🖐 Kvalitné rukavice do fitka či na bicykel? Vyber si TU.

O nás

FIT PLUS - VŠETKO PRE FITNES

Kto sme?

Sme nadšenci aktívneho životného štýlu, fitness, bodybuildingu a všetkého s tým spojeného. Osvetou a produktmi, ktoré prinášame chceme meniť váš lifestyle k lepšiemu. Tešíme sa z vašich úspechov rovnako ako zo svojich vlastných, či už je to váš vytúžený drep 200 kg, schudnutie alebo zlepšenie zdravia a vitality. Vyznáme sa v tom, čo robíme a radi sa s vami o to podelíme... 

Spoločnosť FIT PLUS, spol. s r.o. vznikla v Bratislave v roku 1993 ako priamy nástupca firmy WEIDER Czechoslovakia a v dnešnej dobe ponúka komplexný sortiment fitness tovaru renomovaných svetových značiek.

Našim zákazníkom poskytujeme kompletný, odborný servis posilňovacích strojov a kardio zariadení na domáce využitie značiek Life Fitness, Nordictrack, Pro-Form, Body Solid, Harbinger. Sme výhradným distribútorom pre Slovenskú republiku a predajcom výživových doplnkov značiek Weider, Olimp, Max Muscle, Aone, Body Attack a iných.

Celý sortiment nájdete aj v našich kamenných predajniach.

Zariaďujeme tiež fitness centrá profesionálnymi zariadeniami značiek Life Fitness a Hammer Strength. Veľmi nás teší, že sa rady spokojných zákazníkov každým dňom rozrastajú, a budeme aj naďalej robiť všetko pre to, aby sme vám pomáhali dosahovať stanovené ciele.

"FIT PLUS - VŠETKO PRE FITNESS" je ochrannou známkou spoločnosti, registrovanou na úrade priemyselného vlastníctva pod číslom 233688. 

Aké sú výhody spoločnosti FIT PLUS spol. s r. o.

Okrem viac ako 20 ročnej tradície, počas ktorej sa nám podarilo vybudovať najkomplexnejší sortiment fitness tovaru, sme pomohli mnohým vrcholovým športovcom, zamestnávame profesionálne vyškolený personál, ktorý vám poskytuje bezplatné poradenstvo.

Od roku 1994 ponúkame a snažíme sa stále vylepšovať vernostný program (FIT PLUS), vďaka ktorému máte možnosť nakúpiť tovar najlepších svetových a domácich značiek o poznanie lacnejšie. 

Ak ešte stále nie ste 100% presvedčení o našich kvalitách, pozrite sa na ďalšie dôvody, prečo nakúpiť práve u nás

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky