Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle Creatine Monohydrate, 500 g

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle Creatine Monohydrate, 500 g

(2 hodnotení)
Na predajni

Max Muscle Max Creatine 500g je najpredávanejší pol kilový kreatín svojej doby. Ideálna voľba pre zlepšenie krátkodobého intenzívneho výkonu, prírastok svalovej hmoty a zvýšenie sily. Podporuje tvorbu ATP - hlavnej pohonnej látky vo svaloch. Made in U.S.A. by Max Muscle.

22,20 € s DPH
Na predajni
  • Eshop
  • Bory Mall
  • City Arena
  • Europa Shopping Center
  • FIT PLUS Showroom
Hmotnosť 500 g
Info Najlepší pomer Cena/kvalita - kvalitný čistý kreatín monohydrát
Počet dávok v balení 100 dávok
Dávkovanie Jednu dávku (5g) 1-2x denne počas nasycovacej fázy, potom 1xdenne
Výživové údaje Na jednu dávku (5g): kreatín monohydrát 5 g
Forma produktu Prášok
Max Muscle Max Creatine 500g je najpredávanejší pol kilový kreatín svojej doby. Ideálna voľba pre zlepšenie krátkodobého intenzívneho výkonu, prírastok svalovej hmoty a zvýšenie sily. Podporuje tvorbu ATP - hlavnej pohonnej látky vo svaloch. 

KREATÍN je známy pre svoju schopnosť zvýšiť svalovú silu , je jedným z najviac skúmaných doplnkov na súčasnom trhu . Dnes spotrebováva keratín milióny športovcov denne . Kreatín sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a je vysoko koncentrovaný vo svalových vláknach . Možno sa čudujete , prečo je potrebné doplniť niečo, čo vaše telo už obsahuje . A práve z toho ťažia športovci, ktorí chcú maximalizovať svoj výkon a silu. Kreatín je produkovaný v tele z troch aminokyselín : glycín , metionín a arginín . Prirodzený proces výroby zahŕňa pečeň a obličky, väčšina kreatínu potom končí vo svaloch ako kreatínfosfát . Kreatín fosfát je pre vaše svaly zásobou vysokej energetickej hladiny pre regeneráciu ATP.

U šprintov alebo výbušných pohybov ako vzpieranie , musíte spotrebu kreatínfosfátu pomôcť pokryť pomocou doplnkov výživy . Kreatín fosfát len vypomáha na veľmi krátku dobu , kratšiu ako 10 sekúnd . To sa môže zdať malá pomoc , ale v skutočnosti to je dosť , aby ste pocítili rozdiel vo výkone . Takáto výhoda môže pomôcť vyhrať preteky alebo môže vytvoriť rozdiel medzi priemernou a nadpriemernou silou a hmotou svalov.

Pre stimuláciu výkonu sa kreatín podáva asi 3 dni pred výkonom a tesne pred jeho začatím (30-60 minút). Na závadu nie sú ani niekoľkonásobne vyššie dávky kreatínu (cca 5-30 g v závislosti na dobe výkonu, aktuálnu situáciu a pod.), neodporúčame však prekračovať odporúčané dávkovanie. K stimulácii tvorby svalovej hmoty je potrebné užívať kreatín aspoň 30 dní v dávkach asi 100 mg na 1 kg telesnej hmotnosti (pre 70 kg človeka je to 7 g). 

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

M

MartinŠoporňa, 22. 02. 2021

A

AndyBratislacva, 24. 12. 2014

Mne účinkoval, v priebehu pár týždňov nárast sily aj objemu

Hmotnosť 500 g
Info Najlepší pomer Cena/kvalita - kvalitný čistý kreatín monohydrát
Počet dávok v balení 100 dávok
Dávkovanie Jednu dávku (5g) 1-2x denne počas nasycovacej fázy, potom 1xdenne
Výživové údaje Na jednu dávku (5g): kreatín monohydrát 5 g
Forma produktu Prášok

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem