

"FIT PLUS - VŠETKO PRE FITNESS" je ochrannou známkou spoločnosti, registrovanou na úrade priemyselného vlastníctva pod číslom 233688. 

 

Aké sú výhody FIT PLUS?

Okrem viac ako 30 ročnej tradície, počas ktorej sa nám podarilo vybudovať najkomplexnejší sortiment fitness tovaru, sme pomohli mnohým vrcholovým športovcom, zamestnávame profesionálne vyškolený personál, ktorý ti poskytuje bezplatné poradenstvo.

Od roku 1994 ponúkame a snažíme sa stále vylepšovať vernostný program (VIP klub), vďaka ktorému máš možnosť nakúpiť tovar najlepších svetových a domácich značiek o poznanie lacnejšie. 

Ak ešte stále nie si 100% presvedčený o našich kvalitách, pozri sa na ďalšie dôvody, prečo nakúpiť práve u nás.