Named Sport GSH Active, 30 sáčkov

Objav vysokú antioxidačnú silu založenú na lipozomálnom glutatióne, glycíne, glutamíne, N-acetylcystíne (NAC) a vitamíne C.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 1039530/1FO-POW-GLUT-01
€39,90
Named Sport GSH Active, 30 sáčkov

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Named Sport GSH Active - Maximalizuj svoju antioxidačnú schopnosť

GSHActive> je inovatívny doplnok založený na lipozomálnom glutatióne, glycíne, glutamíne, N-acetylcystíne (NAC) a vitamíne C, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval súbor látok s vysokou antioxidačnou silou. Glutatión je silný antioxidant schopný neutralizovať voľné radikály, ktoré poškodzujú bunkové membrány. Redukovaný glutatión ako kofaktor enzýmu glutatióntransferázy má tiež kľúčový význam v procesoch detoxikácie pečene. Pri športe, najmä u tých, ktorí cvičia s vysokou intenzitou alebo dlhodobo, môže byť príjem glutatiónu užitočný, pretože športová námaha vedie k výraznému zvýšeniu produkcie voľných kyslíkových radikálov.

Výživové údaje na dennú dávku (1 sáčok GSH Active)

Glutatión250 mg
Vitamín C80 mg100% Odporúčanej dennej  dávky
N-Acetylcysteín50 mg
Glycín50 mg
L-glutamín50 mg
Selén25 mg45 Odporúčanej dennej  dávky

Výhody užívania GSH Active

  • Vysoko biologicky rozpustná formula
  • 250 mg redukovaného glutatiónu
  • Patentovaná technológia G-MatrixLipid® pre vitamín C a NAC
  • Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným poškodením
  • S prekurzormi glutatiónu glycínom, glutamínom a NAC

Zloženie GSH Active

Sladidlá: xylitol, sukralóza, neohexperidín DC; redukovaný glutatión (GSH); vitamín C (kyselina L-askorbová); protihrudkujúce látky: mastné kyseliny, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; N-acetylcysteín; glycín; L-glutamín; aróma; L-selenometionín.

Dodatočné parametre

Kategória: Antioxidanty
Hmotnosť: 0.07 kg
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Prášok
Značka: NamedSport
Dávkovanie: 1 sáčok denne priamo do úst.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Talianska spoločnosť NAMEDSPORT> bola založená v roku 1988, a je skratkou pre Natural Medicine (prírodnú medicínu). Vznikla z vášne pre šport a z tridsaťročných skúseností z oblasti športu a farmácie.

Pri aktívnom športovaní a zlepšujúcom sa výkone je čím ďalej, tým ťažšie obsiahnuť všetko čo telo žiada z obyčajnej stravy. Práve tu môžu pomôcť starostlivo vybrané produkt od firmy NAMEDSPORT> s optimálnym zložením a vynikajúcou chuťou.

Podľa cieľov cvičenca môžu pomôcť s doplnením energie, rozvojom svalovej hmoty, ako prevencia proti zraneniam a bolestiam, či zlepšenie regenerácie. Samozrejmosťou je úplné vylúčenie dopingových látok zo všetkých produktov.

V súčasnosti je NAMEDSPORT> sponzorom svetovej trojky - najväčších cyklistických pretekov. La Vuelta, Giro d Italia a Tour de France. Je to zadosťučinenie a zároveň splnený sen pokryť kvalitou produktov NAMEDSPORT> všetky top súťaže cyklistického sveta, kde je dôraz na prvotriednu kvalitu a funkčnosť obrovský.